"24" bez Jacka Bauera? Zróbmy jeszcze Bonda bez Bonda : ) Obejrze z ciekawosci, ale troche sobie nie wyobrazam tego serialu bez Jacka. Biorac pod uwage, ze ta 9 seria, emitowana jakos 2 lata temu okazala sie calkiem udana, to dziwi mnie, ze postanowili zrobic calkowity restart serii. Zwlaszcza, ze po 9 sezonie pojawil sie tez kilkuminutowy video, w ktorym Tony Almeida ucieka z wiezienia. Myslalem, ze ewentualna kontynuacja pojdzie w te strone, a tutaj taki kaszaniasty pomysl na reboot :o
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau
17-05-2016, 10:40






