Bond - temat ogólny
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3597822/I-m-007-Craig-tells-Bond-movie-bosses-Actor-turns-68m-deal-two-films.html

Craig prawdopodobnie kończy z Bondem, nie wiadomo kto go zastąpi oraz jak będą wyglądać kolejne filmy, więc zakładam ogólny temat do spekulacji.

Lubiłem faceta w tej roli, ale dosyć jasne było, że zwyczajnie mu się już nie chce. "Spectre" nie było najsilniejszym zakończeniem jego Bonda, ale większość wątków została pozamykana, więc kolejny reboot powinien być bezbolesny.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Gerard Butler byłby dobrym Bondem ale chłop już dobija do 50tki...Dziś z wszystkich tych nazwisk to najciekawsze opcje to Hiddlestone i Luke Evans.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Hiddleston na Bonda to jakiś słaby żart.
Change That Ring Tone. Get Some Guns N Roses, Or Something

Lauren Hissrich is shit at her job.

Odpowiedz
Butler pokazal, ze bylby dobrym Bondem, ale on nie pasuje do produkcji PG-13.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
(19-05-2016, 19:35)Phil napisał(a): Craig przemierzył szybką drogę od najlepszego do najgorszego bonda w historii. Jakkolwiek kocham jego interpretację postaci, znudzenie, które widać było u niego przy "Spectre" było gwoździem do trumny tego filmu. Nie będę płakał.
Prawda i tylko prawda, ale ja pójdę o krok dalej: nie płakałbym gdyby już nigdy miało nie być filmu o 007.

Odpowiedz
Mam takie same odczucia co Mierzwiak. Dla mnie formula Bonda sie wyczerpala i nie mam parcia na kolejne czesci, mimo ze jest paru aktorow ktorzy swietnie sprawdzili by sie w tej roli.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Hemswortha musieliby zatrudnić żeby zatopił tą serię.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(19-05-2016, 19:35)Phil napisał(a): Craig przemierzył szybką drogę od najlepszego do najgorszego bonda w historii. Jakkolwiek kocham jego interpretację postaci, znudzenie, które widać było u niego przy "Spectre" było gwoździem do trumny tego filmu. Nie będę płakał.

Z gównianego scenariusza, nie ulepisz dobrej kreacji. No i R-E-Ż-Y-S-E-R. Znudzenie, brak motywacji - czyja to wina?

Seria ma nadal potencjał, wielki. Bonda można interpretować na tysiąc sposób.

Odpowiedz
Pierdzielenie o zmęczeniu materiału mogło mieć (i najpewniej miało) miejsce już przy ostatnich filmach Conery'ego, Moore'a, Brosnana, tak samo przy Craigu. Oczywiście, że Spectre to niewypał, a Daniel miał wyraźnie wyjebane, ale absolutnie nie oznacza to, że nowy aktor nie może znowu tchnąć w życia w tę serię. Ploty o angażu Hiddlestone'a mnie cieszą, bo to bardzo fajny wybór, najlepszy możliwy po Fassbenderze, nie wiem jaki problem można do niego mieć, oczywiście poza takim, że "nie, bo nie, bo nie pasuje i w ogóle to kiepski żart".

Odpowiedz
Lubię gościa, ale wizualnie mi nijak nie pasuje, po prostu nie ten typ.
No ale biorąc pod uwagę jak się ostatnio obsadza kultowe postacie (nieszczęsna Lara czy tam Han Solo) to nic mnie już nie zdziwi.
Change That Ring Tone. Get Some Guns N Roses, Or Something

Lauren Hissrich is shit at her job.

Odpowiedz
Mój typ na nowego Bonda wciąż się nie zmienił - Dan Stevens. Jest wystarczająco mało znany, zaraz będzie w odpowiednim wieku, potrzebuje tylko 10kg mięśni. Zobaczyłbym coś w stylu bardziej ogarniętego Metal Geara, Bond na misji kontra elitarny oddział zabójców z wrogiego wywiadu / tajnej organizacji.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
A ja uwazam, ze Bond powinien wrocic do korzeni i kolejne filmy powinny dziac sie w latach 50-60. i byc bardziej wierne ksiazkowemu pierwowzorowi. Mniej kina akcji, wiecej szpiegowania : ) Ehhh, marzenia ....
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
Ja już w którymś temacie pisałem o moim bondowskim marzeniu: jeden, wyjątkowy film z Fassbenderem, II WŚ - ogromny potencjał na zajebisty filmowy pojedynek szpiegowski alianci vs naziści z najważniejszą figurą w osobie 007, można pojechać po bandzie i sprawić nawet, żeby James ukradł plany atomówki Niemcom i dzięki temu zakończyła się wojna i świat został uratowany Uśmiech

Odpowiedz
Ale to takie malo bondowskie. Bond w ksiazkach i pierwszych filmach byl szpiegiem, ktory owszem sluzyl podczas II WS, ale akcja jego przygód zawsze skupiala sie na czasach Zimnej Wojny : )
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
(20-05-2016, 09:05)Huntersky napisał(a): potrzebuje tylko 10kg mięśni. 

A po kurcze pieczone? To 007 nie Lewandowski czy inny Ronaldo. Ani Connery, ani Moore... właściwie nikt przed nadmiernie eksponowanym kaloryferem Craiga nie był przesadnie umięśniony, bo nie o to chodzi w tej postaci. Zresztą Dan pokazał się w gościu od dobrej strony pod tym względem, więc o ile się nie roztył, to potrzeba mu jedynie miejsca w kalendarzu Uśmiech
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
(20-05-2016, 14:07)simek napisał(a): Ja już w którymś temacie pisałem o moim bondowskim marzeniu: jeden, wyjątkowy film z Fassbenderem, II WŚ - ogromny potencjał na zajebisty filmowy pojedynek szpiegowski alianci vs naziści z najważniejszą figurą w osobie 007, można pojechać po bandzie i sprawić nawet, żeby James ukradł plany atomówki Niemcom i dzięki temu zakończyła się wojna i świat został uratowany Uśmiech
Tylko po co mieszać w to 007? Uśmiech Nie można nakręcić dobrego kina szpiegowskiego bez podpinania się pod znaną markę?

Niech już idą na całość i dadzą Bonda-kobietę. Świat już do tego dojrzał!

Odpowiedz
(20-05-2016, 18:23)Mefisto napisał(a):
(20-05-2016, 09:05)Huntersky napisał(a): potrzebuje tylko 10kg mięśni. 

A po kurcze pieczone? To 007 nie Lewandowski czy inny Ronaldo. Ani Connery, ani Moore... właściwie nikt przed nadmiernie eksponowanym kaloryferem Craiga nie był przesadnie umięśniony, bo nie o to chodzi w tej postaci.

Uściślijmy: Craig miał kaloryfer w CR i QoS. Mogę spytać, czemu odbierasz to jako wadę? 

Odpowiedz
Już napisałem, że nie o to w tej postaci chodzi. A i zbędne wydaje mi się usilne dostosowywanie do wszelakich trendów. Nie musisz mieć ciała gladiatora, żeby być wymiataczem.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Zdjęcie 
(19-05-2016, 20:12)Gieferg napisał(a): Hiddleston na Bonda to jakiś słaby żart.

Od premiery serialu Nocny recepcjonista mówi się o Hiddlestonie i ja szczerze nie rozumię tego, bo on nie pasuje do Bonda w stylu Craiga czy Daltona a nawet do takiego w stylu Brosnana czy Moore'a. Lubię aktora, dobrym aktorem jest, ale zupełnie nie przypominał 007 w serialu, zupełnie inną postać grał.
Gdyby na poważnie brać oczekiwania fanów albo każdą plotę to ja bym widział właśnie Elbę w tej roli - idealnie pasuje. Chociaż sam początkowo byłem na nie jak pojawiła  się taka plotka, ale pewnie do tego nie dojdzie
A jak już tak wyobrażać sobie każdego aktora to fani wpadli na pomysł, że najlepszym wyborem mogłaby być GA. Pomysł wziął się stąd, iż wygrała kampanię wśród fanów na żeński odpowiednik co zresztą aktorka skomentowała. Pewnie charyzmą rozwaliłaby system co udowodniła np. w serialu Fall gdzie gra bardzo męską bohaterkę i nawet podobnie jak Bond kobiety ona tak samo facetów traktuje, w sumie wolałbym ją nawet jak Elbę w głównej roli.
[Obrazek: 509750df50d0706dmed.jpg]

http://www.thewrap.com/gillian-anderson-responds-to-jane-bond-nextbond-fan-campaign-photo/

Odpowiedz
Cytat:szczerze nie rozumię tego, bo on nie pasuje do Bonda w stylu Craiga czy Daltona a nawet do takiego w stylu Brosnana czy Moore'a
A ja szczerze nie rozumiem waszych rozkmin - tak, Hiddleston nie stworzy Craiga 2.0, ani Brosnana 2.0, czy kogokolwiek innego, jego Bond to będzie jego Bond, tak samo jak Craig to nie był nowy Connery czy Moore, tylko coś nowego. Nie ogarniam narzekania - Hiddleston to młody, brytyjski, przystojny, zdolny aktor, więc dla mnie na Bonda się nadaje.
Cytat:Lubię aktora, dobrym aktorem jest, ale zupełnie nie przypominał 007 w serialu, zupełnie inną postać grał.
No coś niesamowitego - koleś zagrał w serialu o zupełnie innym klimacie niż jakikolwiek Bond, postać zupełnie niepodobną do 007 i to ma być jakiś argument przeciwko jego kandydaturze???
Cytat:A jak już tak wyobrażać sobie każdego aktora to fani wpadli na pomysł, że najlepszym wyborem mogłaby być GA
Odpowiem tekstem Mierzwiaka: Tylko po co mieszać w to 007?

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon