Better Call Saul (spin off Breaking Bad) (AMC, 2015-)
#61
Cytat:On ją tam chyba nawet lekko obróci

Nie dotknął jej.

Cytat:tak czy srak mógł jej pomóc.

Pytanie po co, skoro ona była głównym powodem tego, że Różowy ćpał na potęgę? Gdyby nie Walt, nie byłoby Pinkmana - ten pierwszy ratował skórę drugiemu i naprawiał jego błędy wielokrotnie.

Odpowiedz
#62
Mental:





Gdyby nie dłonie Walta, Jane żyłaby.

Odpowiedz
#63
Przecież on jej nie dotknął. I jakie dłonie? W którym miejscu Walt ingeruje fizycznie?

A Jessie ewidentnie był na ostatnie prostej. Już po kablach dawał ostro. Jak mówię, stary mu życie uratował. Znowu.

edit

Jest ujęcie, jak Walter potrząsa Pinkmanem i ten się przewraca na plecy i w efekcie powoduje, że Jane też się obraca. To wszystko.

Odpowiedz
#64
Jessie zabił Jane. Gdyby sie nie ruszył to by żyła!

Odpowiedz
#65
Producent narkotyków zabił Jane. Gdyby ich nie wyprodukował, to by żyła!

Odpowiedz
#66
Ojciec ją zabił, bo gdyby jej nie spłodził, to by nie umarła:P

Odpowiedz
#67
Rząd ją zabił, bo gdyby bardziej zakazał narkotyków, to by żyła. Przebiłem was wszystkich :)

A odnośnie 1x7 - "Breaking Bad" już miało do tego czasu solidne pierdolnięcie. Tutaj ciągle czekam. Gilliam musi być pewny, że dostanie zgodę na drugi sezon (dostał już?), bo w tym dopiero wprowadza postać SG.

Odpowiedz
#68
Dostał przed premierą pierwszego :)

Odpowiedz
#69
Promo kolejnego odcinka daje nadzieję na przyspieszenie tempa, ale wiadomo też, jak się takie promo montuje.

Odpowiedz
#70
Mnie tempo serialu zupelnie nie przeszkadza. Subtelnosc Breaking Bad i Better Call Saul jest wspaniala. Niesamowicie podoba mi sie to, ze bohaterowie zawsze rozmawiaja ze soba, a nie z widzem. Zwlaszcza w odcinku o Mike'u to widac - informacje są dawkowane bardzo powoli i naturalnie. Jakbys sie przysluchiwal prawdziwej rozmowie, a nie rozmowie postaci w filmie. Zreszta wlasnie Breaking Bad tez mialo powolny rozwoj akcji czesto, wiec nie widze w tym nic dziwnego. Ja tam sie jaram <ok>

(19-03-2015, 09:26)Mental napisał(a): Gilliam musi być pewny, że dostanie zgodę na drugi sezon (dostał już?), bo w tym dopiero wprowadza postać SG.
Gilligan. Ale w sumie szkoda, ze zadnego odcinka nie rezyserowal goscinnie Terry Gilliam :)


Odpowiedz
#71
Podpisuję się pod słowami Crova i nie rozumiem narzekań na tempo :D

Odpowiedz
#72
Tempo, tempem, ale po prostu muszą umiejscowić Saula w jakimś konkretnym wydarzeniu, ciągu fabularnym. Zarys postaci jest bardzo dobry, od początku był. Kettlemans to niezła przystawka, teraz czas na większe danie.

Odpowiedz
#73
Miałem pytać - nie macie wrażenia, że ta blondyna z firmy prawniczej to trans? ;) Tak mi jakoś wygląda średnio kobieco z twarzy i głosu:

edit

[Obrazek: Better-Call-Saul-Nacho-Episode-3-01.jpg]

Nie? ;)

Odpowiedz
#74
Ja tam bym bral. Ale transa tez bym nie przepuscil, wiec co ja tam wiem.

Odpowiedz
#75
Mnie końcówka ostatniego odcinka BCS bardzo poruszyła.

Odpowiedz
#76
Podobał Wam się nowy odcinek?

Fajnie że wątek Mike'a zmierza tam, gdzie zmierza - chyba wszyscy na to czekamy. Ogólnie bardzo dobrze, jestem ciekawy jak z tą sprawą im wyjdzie.

Odpowiedz
#77
Tak, mnie się podobał! Az balem sie caly czas, ze cos sie spieprzy z ta sprawa, bo tak mi sie podobala praca Saula i Chucka. Cos czuje, ze jednak w nastepnym odcinku nie bedzie kolorowo.

Odpowiedz
#78
Nowy odcinek absolutnie przeuroczy, oglądałem z bananem na gębie od początku do końca. No i chyba jeden z najbardziej kreatywnych cliffhangerów jakie widziałem w serialach od dłuższego czasu. Muszę tylko powtórzyć końcówkę z pl napisami, bo w tym prawniczym słowotoku kompletnie się pogubiłem...

Fajnie że Agenta Morrisa z xf Gilligan wykopał, rewelacyjny aktor, świetna postać, mam nadzieję że go zbyt szybko nie odstrzelą / nie zamkną w wariatkowie. Odenkirk standardowo klasa.
Why are you firing wallnuts at me?

Odpowiedz
#79
Pewnie że coś się spieprzy, stawiam że użycie kodu Chucka będzie jedną z przyczyn :)

Odpowiedz
#80
Z tym kodem to się nieciekawie zapowiada... Jednak jeśli (jeśli!) będzie taka akcja, że "już witał się z gąską" a tu nagle bam i ugodę zabiera im HMM ponieważ Chuck ma w papierach jako partner jakąś klauzulę, z której wynika że skoro użył zasobów firmy do prowadzenia sprawy to ugoda należy się HMM czy coś w ten deseń, to będzie to mega słabe i naciągane. Zresztą już jest naciągane - Saul dostaje potencjalnie sprawę życia i daje materiały do wydrukowania swojej dziewczynie z konkurencyjnej firmy na ich sprzęcie i z użyciem ich kodu??? WTF? To Chuck nie mógł tych 4 stówek dać w gotówce żeby w punkcie ksero wydrukować? Powtarzam: jeśli ten kod będzie powodem fuck-upu, to będzie cieniutka zagrywka.

Co do zakończenia - jak obstawiacie, czy w ost. scenie Chuck uświadamia sobie cudowne ozdrowienie czy wręcz przeciwnie?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  The Expanse (Syfy / Amazon, 2015-) Louis Cyphre 83 16,350 21-12-2023, 18:42
Ostatni post: Scheckley
  Breaking Bad - serial (AMC, 2008-2013) i film El Camino (Netflix, 2019) Albertino 1,656 340,706 19-11-2023, 20:19
Ostatni post: Ted
  Justified (FX, 2010-2015) Luis Cyfer 141 29,539 16-09-2023, 16:40
Ostatni post: michax
  Downton Abbey - serial (ITV, 2010-2015) i filmy (2019 i 2022) patyczak 125 24,637 21-07-2023, 08:53
Ostatni post: simek
  And Then There Were None (2015) reż. Craig Viveiros Spoilerowo 1 468 16-06-2023, 22:41
Ostatni post: shamar
  Parks and Recreation (NBC, 2009-2015) Jakuzzi 51 9,969 20-01-2021, 22:40
Ostatni post: Snappik
  The Man in the High Castle (Amazon, 2015-2019) Lawrence 15 5,462 25-11-2020, 18:25
Ostatni post: Scheckley
  Fear the Walking Dead (spin-off TWD) Pelivaron 6 2,867 25-07-2020, 01:03
Ostatni post: Trailery Srailery
  Patriot (Amazon, 2015-2018) Snuffer 17 5,371 04-03-2020, 16:28
Ostatni post: Snuffer
  Ash vs Evil Dead (2015-2018) Szaman 117 36,799 10-08-2018, 01:03
Ostatni post: shamar



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości