Boks, MMA i inne sporty walki
Fajna walka, sporo wniosków można wysunąć, jak dla mnie Chisora bez zaskoczeń, bo nikt się po nim cudów nie spodziewał, a Usyk jednak ciut rozczarował: z taką obroną, to gdyby walczył z Wilderem, to byłoby KO w drugiej rundzie. Niby od trzeciej już walka w miarę pod kontrolą, ale i tak dopuszczał Chisore za bardzo, zwłaszcza w przedostatniej rundzie wyglądało jakby Anglik był w stanie wrócić do gry.
Ogólnie fajnie że Ukrainiec jest w wadze ciężkiej, miło się go ogląda, ale jakoś nie potrafię sobie wyobrazić żeby miał kiedyś wygrać z Furym czy Joshuą.

Odpowiedz
Janek vs Adesanya w kolejnej walce

[Obrazek: QONVIyz.gif]

_____

Jon Jones miał włam na podwórko :)

Odpowiedz
Adam Kownacki dostanie rewanż.

Trochę bez sensu wg mnie. Helenius znowu może go znokautować, jeśli Kownacki nadal bedzie obierał taktykę blokowania każdego ciosu twarzą.

Odpowiedz
Na początku chciałem tego rewanżu, ale teraz wolałbym Adama w innej walce. Też się boję że Helenius znowu wygra, no ale może Kownacki czegoś się nauczył i będzie walczyć lepiej? Pierwszej walki był faworytem. Jak znokautuje Heleniusa to może wrócić do bycia rozpatrywanym do walki o jakiś pas w przyszłości.

Ptaszki ćwierkają też że może być walka Whyte Fury...

Odpowiedz

_________

Jakimś cudem umknęła mi ta wiadomość, ale rewanż Powietkina z Whytem odwołany. Bo koronawirusa rusek złapał :)

Odpowiedz
I od paru dni trwają poszukiwania przeciwnika, najlepiej by to było połączyć z walką Fury'ego, który ma termin na 5 grudnia, a też jeszcze bez przeciwnika.

Odpowiedz
Suprajs, suprajs. Król wraca do klatki z trzydziestej emerytury.

23 stycznia 2021 roku Conor McGregor vs Dustin Poirier :)

Na tej samej gali pojedynek wagi hot - najlepsza mamuśka w UFC, czyli Michelle Waterson kontra jedna z najfajniejszych brazylijskich zawodniczek, która dla odmiany nie wygląda jak facet - Amanda Ribas <3

Odpowiedz
WBC dotrzymała słowa i jeszcze bardziej rozwodniła rankingi. Nowa kategoria wagowa stała się faktem. Limit to 224 funty, czyli 101,6 kg. Finalnie nie zmienili w związku z tym limitu cruiser.

https://wbcboxing.com/en/bridgerweight/
.

Odpowiedz
Dzisiaj w nocy fantastyczna uczta dla fanów boksu. Od 4:00 czasu polskiego w Polsacie Sport transmisja z gali w Newadzie, gdzie jedyny i niepowtarzalny Terence Crawford zmierzy się z Kellem Brookiem. Ten pierwszy to absolutny potwór i wielka szkoda, że nie doszło do takiego starcia przed pojedynkiem Brooka z Golovkinem. Niestety walczący w innej kategorii wagowej Kazach zrobił Anglikowi w ringu dziecko. W 5 rundzie powycierał nim matę. Brook w sumie od tamtego czasu się nie pozbierał, zresztą później dostał od razu innego kilera w postaci Errola Spacena' Jr. i skończyło się KO. Dwie walki pod rząd - w których jak to mówią - zabrano komuś duszę. Forma na ważeniu Brooka wybitna i chociaż jestem mega ciekawy jak się pokaże, to tak naprawdę nie spodziewam się innego rezultatu niż kolejne KO. Tym bardziej, że stanie naprzeciwko wybitnego pięściarza, może najlepszego z całej tej trójki.

Odpowiedz
Pojedynek Tysona z Royem Jonesem Jr. w Polsce pokaże Polsat Sport.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-11-20/bestia-wraca-mike-tyson-roy-jones-jr-w-polsacie-sport

Odpowiedz

Kiedyś chciałem być bohaterem jako młody i trzy razy pamiętam się wtrąciłem, jak widziałem, że kobietę chłop bije, a potem trzy razy dostałem od kobiety.

:)

Odpowiedz

https://www.tmz.com/2020/11/26/mike-tyson-thanksgiving-roy-jones-jr-fight-eat-cake/

Majki jaki śmieszek :)

__

PS wczoraj czy tam przedwczoraj klepnięto walkę życia Szeremety. 18 grudnia w Stanach Zjednoczonych zawalczy o pas mistrzowski z Gołowkinem.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon