Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
#61
(26-08-2021, 17:57)SonnyCrockett napisał(a): [Obrazek: 20bil_zimdollar0001.jpg]

Mocarna gospodarka, mocarna wartość pieniądza.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#62
Żeby nie było, że na planie tylko przedstawiciele jedynej słusznej rasy.

Jakiś białas też się znalazł ;)


Odpowiedz
#63
To chyba przykład gościa, który komicznie wygląda z brodą.
Btw nie mogę odżałować, że odstrzelili Klawa w BP1 - brakowało mi w dindu filmach wątku biała-bandziora, który trzyma wakandajczyków w klatkach ;))))
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#64
To nie takie pewne. Skoro już obecnie czerpią z komiksów na pełnej, to nie zdziwi mnie fakt wskrzeszenia Klawa i wprowadzenie formy dźwiękowego mutanta - po coś Serkisa vel Mocap Mana wprowadzili.

Odpowiedz
#65
Nie wiem w ogóle jak można było wpaść na pomysł by odstrzelić dwóch ważnych dla tej postaci villainów w pierwszym filmie xD

Głupota w najczystszej postaci, szczególnie, że Serkis był genialny w tej roli i caly potencjał poszedł w pizdu.

BTW. Freeman by ogolił łeb i Hugo Strange jak malowany.

Odpowiedz
#66
(27-08-2021, 16:02)marsgrey21 napisał(a): BTW. Freeman by ogolił łeb i Hugo Strange jak malowany.

+1
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#67
Cytat:Nie wiem w ogóle jak można było wpaść na pomysł by odstrzelić dwóch ważnych dla tej postaci villainów w pierwszym filmie xD

A potem wpadli na pomysł by się pozbyć głównego bonatera tylko dlatego, że średnio-niezły odtwórca jego roli kopnął w kalendarz.
Udupili tę serię, zanim miała w ogóle okazję się rozkręcić. No ale nie będę po niej płakał - Wakanda whatever.

PS> a T'challę i tak w końcu zrecastują :P

Odpowiedz
#68
Killmonger byłby idealny jako Black Panther który jest antybohaterem w drugiej części by pod koniec zmienić się w szlachetnego Dindu i być obrońcą US... Wakandy.

Odpowiedz
#69
Coogler nie tylko spierdolił villainów, ale jeszcze podjebał od Burtona znak plemienny.

[Obrazek: umpalumpa-willie-wonka.gif]

Odpowiedz
#70
O wow, rzeczywiście to jest z Charliego i Fabryki Czekolady. Czyli Wakanda to Loompaland, a jej mieszkańcy Oompa Loompy. :)
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#71
Wiecie, zasadniczo trudno w obecnych czasach wymyślić jakikolwiek oryginalny gest rękoma i palcami, bo mamy tylko dwie ręce i dziesięć palcy o ograniczonym zakresie ruchu, więc po prostu siłą rzeczy wszystkie możliwe gesty zostały już kiedyś użyte.

Odpowiedz
#72
[Obrazek: hand-gesture.gif]
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
#73
(29-08-2021, 10:51)Lawrence napisał(a): O wow, rzeczywiście to jest z Charliego i Fabryki Czekolady. Czyli Wakanda to Loompaland, a jej mieszkańcy Oompa Loompy. :)

Fun fact - oryginalnie Oompy Loompy były afrykańskimi pigmejami i dopiero od lat 70. w późniejszych edycjach wybieliły się :).
[Obrazek: 170755-ajhabsdff.jpg]

Odpowiedz
#74
Proszę, nawet nie podążajmy tą drogą, gdyż wyjdzie, że Willy Wonka, to albo White Savior, albo gorzej zabrał Oompa Loompy z Afryki, aby mieć z nich tanią siłę roboczą. 

Ale w sumie dobrze, że możemy sobie porozmawiać o Charlie i Fabryce Czekolady, gdyż ja bardzo lubię książkę jak i obie adaptacje. 
O ten piłkarz też lubi Charliego i Fabrykę Czekolady. :)
[Obrazek: 0_Wolverhampton-Wanderers-v-Manchester-U...tadium.jpg]
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#75
Valentina Allegra de Fontaine pojawi się w Wakandzie :)

Wygląda na to, że Julia Louis-Dreyfus może być nowym SLJ :)

Odpowiedz
#76
Dla "tych złych" pasuje, w sumie brakowało kogoś takiego. Niby jest Ross, ale to nie do końca to samo, a ona ma już Walkera, coś tam próbuje z Yeleną robić...

Odpowiedz
#77
Ludwig Göransson powraca jako kompozytor. W sumie to ten Szwed o wyglądzie Jezusa, był jedynym z nielicznych członków ekipy tego filmu, który naprawdę poleciał do Afryki, gdzie szukał instrumentów, muzyków i odpowiedniego brzmienia.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#78
(30-08-2021, 19:44)Lawrence napisał(a): Proszę, nawet nie podążajmy tą drogą, gdyż wyjdzie, że Willy Wonka, to albo White Savior, albo gorzej zabrał Oompa Loompy z Afryki, aby mieć z nich tanią siłę roboczą. 

Ale w sumie dobrze, że możemy sobie porozmawiać o Charlie i Fabryce Czekolady, gdyż ja bardzo lubię książkę jak i obie adaptacje. 
O ten piłkarz też lubi Charliego i Fabrykę Czekolady. :)
[Obrazek: 0_Wolverhampton-Wanderers-v-Manchester-U...tadium.jpg]

Ten mem z Goslingiem mnie rozwalił:

[Obrazek: comment_1631450573kAFbg7VujOFEpJ4FFm6ufE.jpg]

Odpowiedz
#79
https://www.cbr.com/black-panther-2-letitia-wright-unvaxxed-delay-filming/
ups.

Odpowiedz
#80
T'Challa nigdy więcej nie pojawi się w MCU ;]

https://www.comicbookmovie.com/black_panther/black_panther_2/black-panther-wakanda-forever-producer-confirms-we-will-never-see-tchalla-in-the-main-mcu-again-a189607

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości