Black Panther: WAKANDA FOREVER :)
Pojawiły się spoilery dotyczące T'Challi :)

Jestem ciekawy jak oni wytłumaczą śmierć T'Challi. Na 99% wykorzystają "Wojnę bez granic", tak mi się wydaje. Śmierć pewnie nastąpi poza ekranem bo wątpliwe, aby Marvel zdecydował się na CGI facjatę w stylu Walkera.

Odpowiedz
Najlepsze wyjście to po prostu rozpocząć film od pogrzebu. Wszyscy zainteresowani wiedzą, że Chadwick nie żyje i nie ma co tego przeciągać i próbować fabularnie to uzasdanić. Niech krótko i zwięźle to podsumują i wprowadzą wątek następcy.

Najgorsze co mogliby zrobić to to co w The Rise of Skywalker, gdzie próbowano udawać, że Carrie Fisher wciąż żyje, oglądało się nieręcznie, a próby wplatania resztek z The Force Awakens wypadły żenująco.

Odpowiedz
No innego wyjścia nie widzę, po cholerę to ciągnąć? Dać kilkuminutowy prolog przed sekwencją napisów początkowych (coś a'la "Czarna Wdowa") i tyle :)

Odpowiedz
Przecież wystarczy umiejscowić film w tym czasie między IW i Endgame i niczego nie trzeba wyjaśniać, bo wszystko wiadomo, w dodatku zawsze jest opcja zrobić recast później, gdyby się na przykład okazało, że pomysł robienia Czarnej Pantery bez Czarnej Pantery się nie sprawdził.

Każde inne rozwiązanie to w tym momencie głupota.

Odpowiedz
Dadzą wariant z TVA :)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Cytat:I will say that Ryan and our producer, Nate Moore, and the entire cast and our co-writer Joe Robert Cole, have done some remarkable things in the story, in the draft. The team is assembling once again, and cameras roll in the not-too-distant future on that. It will be extremely emotional across the board, but I think they have something very special in mind.

Kevin Feige.

Coś mi się wydaje, że jednak dojebią do pieca pod względem melancholijnego pierdololo :)

Odpowiedz
A jakże.

Po to "WAKANDA FOREVER" ma większą czcionkę niż sam Black Panther, bo to będzie bardziej laurka niż film.

Odpowiedz
Ale to będzie kombo - BLM w szczycie, Floyd na pomnikach, Wakanda, prawdopodobnie kobieta będzie Pantherą, aż się prosi o to by Shuri miała lesbijski wątek w tle ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
I na dodatek czarny bohater otrzyma pogrzeb na maksymalnie epickim poziomie. Coś to przypomina ;) 

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Takie pogrzeby są tylko dla prawdziwych bohaterów a nie jakiś wymyślonych. A nie, czekaj...

Odpowiedz
(30-07-2021, 14:06)yacajackowski napisał(a): Takie pogrzeby są tylko dla prawdziwych bohaterów a nie jakiś wymyślonych. A nie, czekaj...

[Obrazek: oh_you_zoolander.gif]

Odpowiedz
Czy w Black Panther: WAKANDA FOREVER podczas pogrzebu Wakandadyńczycy też będą trzymali telefony komórkowe w ręce i będą nagrywać ceremonię pogrzebową? 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Nie, oni są już na tym poziomie technologii, że to telefony będą trzymały ich :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Snappik napisał(a):na dodatek czarny bohater otrzyma pogrzeb na maksymalnie epickim poziomie

Bez strzelaniny na pogrzebie z kilkunastoma ofiarami to nie jest żadna Wakanda, to pic na wode fotomontaż.

W ogóle myślałem, że robicie sobie bekę z tym "Wakanda Forever", ale nie - taki rzeczywiście będzie podtytuł. No nie moge :) Ja bym dowalił jeszcze mocniej: "Wakanda Forever: How Dindu Built America" :)

Odpowiedz
A ty przypadkiem nie miałeś unikać wątków okołomarvelowych i nawet błagałeś moderację, by ci je zasłonili :)?

Odpowiedz
Wątek z „Wakanda Forever” jest światopoglądowy siłą rzeczy :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Cytat:nie miałeś unikać wątków okołomarvelowych

Jestem prostym gościem: widzę napis WAKANDA FOREVER - wchodzę :)

Odpowiedz
Mentalowe poczucie humoru to jest dyszka na dyszkę :)

Odpowiedz
na pewno mają jakieś niewykorzystane sceny z pierwszej części i pewnie zrobią CGI srakę z facjatą Chadwicka aby jego wątek wyjaśnić

Odpowiedz
(31-07-2021, 17:39)Mental napisał(a): Ja bym dowalił jeszcze mocniej: "Wakanda Forever: How Dindu Built America" :)

We wuz Kangz n shiet.

https://images-cdn.9gag.com/photo/a1KerQD_700b.jpg

I drive truck, break arms, and arm wrestle. It's what I love to do, it's what I do best.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon