Better Call Saul (spin off Breaking Bad) (AMC, 2015-)
(11-08-2021, 01:47)michax napisał(a): Ale facet nie jest irytujący od 1 serii,
No ale jak nie irytuje jak irytuje :)
To kwestia gustu. Ktoś lubi i wybacza, ktoś nie lubi i nie wybacza. Nie dojdziemy do kompromisu. Mogę tylko powtórzyć - na drugim planie był super, na pierwszym mocno mnie irytował.

Co do Kim, to w zasadzie to samo co w przypadku innych postaci. Tu nie ma jednej źle zagranej i obsadzonej postaci. Zarówno w "BB" jak i w "BCS". Mistrzostwo telewizji pod tym względem.

No i 7/10 to jest wysoka ocena. Serial wciągnęliśmy bardzo szybko i 6 serię na pewno obejrzymy.

Co do Nacho to się zobaczy. Faktycznie bardzo prawdopodobne, że go ubiją. Co do Lalo, to Gus mówił, że wszyscy Salamankowie są już w grobie, więc zakładam, że i Lalo powinien tam skończyć. Wątpię, żeby tak wysoko postawiona postać przeżyła i Gustavo o tym nie wiedział. I nie byłoby go ani żadnej wzmianki w "BB". No ale poczekamy zobaczymy co tam wymyślą.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Powtórzyłem sobie pierwszy sezon. Najlepsza i najbardziej zajebista sekwencja odbywa się na parkingu w 9 odcinku:



Jeszcze to piękne nawiązanie do GTA i później kanapka w Breaking Bad.

Odpowiedz
Jakie nawiazanie do GTA?

Odpowiedz
Gość ma na imię Trevor, gra go Steven Ogg (czyli ten sam, który podkładał głos Trevorowi w serii gier) i w sumie cała akcja dotyczy zlecenia na misję do wykonania :)

E: a dobra, zostałem oszukany przez YT, gość to Sobchak - kajam się...

Odpowiedz
(06-09-2021, 10:47)Pelivaron napisał(a): Gość ma na imię Trevor, gra go Steven Ogg (czyli ten sam, który podkładał głos Trevorowi w serii gier)
Jak posluchasz z nim i reszta jego kolegow z GTA V wywiadow to sie dowiesz, ze Ogg by byl niepocieszony, ze mowisz, ze podkladal glos, bo oni odgrywali wszystko tylko w mocapach. ;)

Ale no, jednak Ogg to po prostu aktor i wystepuje w rzeczach. Zreszta w BCS jeszcze potem wraca, o ile mnie pamiec nie myli. Ale wiadomo, ze fajnie go bylo zobaczyc :) Zreszta tak jak Michaela Mando, ktory gral genialnie Vaasa w FC3. :)

Odpowiedz
Bob wraca na plan :)


Odpowiedz
Pewno to CGI...
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Stała praktyka AMC, więc w sumie nihil novi.

Odpowiedz

Odpowiedz
Akurat reklamowanie tego dwójką tych przychlastów to marny pomysł :)
No ale obejrzałbym już.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
18 kwietnia premiera? Tak przynajmniej spekulują fani w internetach :)

Cytat:The video was shared with the caption, “Mark your calendar,” but the video doesn’t appear to offer a direct date. Could there be a hidden clue in the visuals? Some fans online are theorizing the “D” and “R” visible in the crime scene are codes for the numbers “4” and “18” as “D” is the 4th letter in the alphabet and “R” is the 18th, translating to 4/18.

Odpowiedz
Pierwsza, siedmioodcinkową część 6. sezonu zadebiutuje na antenie AMC 18 kwietnia 2022 roku. Później, po krótkiej przerwie, poznamy zakończenie całego cyklu - ósmy odcinek pojawi się lipca. Druga część sezonu będzie liczyć 6 odcinków.

:)


Odpowiedz
Epic! super zwiastun, i to wzrastajace napiecie.

Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy to ni chuje nie pamiętam już co działo się w poprzednich sezonach i żeby ogarnąć nowy sezon trzeba zacząć od nowa.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
No ja w sumie też już nie bardzo. Ale nie spędzę 50 godzin na powtórkach na rany Chrystusa!!!
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Dlatego ten nowy sezon to może obejrzę za kilka lat jak najdzie mnie ochota na powtórkę całości.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Ja nie mam wyjścia, bo żona się napaliła, więc nie będę siedział kilku dni w kiblu jak ona będzie oglądać
Przeczytam jakieś streszczenie.
Zabili Pana Jezusa i wyłączyli komentarze...

Odpowiedz
Ja to teraz to już nawet nie pamiętam ile to miało już sezonów... :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Expanse (Syfy / Amazon, 2015-) Louis Cyphre 83 16,355 21-12-2023, 18:42
Ostatni post: Scheckley
  Breaking Bad - serial (AMC, 2008-2013) i film El Camino (Netflix, 2019) Albertino 1,656 340,707 19-11-2023, 20:19
Ostatni post: Ted
  Justified (FX, 2010-2015) Luis Cyfer 141 29,539 16-09-2023, 16:40
Ostatni post: michax
  Downton Abbey - serial (ITV, 2010-2015) i filmy (2019 i 2022) patyczak 125 24,637 21-07-2023, 08:53
Ostatni post: simek
  And Then There Were None (2015) reż. Craig Viveiros Spoilerowo 1 468 16-06-2023, 22:41
Ostatni post: shamar
  Parks and Recreation (NBC, 2009-2015) Jakuzzi 51 9,970 20-01-2021, 22:40
Ostatni post: Snappik
  The Man in the High Castle (Amazon, 2015-2019) Lawrence 15 5,463 25-11-2020, 18:25
Ostatni post: Scheckley
  Fear the Walking Dead (spin-off TWD) Pelivaron 6 2,867 25-07-2020, 01:03
Ostatni post: Trailery Srailery
  Patriot (Amazon, 2015-2018) Snuffer 17 5,371 04-03-2020, 16:28
Ostatni post: Snuffer
  Ash vs Evil Dead (2015-2018) Szaman 117 36,799 10-08-2018, 01:03
Ostatni post: shamar



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości