Batgirl (20??)
Pokazy testowe były pozytywne. To jest jakiś Matrix, co się w WB odpierdala.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
(02-08-2022, 23:05)RagnarMartens napisał(a): Teraz Variety.
https://variety.com/2022/film/news/batgirl-not-released-warner-bros-hbo-max-1235331897/

Takie gówno?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Odpowiedz
(03-08-2022, 01:01)Mefisto napisał(a): Jaki?

Cieszmy się życiem.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Nie wierzcie w te bzdury, że skasowali bo to słaby film. Duet reżyserski Batgirl kręci filmy co najmniej dobre. Ostrzegałem przed Zaslavem od początku, śmierdział mi cynizmem korporacyjnym starej daty, jak ten Bob Chapek, obecny ceo Disneya.

Cytat:"Zagrywka Zaslava może być tym bardziej obrzydliwa, bo źródła mówią o tym, że za decyzją stoją kwestie podatkowe. Mianowicie - studiu ponoć ma bardziej opłacać się wpisać film w straty niż go gdziekolwiek wypuszczać. Tym samym równie dobrze mogą spalić wszystkie dyski twarde, taśmy etc., bo jeżeli to zrobią, to ten film w żadnej formie nie będzie mógł być kiedykolwiek już wypuszczony: ani w kinach, ani na streamingu, ani nawet nie będą mogli odsprzedać praw do dystrybucji komukolwiek innemu. Trafi do wiecznego limbo.

To jest pokazanie wielkiego faka reżyserom, aktorom i wszystkim zaangażowanym w projekt. Kompletne zniszczenie reputacji oraz wiarygodności WB jako studia filmowego dla korporacyjnych zagrywek tak, by w excelu się słupki zgadzały. "


https://twitter.com/DiscussingFilm/status/1554628853653446656

Ja już mam dość telenoweli z DC, od dziś zmieniam się w fana MCU, a na DCEU stawiam mogiłe. Będę komentować tylko filmy spoza DCEU jak Joker i The Batman. Miarka się przebrała, stracili we mnie fana. Napluli na świętość Keatonowego Batmana, jebać Zaslava.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
A kto wierzy, że to, w ogóle, skasowali?
Wyjdzie tylko później.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No jeżeli dostaną ten zwrot podatku to podobno nie ma mowy, żeby to mogli gdziekolwiek puścić.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Nie wkurwiaj ludzi znowu, dostajemy potwierdzone komunikaty to się ich trzymamy. Ty masz jakąś swoją wersję świata za każdym razem. Nie ma logicznych przesłanek, by na takim małym filmie mieli kręcić jakiś szwindel marketingowy, by potem jednak wypuścić na białym koniu.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
Podobno reakcje testowe byly takie, że ten film wyglądał tanio, więc Zaslav cce zarobić na zwrocie podatku.

Odpowiedz
Co za kurcze pieczone, jakby nie mógł już tego puścić do kin. Aj wiedziałem że tak będzie, jak wmieszają Keatona do wiecznego śmietnika zwanego DCEU. Wolałbym już by dostał sequel Returns z Burtonem w roli producenta i jakimś dobrym specyficznym reżyserem, jako domknięcie swojej trylogii w stylu TDKR.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
Coś tam czytałem, że Zaslav narzekał na Clinta i Cry Macho, bo producenci podejrzewali, że nie będzie hitu, ale zgodzili się na produkcję ze względu na dobrą współpracę z Eastwoodem w przeszłości, a Zaslava nie obchodzą sentymenty. Nolan już na pewno do WB nie wróci.

Odpowiedz
I tak by Nolan nie wrócił, dobrze się ustawił u konkurencji.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
No niestety, biznes to biznes. Nie ma sentymentów.

Odpowiedz
I tym sposobem WB i widzowie mogą sobie darować te wszystkie eventy ogłoszeniowe typu ComicCon. Co z tego, że oficjalnie przedstawią plany na 4 lata wprzód, zapowiedzą jakiś film, ogłaszą obsadę, baaa, nawet nakręcą to i niemal ukończą postprodukcję, skoro finalnie reżyser od np. jakiegoś gostka z neta dowie się, że właśnie wywalono mu niemal gotowy, kilkumilionowy film, do kosza.

Oni tam przeskoczyli na wyższy poziom absurdu.


Jeszcze brakuje tutaj na dniach zapowiedzi rebootu Batgirl z tymi samymi reżyserami i obsadą.

:D

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Miałem totalnie w dupie ten film i nawet obecność Keatona tego nie zmieniała, ale teraz mnie zainteresowali. Jeżeli kiedyś jednak go wypuszczą, to zerknę :D
Swoją drogą - czy była kiedyś podobna sytuacja?
.

Odpowiedz
Workprint powinien wyciec.

Odpowiedz
(03-08-2022, 20:52)srebrnik napisał(a): Swoją drogą - czy była kiedyś podobna sytuacja?
Południowokoreański Space Monster Wangmagwi z 1967 roku, który nigdy nie był publikowany i słuch o nim zaginął (a niedawno odnaleziono taśmy).

Odpowiedz
Jest też jakiś film z lat 90tych zablokowany sądowo przez Stallone’a
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
Emperor w reżyserii Lee Tamahori'ego też od lat leży w kropce.

Odpowiedz
(03-08-2022, 11:55)Ted napisał(a): Nie wkurwiaj ludzi znowu, dostajemy potwierdzone komunikaty to się ich trzymamy. Ty masz jakąś swoją wersję świata za każdym razem. Nie ma logicznych przesłanek, by na takim małym filmie mieli kręcić jakiś szwindel marketingowy, by potem jednak wypuścić na białym koniu.

Są. Jak najbardziej są.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości