Black Widow (2020)
#1
[Obrazek: Marvel-Studios-Black-Widow-Movie.jpg]

Drugi film Marvel Cinematic Universe o superbohaterce i jednocześnie, prawdopodobnie, ostatni film ze Scarlett Johansson w roli Nataszy. Zdjęcia właśnie ruszyły i zapewne w poniedziałek studio oficjalnie potwierdzi datę premiery na 2020 rok. Póki co nie mamy pewności jak prezentować się będzie fabuła, krąża różne plotki.Według niektórych film będzie pełnoprawnym prequelem i opowie origin story bohaterki, natomiast Sebastian Stan uważa, że akcja filmu toczy się pomiędzy "Civil War" a "Infinity War" plus może zawierać pewne retrospekcje. Wywołałoby to nie miały bałagan bo osobiście nie wiem jakim cudem w tym filmie mieliby się nie pojawić Winter Soldier, Falcon czy Cap. Podobno jest szansa, że w filmie pojawi się Druig, villain Eternals o którego role stara się Keanu. 

Film prawdopodobnie nie tylko zamknie historie Nataszy, ale również wprowadzi nową Black Widow - Yelene Belove która ma zagrać Florence Pugh (oby!). Do tego w obsadzie znaleźli się David Harbour, Rachel Weisz oraz O-T Fagbenle, ten zagra głównego antagonistę filmu, Taskmastera. Całość reżyseruje Cate Shortland, scenariusz napisali Ned Benson ("Zniknięcie Eleanor Rigby") i Jac Schaeffer (showrunner "WandaVision"). Za zdjęcia odpowiada Rob Hardy, jeden z lepszych operatorów ostatnich lat który ma niesamowite oko do kina akcji. 

Projekt jest mi obojętny, zwłaszcza jak faktycznie będzie sie dziać tylko pomiędzy CW a IW (już przeskoki w czasie mają więcej sensu). Natasza co prawda dużo zyskała w "Endgame", ale nadal nie jest bohaterką której przeszłość bym chciał poznawać. Ale zobaczymy, drugoplanowa obsada jest bardzo fajna i wizja Pugh jako kluczowej postaci MCU bardzo do mnie przemawia. Jeśli faktycznie gra nową Black Widow to kompletnie mnie nie zdziwi jeśli Marvel rzeczywiście planuje Young Avengers. 

Odpowiedz
#2
Praktycznie jedyną szansą aby ten projekt mnie zainteresował jest umieszczenie akcji na przestrzeni pięciu lat pomiędzy Infinity War-Endgame i pokazanie ówczesnego chaosu. Stawiam jednak, że będzie to po prostu prequel w "normalnych" czasach, więc musieliby zmontować jakiś wyrzucający z butów, ścinający brody i zdmuchujący czapkę z daszkiem Feige'a zwiastun abym czekał z ekscytacją na przygody naszej naburmuszonej superbohaterki. Która jednak przyznam, że zaliczyła w Endgame swój zdecydowanie najlepszy występ.

Odpowiedz
#3
Dla Taskmastera z chęcią obejrzę. Nie mam problemów z chronologią i wolałbym wariant CW/IW niż jakąś pełną prequelozę.
Uber fanem Skarletki nie jestem, ale wierzę, że to będzie właśnie ten true #powergirl film, którym niby miała być Captain Marvel.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#4
Najmniej interesujący projekt Marvel Studios.... ever. Przed "Endgame" jeszcze widziałem w tym potencjał gdyby to był sequel. Ale teraz? Wszelakie prequele czy (ja jebie) midquele wydają się desperacką próbą odhaczenia tego filmu, tak dla świętego spokoju. To powinno powstać maksymalnie gdzieś w okolicach drugiej fazy.

Odpowiedz
#5
Ray Winstone w obsadzie ;)

Nie wiadomo kogo zagra, ale stawiam na jakiegoś ruskiego agenturę :)
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#7
Budapeszt..czyżbyśmy mieli w końcu dowiedzieć się co tam zaszło z udziałem Hawkeya oraz Nataszy? Cięzko mi z jednej strony wyobrazić sobie ostatni film Wdowy bez Bartona, ale ich relacja w Endgame została pokazana na tyle dobrze, że też aż głupio cokolwiek tutaj jeszcze dodawać.

Taka rola dla Pugh cieszy. Ostatnio krążyły jakieś plotki, że Marvel może rozważyć zrobienie całej trylogii "Black Widow" i druga oraz trzecia część miałyby się już własnie skupić na następczyni Nataszy. Wolałbym chyba aby Yelena była bohaterką crossoverową, spokojnie da się ją umieścić w serialach, jakimś kolejnym Spider-manie czy potencjalnym Ant-manie 3. Ogólnie, mimo, że casting był wiadomo od dawna, jestem lekko zaskoczony. Patrząc po dotychczasowej filmografii Pugh w życiu nie powiedziałbym, że tak szybko zaangażuje się do roli w wielkim uniwersum, zwłaszcza kiedy jest to istotna postać. Nawet takiemu Freemanowi te dwie drugoplanowe rólki sporo w grafiku namieszały.

A tutaj wyciek zdjęć villaina:


Odpowiedz
#8
Go, Go, Power Rangers!

Odpowiedz
#9
(30-06-2019, 11:31)Gieferg napisał(a): Go, Go, Power Rangers!
+1, miałem to samo napisać ;)
 
Co to za typ w ogóle?
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#10
Taskmaster podobno

Odpowiedz
#11
Taksmaster.

Który w komiksach wygląda tak:
[Obrazek: clean.jpg]

I jakimś cudem koleś w kostiumie halloweenowym wygląda mniej głupio niż filmowa adaptacja.

Odpowiedz
#12
Przypomne tylko, że to strój przed dodaniem efektów i nie wiemy na jakim etapie "fabularnego" rozwoju.

Odpowiedz
#13
Oj może go odpowiednio oświetlą, powyżej pojawiły się zdjęcia robione długopisem agenta dodanym do Kaczora Donalda, a trudno jednak było oczekiwać mieszanki Szkieletora i Hobbgoblina z przytoczonej okładki komiksu. Bardziej ciekawi mnie kto tam będzie siedział, Harbour?

Odpowiedz
#14
Podobno Fagbenle którego zakontraktowali po fiasku negocjacji z Andre Hollandem, ten był przymierzany do roli właśnie Taskmastera.
Znając zdolności tej postaci obstawiam jednak faktycznie jakiś twist a Harbour jest większą gwiazdą i pasuje do ostatnich castingów antagonistów w MCU.

To zawsze może być też Darhawk a wtedy dostaniemy dwóch złoczynców.

Odpowiedz
#15
Opis trailera pokazanego na CC:

Cytat:Glimpses of Natasha’s past come flooding in the teaser, flashing through the her assassin academy memories from Avengers: Age of Ultron. “I made a family,” Natasha opines, as the footage leads into her turn in Captain America: Civil War, when she made a decision to let Captain America escape instead of capturing him. “They’re coming for you,” Tony Stark (Robert Downey Jr.) warns, as she flees…setting the stage for Black Widow, which seemingly takes place after the events of Captain America: Civil War.

In Budapest, Natasha cautiously makes her way up an old, turn-of-the-century apartment building with a lavish staircase but weathered walls. Entering an apartment she points her gun and calls for Yelena, saying, “We’re grown-ups here.” Florence Pugh’s Yelena appears from around the corner, pointing her gun. They stand mere inches apart, guns in each other’s faces for several seconds before they both disarm each other, the camera showing their graceful parallel movements — obviously students of the same school. The grimy, tactile fight is reminiscent of the Bourne films, especially in its low light and intense close-ups. Finding their usual tactics too well-matched, their fight gets nasty and brutal, with Natasha pushing Yelena’s head down a sink and Yelena breaking a plate over Natasha’s head, and eventually resorting to knives. They find themselves at several impasses, until both of them have placed each other in chokeholds with the apartment’s curtains. After a cut to black, they’re shown having drinks.

“It’s good to see you too,” Natasha says, handing Yelena a shot glass.

The teaser leads into several car chases, with Natasha weaving in and out of Eastern European streets. We get quick shots of solemn, Brutalist imagery and foreboding silhouettes.”I got rid of my ledger,” Natasha declares, though it seems like she hasn’t completely been rid of her past. The teaser closes out with Natasha getting pinned behind a flaming car on a bridge, with hooded man attacking her in the middle of the street. The hooded uniform and its sleek design with red lining resembles that of Taskmaster, a Marvel villain that has recently been rumored to appear in Black Widow. But who is under the suit?

https://www.slashfilm.com/first-footage-of-black-widow-reveals-setting-after-captain-america-civil-war-comic-con-2019/

Odpowiedz
#16
Skoro jest misja w Budapeszcie to chyba powinniśmy się spodziewać Bartona?

Odpowiedz
#17
Nowa grafika koncepcyjna

[Obrazek: EABew0qXkAIYAmg.jpg:large]

Odpowiedz
#18
Z tej produkcji interesuje mnie tylko Taskmaster, mam nadzieję, że nie zmarnują go tak jak Rumlowa i nie odstrzelą.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
#19
Skoro wykorzystują go w filmie dziejącym się lata temu to są dwie opcje albo go odstrzelą albo to jakiś pionek co najwyżej dla samotnej Wdowy czy innych Agentów TARCZY. ;)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#20
Oczywiście go odstrzelą :) jak potem wpadną na pomysł jakiś z nim to jakiś sposób na przywrócenie go do życia znajdą.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Black Panther (2018) Grievous 608 80,770 15-07-2023, 07:29
Ostatni post: Snappik
  The Falcon and the Winter Soldier (2020) serial Disney+ Mickey 264 28,832 25-07-2022, 17:23
Ostatni post: Grievous
  The Eternals (2020) Kuba 352 32,811 09-05-2022, 01:23
Ostatni post: Bucho
  WandaVision (2020, Disney+) Pelivaron 130 19,506 14-01-2022, 23:07
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości