Amazon, Apple TV+, Disney+, HBO, Netflix i inne serwisy streamingowe
Dobry deal, ogarnięte.

Obejrzę sobie "This is us" który poza 5 sezonem (wchodzi LBGT, BLM i inne propagandy z USA) jest ponoć bardzo fajna obyczajówką.

Odpowiedz
A ja zrobię sobie powtórkę Suspirii.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Starą subskrypcję trzeba anulować czy wystarczy tylko jakoś to zmienić w ustawieniach?
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
Zmienić z miesięcznej na roczna

Odpowiedz
wezmę dwie :)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
[Obrazek: 09e47dafa311cd28med.jpg]

Odpowiedz
Hmm. Tak sobie przeliczyłem, że chyba za wcześnie aktywowałem, bo wygaśnie mi tuż przed finałem serialowego LotRa. Oczywiście o ile czegoś nie zmienią w emisji.

A to spryciarze. :(

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
A to cebula z ciebie a nie z nich spryciarze. ;)
Ile ci zabraknie do tego finału? Miesiąca? Dwóch? Jeff ładuje miliony w serial a Ty mu nie dorzucisz kilkunastu czy kilkudziesięciu złotych?

Odpowiedz
A tam zaraz cebula :)

Źle policzyłem. Teraz 30 dni za darmo, później 12 miesięcy za 49.
Wychodzi, że wygaśnie w listopadzie 2022.
Premiera LotRa we wrześniu, i ma mieć 8 odcinków. Czyli cyka.

A jak będzie sezon cacy, to się może nawet odnowi na drugi :)

Ogólnie fajna jest ta opcja z promką, gdy płacisz za cały rok. Szkoda, że Netflix czegoś takiego niema. HBO Max jak wchodzi w innych krajach to też z podobną opcją, ale nie tak dobrą jak na Amazona, więc pewnie też wykupię, żeby mieć dostęp do ich biblioteki.

Netflix+AmazonPrimeza49+HBOMaxzailestam. Jest przesyt tych platform, ale ten zestaw mi styka.

A jak tam u was?



Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Ja mam Prime i Netflix. HBO też bym miał, gdyby szanowali klienta i dali coś na wzór chodzącej aplikacji, a nie te kupę :)
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
U mnie Netflix i HBO GO (jakiego ty masz Maxa zombie? za granico czy jakieś vpny?). Mimo tragicznej apki i jakości, jednak contentem wygrywają na tyle, że nie rezygnuję. Prime jakiś czas temu płaciłem, potem kilka miesięcy miałem za darmo z Play, ale w sumie obejrzałem trochę Grand Tour, kilka odcinków Maisel, chyba drugi sezon Fleabag, kilka pojedynczych odcinków różnych rzeczy, więc sobie darowałem. Spotify i Office365 się liczy? :P


Odpowiedz
Netflix, Prime i Player bo mają Ciężarówka przez Stany :)

Odpowiedz
Eee, z tym Maxem to rzeczywiście, niefortunnie wrzuciłem. Chodzi oczywiście o to, że go kupię jak będzie dostępny w Polszy.

Na razie mam Netflix+Prime. Przy czym Netflixa dzielę z 2 osobami jeszcze, więc cenowo niema tragedii.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
A Netflix podrożał, jeszcze miesiąc temu ukradli mi 52 ziko, w tym juz 60 :(
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Szczerze, gdybym nie dzielił konta z innymi osobami, to pewnie trzymałbym subskrypcję Netflixa przez jakieś 2-3 miesiące. Obejrzał to co mnie interesuje i później narka, anulacja i do następnego roku. I tak właściwie nie oglądam tam nic na bieżąco.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Na stałe mam tylko Netflixa i Spotify, dzielę to z kumplem, że on płaci za Netflixa i konta używają 3-4 osoby, a ja za Spotify, którego używamy w dwójkę. Na HBO się pogniewałem i nie zapłacę im ani złotówki dopóki nie poprawią aplikacji (czyli do czasu premiery Maxa), zresztą mam dostęp do (większości, chyba nie całej) ich zawartości poprzez Canal+ Online, za który płacą moi rodzice, a ja sobie tylko korzystam online :) Tylko, że C+ póki co nie ma aplikacji na LG, podobno ma być w przyszłości.
Czasami jeszcze kupię/wypożyczę jakiś film na Apple TV, ostatnio na przykład nie mogłem nigdzie znaleźć dobrej kopii West Side Story, a Apple ma wersję 4K, więc uznałem, że niech mają te parę złotych.

Odpowiedz
(13-10-2021, 10:03)simek napisał(a): Czasami jeszcze kupię/wypożyczę jakiś film na Apple TV, ostatnio na przykład nie mogłem nigdzie znaleźć dobrej kopii West Side Story, a Apple ma wersję 4K, więc uznałem, że niech mają te parę złotych.

Przy obecnym rozmnożeniu streamingów powrót do wypożyczania wygląda coraz atrakcyjniej. Na pewno piractwo, którego koniec przepowiadano przeżywa swój renesans.

Odpowiedz
No właśnie. Mam tego Netflixa, ale tak siłą rozpędu w sumie. Innych platform mnogo, tu coś mają tam coś mają, tu coś dodają a tu coś znika.
I na dobrą sprawę wychodzi na to, że najlepiej coś spiracić, kupić na płycie, albo zapłacić za konkretny film.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Ja piracę od zawsze i pewnie zawsze będę, przynajmniej dopóki to będzie możliwe. Filmów na świecie jest tyle, że wydaje się niemożliwością, żeby wszystko było kiedykolwiek dostępne w streamingu.

Odpowiedz
Wzialem w tym miesiącu Netflixa dla Midnight Mass i hajpowanego Squid Game, generalnie jednak w tym roku ze streamingu korzystam niewiele - bo niewiele oglądam. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości