Andrzej Sapkowski i jego Wiedźmin
Bo postacie mówią rzyć i chędożyć :)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.

Odpowiedz
(02-09-2016, 18:06)military napisał(a): Od Wiedźmina to lepsze są czytadła za 15 zł z Tesco.

Nie wiem, nie znam się na nich tak jak ty, ale jeśli to prawda, to są też lepsze od Tolkiena.

Cytat:że koleś nagle znowu wrócił do Achai i chyba natrzaskał już z 5 kolejnych tomów, ale ponieważ nie spodziewam się tu zmiany konceptu to nawet kijem nie tykałem.

Ależ sporo nowego jest - w kontynuacji mamy min. polski atomowy okręt podwodny. Szczegółów nie znam, nie zamierzam tego czytać.

Cytat: Już kiedyś wrzuciłem tu wpis z analizą pochodzenia imion czy nazw własnych, pokazując, jaki to jest konceptualny pierdolnik bez najmniejszego (NAJMNIEJSZEGO) pomysłu, bez grama spójności.

I nic nie udowodniłeś, bo za przykłady wrzuciłeś postacie z różnych krajów całego kontynentu, w tym czarodziejki, które pewnie imiona i nazwiska wymyślały sobie same.
Na pohybel skurPiSynom.

Odpowiedz
(02-09-2016, 15:02)Negatywny napisał(a): Grzędowicz i jego pan lodowego ogrodu, który w ostatnim tomie nie daje rady nawet wyjaśnić po wuj w ogóle tytułować to Panem Lodowego Ogrodu, a 600 stronicowe tomiszcze zapełnia nudnymi jak flaki z olejem wątkami z których kompletnie nic nie wynika, poza poczuciem, że zrobić 100 stron zapchajdziury to naprawdę trzeba chcieć. Książka do okrojenia o połowę, tytuł tetralogii do zmiany ;)
Oj pamiętam ten ból. Jak ja się namęczyłem z tym ostatnim tomem. Nie pamiętam książki, która byłaby tak na siłę rozdęta jak to. Podobnie z resztą miałem z Martinem i "Tańcem ze smokami" Pod koniec zmuszałem się do czytania, ale jednak skala była mniejsza. Jednak Polak potrafi :)
A szkoda, bo pierwszy tom "Lodowego ogrodu" był absolutnie perfekcyjny. Drugi dawał radę całkiem dobrze, w trzecim już zaczęło to być mocno nużące momentami, ale tylko momentami, natomiast tom czwarty już dla mnie coś koszmarnego.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
https://www.amazon.com/author-rank

Także tego.

Odpowiedz
No ładnie. Teraz mu jeszcze serial gnoju narobił.

Odpowiedz
bawi mnie to

#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159915828579948&id=188446914947&m_entstream_source=timeline

Mamy takie wydanie polskie? Tyle świetnych polskich rysowników że wypadałoby

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości