Świat według Bundych
#21
Wątek o Bundych prędzej czy później musi zmienić się w katalog cytatów z Ala. Ja po prostu nie mam siły na tego gościa. Nieprawdopodobny typ.

Marcy Rhoades o Alu: Al jest skąpym, szowinistycznym zaprzeczeniem człowieka.

:)

Albo taka scena. Al wchodzi do sklepu jubilerskiego, żeby kupić żonie prezent na 16 rocznice ślubu. Jakiś facio stoi przy ladzie, Al wpycha się przed niego, a koleś: Ja tu byłem pierwszy!

Teraz się trzymajcie:

Al: Indianie też.

:) :)

Odpowiedz
#22
Świat według Bundych wymiata i stanowi dla mnie przypomnienie cudownych, minionych czasów, w których były jeszcze powody, by codziennie zasiadać przed telewizorem w oczekiwaniu na kolejny odcinek serialu.

Niestety nie mogę powiedzieć że widziałem całość, ale kiedyś trafiłem na jakiś odcinek z któregoś z końcowych sezonów i było to, co stwierdzam z przykrością, żenujące, zdecydowanie nie ten sam poziom.

Odpowiedz
#23
Świat według Bundych wymiata i stanowi dla mnie przypomnienie cudownych, minionych czasów, w których były jeszcze powody, by codziennie zasiadać przed telewizorem w oczekiwaniu na kolejny odcinek serialu.

Niestety nie mogę powiedzieć że widziałem całość, ale kiedyś trafiłem na jakiś odcinek z któregoś z końcowych sezonów i było to, co stwierdzam z przykrością, żenujące, zdecydowanie nie ten sam poziom.

Odpowiedz
#24
Ja też jakiś czas temu zacząłem sobie odświeżać :) teraz jestem przy trzecim sezonie.

Z odcinka o jedynym fryzjerze, do którego chodził Al (i który właśnie umarł).

Al: Czy w salonie przytną moje włosy w nosie?
Peg: Prawdopodobnie nie, Al.
Al: W takim razie nie idę.
Peg: Więc co masz zamiar zrobić Al?
Al: Umrzeć spłukanym, ale najpierw znajdę fryzjera. Prawdziwego faceta. Faceta, który lubi dziewczyny, ale nie lubi kobiet.

I z tego samego odcinka:

Al:
Bóg jeden wie, czego jeszcze nam nie odebrali w imię tak zwanego postępu. Zabrali automaty, dali gry video. Co mnie obchodzi, czy małpa może dotrzeć na szczyt budynku? Dopóki nie jest tam po to, żeby zrzucić swoją żonę, to nic mnie to nie obchodzi!

Serial perełka, zawsze chętnie będę do niego wracał, kopalnia fantastycznych tekstów i nietuzinkowego humoru. Klasyk :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
#25
Ja też jakiś czas temu zacząłem sobie odświeżać :) teraz jestem przy trzecim sezonie.

Z odcinka o jedynym fryzjerze, do którego chodził Al (i który właśnie umarł).

Al: Czy w salonie przytną moje włosy w nosie?
Peg: Prawdopodobnie nie, Al.
Al: W takim razie nie idę.
Peg: Więc co masz zamiar zrobić Al?
Al: Umrzeć spłukanym, ale najpierw znajdę fryzjera. Prawdziwego faceta. Faceta, który lubi dziewczyny, ale nie lubi kobiet.

I z tego samego odcinka:

Al:
Bóg jeden wie, czego jeszcze nam nie odebrali w imię tak zwanego postępu. Zabrali automaty, dali gry video. Co mnie obchodzi, czy małpa może dotrzeć na szczyt budynku? Dopóki nie jest tam po to, żeby zrzucić swoją żonę, to nic mnie to nie obchodzi!

Serial perełka, zawsze chętnie będę do niego wracał, kopalnia fantastycznych tekstów i nietuzinkowego humoru. Klasyk :)
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
#26
No. O ile w starych seriach trafiały sie słabe odcinki to w tych ostatnich trafiały sie dobre. Nawet przy ostatniej powtorce rok temu Polsat nie emitowal juz ostatniego sezonu.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#27
No. O ile w starych seriach trafiały sie słabe odcinki to w tych ostatnich trafiały sie dobre. Nawet przy ostatniej powtorce rok temu Polsat nie emitowal juz ostatniego sezonu.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#28
Mierzwiak napisał(a):
Azgaroth napisał(a):Teraz będzie na forum serial pod tytułem "Mental ogląda Świat według Bundych" :)
Przerażające. Może by tak temat o Bundych, żebym wiedział gdzie nie zaglądać?
Żebyś wiedział, gdzie nie zaglądać, mówisz...? :lol:

Mierzwiak napisał(a):Świat według Bundych wymiata i stanowi dla mnie przypomnienie cudownych, minionych czasów, w których były jeszcze powody, by codziennie zasiadać przed telewizorem w oczekiwaniu na kolejny odcinek serialu.

....

Ja na fali tego wątku zacząłem sobie przypominać Bundych i jak na razie (pierwszy sezon) rewelacja. Nie pamiętam, jak odbierałem ten serial kiedyś, ale nie przypominam sobie, żeby podobał mi się tak jak dziś. ;)
22.04.2011

Odpowiedz
#29
Mierzwiak napisał(a):
Azgaroth napisał(a):Teraz będzie na forum serial pod tytułem "Mental ogląda Świat według Bundych" :)
Przerażające. Może by tak temat o Bundych, żebym wiedział gdzie nie zaglądać?
Żebyś wiedział, gdzie nie zaglądać, mówisz...? :lol:

Mierzwiak napisał(a):Świat według Bundych wymiata i stanowi dla mnie przypomnienie cudownych, minionych czasów, w których były jeszcze powody, by codziennie zasiadać przed telewizorem w oczekiwaniu na kolejny odcinek serialu.

....

Ja na fali tego wątku zacząłem sobie przypominać Bundych i jak na razie (pierwszy sezon) rewelacja. Nie pamiętam, jak odbierałem ten serial kiedyś, ale nie przypominam sobie, żeby podobał mi się tak jak dziś. ;)
22.04.2011

Odpowiedz
#30
majlo napisał(a):Żebyś wiedział, gdzie nie zaglądać, mówisz...? :lol:
Nie wiesz co miałem wtedy na myśli :wink:

Mush Room napisał(a):Co mnie obchodzi, czy małpa może dotrzeć na szczyt budynku? Dopóki nie jest tam po to, żeby zrzucić swoją żonę, to nic mnie to nie obchodzi!
:lol:

Odpowiedz
#31
majlo napisał(a):Żebyś wiedział, gdzie nie zaglądać, mówisz...? :lol:
Nie wiesz co miałem wtedy na myśli :wink:

Mush Room napisał(a):Co mnie obchodzi, czy małpa może dotrzeć na szczyt budynku? Dopóki nie jest tam po to, żeby zrzucić swoją żonę, to nic mnie to nie obchodzi!
:lol:

Odpowiedz
#32
majlo napisał(a):Ja na fali tego wątku zacząłem sobie przypominać Bundych

Jeszcze kilka postów i sam chyba zacznę sobie przypominać :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
#33
majlo napisał(a):Ja na fali tego wątku zacząłem sobie przypominać Bundych

Jeszcze kilka postów i sam chyba zacznę sobie przypominać :)
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
#34
Al do kolesia w sklepie (ma żonę od roku):

Al: Po 16 latach małżeństwa wiem, że kobiety żyją dla prezentów. Weźmy przeciętną kobietę. Nazwiemy ją, powiedzmy... Pegy. Jeśli przyniesiesz jej byle chłam, będziesz żył w piekle.

- Ustaliliśmy z żoną, że nie będziemy kupować sobie drogich prezentów. Oszczędzamy na ważniejsze rzeczy.

Al: Nie ma ważniejszych rzeczy. Rocznica to coś wyjątkowego. To nie są zwykłe święta, kiedy wszyscy świętują. To jest tylko wasze święto. Okazujesz wtedy uczucia, których nie musisz okazywać przez resztę roku, bo jesteś mężczyzną.

Gość jest pod wrażeniem mowy.

- To było wspaniałe!

Al: Bo ja jestem wspaniały.

:) :)

Odpowiedz
#35
Al do kolesia w sklepie (ma żonę od roku):

Al: Po 16 latach małżeństwa wiem, że kobiety żyją dla prezentów. Weźmy przeciętną kobietę. Nazwiemy ją, powiedzmy... Pegy. Jeśli przyniesiesz jej byle chłam, będziesz żył w piekle.

- Ustaliliśmy z żoną, że nie będziemy kupować sobie drogich prezentów. Oszczędzamy na ważniejsze rzeczy.

Al: Nie ma ważniejszych rzeczy. Rocznica to coś wyjątkowego. To nie są zwykłe święta, kiedy wszyscy świętują. To jest tylko wasze święto. Okazujesz wtedy uczucia, których nie musisz okazywać przez resztę roku, bo jesteś mężczyzną.

Gość jest pod wrażeniem mowy.

- To było wspaniałe!

Al: Bo ja jestem wspaniały.

:) :)

Odpowiedz
#36
Ktoś wspominał o tłumaczeniach różnych.

Z pewnością większość pamięta ten odcinek:



jak zawsze gdy w tle leci Bad to the bone scena jest ciekawa (czy to Terminator 2 czy Al Bundy)

W każdym razie z dzieciństwa pamiętam jak przy przemowie pod publiczną toaleta Al mówił głosem Knapika: -Wracam do miejsca gdzie wciąż jestem królem. Oglądając po latach nie było tego tekstu. Oglądając bez lektora też nie słychać nic podobnego.

Ehhh tak jak inni oglądałem go rano przed szkołą - błysk geniuszu przy układaniu ramówki.

Odpowiedz
#37
Ktoś wspominał o tłumaczeniach różnych.

Z pewnością większość pamięta ten odcinek:



jak zawsze gdy w tle leci Bad to the bone scena jest ciekawa (czy to Terminator 2 czy Al Bundy)

W każdym razie z dzieciństwa pamiętam jak przy przemowie pod publiczną toaleta Al mówił głosem Knapika: -Wracam do miejsca gdzie wciąż jestem królem. Oglądając po latach nie było tego tekstu. Oglądając bez lektora też nie słychać nic podobnego.

Ehhh tak jak inni oglądałem go rano przed szkołą - błysk geniuszu przy układaniu ramówki.

Odpowiedz
#38
Przychodzi gruba baba do sklepu z butami i prosi o buty rozmiar 9, więc pytam ją czy mam zapakować, czy zje na miejscu.


Przychodzi gruba baba do sklepu z butami i pyta czy mamy coś co mogła by nosić w lesie, więc zaproponowałem jej transparent "nie strzelać".



Al ocieka kultem. Ten temat ożywił moją młodość. Mental, czy Życie jak sen też Ci umknęło?

Odpowiedz
#39
Przychodzi gruba baba do sklepu z butami i prosi o buty rozmiar 9, więc pytam ją czy mam zapakować, czy zje na miejscu.


Przychodzi gruba baba do sklepu z butami i pyta czy mamy coś co mogła by nosić w lesie, więc zaproponowałem jej transparent "nie strzelać".



Al ocieka kultem. Ten temat ożywił moją młodość. Mental, czy Życie jak sen też Ci umknęło?

Odpowiedz
#40
Al do syna: Synu, nieważne z kim się ożenisz, ona i tak będzie twoją żoną.

Gruba kobieta do Ala: Na drzwiach napisane jest miła obsługa.
Al: To nie ja. Napisał to poprzedni właściciel, ale zginął tragicznie, kiedy dziewiątka strzeliła mu w twarz.

:) :)

Znowu gruba baba do Ala: Jak pan śmie mówić mi to prosto w twarz?!
Al: Zajechałbym od tyłu, ale mam tylko pół baku paliwa.

Al czyta instrukcje obsługi po francusku, nic nie rozumie, wiec wkurzony rzuca: Powinniśmy ich wybić do nogi, kiedy była okazja!

Ja już nie ma siły się z tego śmiać...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Świat według Kiepskich Maik 224 34,710 16-03-2024, 13:19
Ostatni post: Dr Strangelove
  Malcolm in the middle (Zwariowany świat Malcolma) Mierzwiak 2 1,912 27-07-2015, 13:35
Ostatni post: Mefisto
  [oddzielony] Malcolm in the middle (Zwariowany świat Malcolma) Arahan 0 440 26-07-2015, 22:45
Ostatni post: Arahan



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości