Blog KMF
#1
Dzisiaj zadebiutuje w sieci nowy projekt KMF - blog.
Jaki on będzie, o czym i kto go będzie tworzył zobaczycie i znajdziecie pod adresem:



blogkmf.blogspot.com


Na razie startujemy mniej oficjalnie, tu na forum, za moment zadebiutujemy z info na stronie KMF. Zasubskybujcie kanał, komentujcie, wybaczcie okazjonalne błędy 8)

Odpowiedz
#2
Tęsknię trochę za fetyszystą. Ale blog mi się nie widzi.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#3
Zdziwiłbym się, gdyby Tobie się coś widzialo :mrgreen:
"It's alive!"

Odpowiedz
#4
Trochę mi nie pasuje design, ale czekam z ciekawością na pierwsze notki:)

Odpowiedz
#5
tam dizajn, da się go dopracować na pewno, treść najważniejsza, a ta zadebiutuje wkrótce, a nawet powinna być aktualizowana codziennie.
Mefi, blog to fetyszyzm w formie blogowej, więc jeśli tęsknisz - masz 8)

Odpowiedz
#6
Kompletnie nie rozumiem, jak sie moze design nie podobac - przeciez kolorystycznie i stylistycznie pasuje to do KMF jak ulal, wiec o co kamon? Maja tam napierdalac kolorowe reklamy ze wszystkich stron czy co? ;)
A L () E E N

Odpowiedz
#7
Patyczak, nie podoba ci się design naszego bloga? Popatrz na swój avatar :mrgreen:
"It's alive!"

Odpowiedz
#8
Dux widzę dzisiaj cięty jak słynny wujek.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#9
Niekoniecznie chodzi mi o kolory, bo akurat fiolet zawsze fajnie wygląda z żółtym. Tylko coś mi nie gra, ale zgadzam się z desjudim, że to żaden problem:)

Nie podoba mi się tytuł, znaczy czcionka - tam powinna być jakaś fajna grafika. Poza tym, jest za dużo tekstu. Lubię prostotę i minimalizm i przeszkadza mi natłok informacji. Te wszystkie linki do blogów i do newsów (to jest potrzebne?) na stronie KMF są tak widoczne, że sam tekst notki się w tym gubi.

Dux, co to za osobiste wycieczki? :razz:

Odpowiedz
#10
Uwazam, ze patyczak ma duzo racji, aczkolwiek moim zdaniem zamieszczone informacje (rzeczywiscie w obfitej ilosci w porownaniu do innych blogow) nie odciagaja uwagi od odpowiednio wyeksponowanego tekstu. O grafice na tle tytulu tez myslalem, ale to dopiero poczatki, poszukiwanie fajnej grafiki moglo przeciez wydatnie opoznic start bloga, a obecny wyglad nie jest wcale taki zly. Byc moze taka grafika pojawi sie w przyszlosci.

A moze, patyczak, podjalbys sie zadania wykonania takiej grafiki? ;)

Odpowiedz
#11
wg mnie też nie odciągają uwagi, choć logo na pewno się przyda - i będzie. Graficznie jeszcze opracujemy bloga, bo trzeba go choć w części zapełnić kontentem i liczyć na komentarze, oceny itp. Ja jestem otwarty na sugestie.

Odpowiedz
#12
Logo i fotografii jakichś trzeba, poza tym wygląda bardzo ok. Fajny pomysł.

Odpowiedz
#13
zdjecia i inne grafiki beda, juz we wlasciwych wpisach.

Odpowiedz
#14
Fajnie, że des pisze! Też mi "Celuloidowego Fetyszysty" brakowało trochę. Krytykować nie będę, bo widzę, że tutaj błyskotliwe riposty latają w odpowiedzi na krytykę, także po prostu czekam na rozwój akcji ;)

Odpowiedz
#15
Artemis o Misfits.
Już jest.

Odpowiedz
#16
Crov napisał(a):Fajnie, że des pisze! Też mi "Celuloidowego Fetyszysty" brakowało trochę. Krytykować nie będę, bo widzę, że tutaj błyskotliwe riposty latają w odpowiedzi na krytykę, także po prostu czekam na rozwój akcji ;)

Bo wiesz, Dux byłby najszczęśliwszy, gdyby wszystko było cacy niezależnie od pomysłów i sytuacji.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#17
Mefi, wiesz ze nie raz bronilam roznych forumowiczow przed Duxem (szczegolna opieka dotyczyla Negrina ;) ), ale fajnie by bylo gdybys wyjasnil czemu nie lubisz blogow. Nie jakos obowiazkowo, po prostu byloby fajnie ;)
desjudi napisał(a):Artemis o Misfits.
Już jest.
I nawet Crov sie pojawia :cool:
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
#18
Artemis napisał(a):
desjudi napisał(a):Artemis o Misfits.
Już jest.
I nawet Crov sie pojawia :cool:
<ok> Tym bardziej bloga lubię. :)

Odpowiedz
#19
jestes pierwszym, ktory napisal na tym only epa forum o misfits, wiec ci sie nalezalo :)
DON'T BLINK AND TURN LEFT.

Odpowiedz
#20
Artemis napisał(a):ale fajnie by bylo gdybys wyjasnil czemu nie lubisz blogow.

A co ma do rzeczy, czy lubię czy nie? Wydaje mi się po prostu, że blog jest KMFowi zbędny, gdy mamy i stronę i forum i facebooka i bóg wie co jeszcze. Szczególnie w momencie, gdy nie ma w ekipie zbyt dużo htmlowców i cała masa tekstów czeka w kolejce. A tu jeszcze blog do tego. Poza tym od jakiegoś czasu usilnie próbujecie nadrobić (zupełnie nie wiem dlaczego) wszelkie internetowe nowinki, które w większości są temu portalowi zwyczajnie zbędne.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości