Ankieta: Film Starship Troopers jest
[Wyniki ankiety]
 
 





Żołnierze kosmosu - (już wkrótce) trylogia
(15-10-2017, 22:23)Huntersky napisał(a): Dokładnie po to. Niedługo telewizja 4K stanie się standardem, więc też będziesz mógł. :)


Kiedy? Jeszcze jest mnóstwo kanałów w SD a nadajesz o 4K.
No i co mi po tym jeśli nie będę mieć 60 cali TV?
Oczywiście zamierzam kupić teraz już TV z HDR ale raczej jako konieczne wyprzedzenie i nie inwestowanie w przestarzałe rozwiazania
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie wiem kiedy, podśmiechuję się.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Materiał wypuszczony z okazji 20 lecia filmu :)




Odpowiedz
W mordę, faktycznie to już dwadzieścia lat. Odpaliłem sobie "Starship Troopers" przedwczoraj, ot tak, bo mnie ochota naszła (nic się nie zestarzało, swoją drogą), a nie skojarzyłem, że mija dwadzieścia lat. Gdyby skojarzył, mógłbym potraktować ten mój seans jako specjalny jubileuszowy, a tak to dupa.

Ech, chciałbym, coby Verhoeven jeszcze kiedyś nakręcił jakiegoś sf-a. Ale szans ni ma :(
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
Jakby ktoś był ciekawy workprintu (w bardzo dobrej kopii) to... sampla dałem tutaj -
http://forumkmf.pl/Thread-WORKPRINTy-usuni%C4%99te-i-alternatywne-sceny--2389
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Leci na TV. Dawno nie widziałem. Świetne. Ciągle świetne.

I jeszcze coś ten film pokazuje jak ważne jest R w filmach.
Ileż filmów mogłoby być o wiele lepszych.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Dzięki Disney plus zafundowałem sobie powtórkę oo latach. Jakiż ten film jest zajebisty. Czy tylko mi się myli z Lost in Space?
Captain Obvious

Odpowiedz
Tak...
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Ale tytuły ci się mylą, czy widzisz spajder-Oldmana i myślisz że to przywódca Arachnidów?

Odpowiedz
(12-09-2022, 21:22)Reno napisał(a): Jakiż ten film jest zajebisty. Czy tylko mi się myli z Lost in Space?

Jakiż ten film jest zajebisty.

TAK

Czy tylko mi się myli z Lost in Space?

TAK!
“A man holds sacred only 3 things. His home, his children, and his mother. He who dares to harm any of these, whomever god he serve, pray to them for mercy. You will receive none from the man.”

Odpowiedz
(12-09-2022, 21:22)Reno napisał(a): Czy tylko mi się myli z Lost in Space?

TAK!

Odpowiedz
(12-09-2022, 21:22)Reno napisał(a): Jakiż ten film jest zajebisty. Czy tylko mi się myli z Lost in Space?
Tak i tak.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
(13-09-2022, 00:55)Paszczak napisał(a): Ale tytuły ci się mylą, czy widzisz spajder-Oldmana i myślisz że to przywódca Arachnidów?

W sensie, że myślę o Starhip Troopersx, a przed oczyma mam tytuł i chyba plakat Lost in Space. A za tym drugim nie przepadam. Właściwie jedyną rzeczą fajną LiS jest kawałek Apollo 440. 
Captain Obvious

Odpowiedz
Czy tylko mi się mylą "Żołnierze kosmosu" z "Przybyszami z Matplanety"? Nigdy nie pamiętam, w której z tych produkcji strzelali do takich wielkich robali.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
No już, już spokojnie. To dwa filmy o kosmosie, które wyszly w podobnym czasie i które obejrzałem będąc nastolatkiem. Co w tym takiego dziwnego?
Captain Obvious

Odpowiedz
powtóreczka wjechała wczoraj na szybko jedyneczki.

Cud, miód i orzeszki. Rozmach filmu to wielka sprawa. Natomiast to, jaką on jest epopeją mnie zachwyca przy każdym seansie! Dyszka jak nic i basta!

Nie ma co więcej pisać ponad to, że w tych czasach film nie powstałby w takiej formie. No f'king chance
“A man holds sacred only 3 things. His home, his children, and his mother. He who dares to harm any of these, whomever god he serve, pray to them for mercy. You will receive none from the man.”

Odpowiedz
9/10 - za uśmiercenie Dizzy Flores jeden punkt należy odjąć.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
jeżu drogi, Marauder to jest zło absolutne. Klimat Neumeier chce zachować ale nie umi w filmy. Poza fatalną reżyserią przy dość słabej historii montaż psuje oczęta. Już pierwsza sekwencja ataku na placówkę, zaraz po newsach FED to przeca gwałt na taśmie. Próba ukrycia fatalnych naprawdę FATALNYCH CGI oraz czasami brak CGI skutkuje jeszcze gorszym montażem. I kiedy sobie myślę, że nie da się tego bardziej spi3rdolić, to Neumeier pokazuje, że się jednak da. Przy tym wszystkim jest jakiś dziwny brak muzyki/ambientu dźwięków i ogólnie sraczka dźwiękowa. Całość wygląda jak produkcja amatorów, którzy zawzięli się i mieli dostęp do kostiumów. Ubogość scenografii czy wizualia to jedno, ale też brak jakiejkolwiek sceny FED z liczną armią dobija wrażenie taniochy. Myślę, że to był projekt skazany na porażkę już w fazie pre produkcji. Neumaier ze słabym scenariuszem zrobił taki kisiel, aż normalnie brak słów. Lola to postać w jakiś sposób kalkująca Carmen, ale brak jej tej lekkości i usadzenia fabularnego. Zabrzmi to kompletnie absurdalnie jednak piosenka marszałka akurat wyszła, łącznie z choreografią i detalami XD

Moja ocena to 2/10 i niech sobie taki quasi produkcje giną. Nawet nie ma co mówić o starcie do ST z 1997 roku, to nawet nie popłuczyny, a marny fan made coś jak Harbinger Down
“A man holds sacred only 3 things. His home, his children, and his mother. He who dares to harm any of these, whomever god he serve, pray to them for mercy. You will receive none from the man.”

Odpowiedz

Piosenka jest bez żartów zajebista i choćby dlatego jestem zadowolony, że ten film powstał. Z innych pozytywów...
...
...
...w sumie znużony i mniej fanatyczny Rico wypada w miarę przekonująco. I to by było na tyle jeśli chodzi o pozytywy.

Odpowiedz
Są tam fajne pomysły, takie jak robal buk choćby, ale to są tylko pomysły. Realizacja niestety woła o pomstę do, nomen omen, nieba. Ale piosenka generała Anoke wiadomo, najlepsza filmowa nuta wszech czasów. Because it's always a good day to buy :)



Would you like to buy more?
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Trylogia Back to the Future (1985-1990) Lukash 225 49,065 18-04-2023, 15:36
Ostatni post: Bucho
  Trylogia The Mummy (1999-2008) Danus 136 27,755 18-02-2023, 13:02
Ostatni post: marsgrey21
  Ojciec chrzestny - najlepsza trylogia świata:) deina 217 46,228 24-01-2023, 23:15
Ostatni post: Nemo
  Trylogia Martwe zło (Evil Dead, 1981-1992) Szaman 37 19,648 05-01-2023, 11:18
Ostatni post: Corn
  Trylogia dolara- TO dopiero jest najlepsza trylogia świata;) apone 105 44,256 02-10-2022, 23:12
Ostatni post: Bibliomisiek
  Trylogia wietnamska Olivera Stone'a military 7 12,959 13-02-2020, 02:53
Ostatni post: Gieferg
  Trylogia Duch Goro Gondo 1 2,428 14-07-2012, 18:37
Ostatni post: shamar
  Trylogia Millennium Hannibal 110 21,641 13-01-2012, 10:51
Ostatni post: Snappik
  Trylogia Ocean's military 0 1,781 12-04-2011, 10:07
Ostatni post: military



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości