Co nowego w F/X
Deep Fake idzie w audio i voice acting znanych ludzi. 

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
Nic nowego w FX, ale to fajny odcinek, jakoś nigdy nie zastanawiałem się nad tym ujęciem z 300:

Odpowiedz
Niezle:

Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Polski akcent w nowym odcinku od Corridor Crew. VFX użyte przy Mistrzu z Głowackim umożliwiło wydane filmu na kilka rynków bez konieczności zatrudniania zagranicznych aktorów do dubbingu. Świetna robota!

Dla ciekawskich - od 10 minuty.

Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
(03-04-2022, 22:31)Snappik napisał(a): Deep Fake idzie w audio i voice acting znanych ludzi.

W ostatnim fanedicie bawiłem się trochę AI-generatorem głosów, dając Johnowi Rambo narrację w stylu Forresta Gumpa. Koło 30 sekundy:

https://www.reddit.com/link/uerxd5/video/2b7a72bgdiw81/player

Było trochę komplikacji, bo niektóre słowa AI czytało źle i trzeba było je wpisywać z błędami, żeby wyszło jak należy, nie było też opcji jakiegoś podkręcania emocji w głosie, no i akcent też czasami bywa dziwny, ale ogólnie jestem zadowolony z efektów. 
Change That Ring Tone. Get Some Guns N Roses, Or Something

Lauren Hissrich is shit at her job.

Odpowiedz
Weźmisz metahumana w UE5, slapniesz na to deepfejka i masz filmik z Tomkiem

Odpowiedz

nie wiem czy tu pasuje, ale mind blown

Odpowiedz
Nadchodzi rewolucja:

Mam mocno mieszane uczucia w calej sprawie.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Ostatnio też się tak zastanawiałem, jakim cudem obecnie CGI stało się takie sztuczne? I zazwyczaj słabuje w produkcjach Marvela, będącymi flagowcami Disneya. Tną koszty, bo ludzie i tak przyjdą?

Odpowiedz
Nie ma co sie dziwic. Zobaczcie sobie komentarze pod artykulami o serialach marvela na portalach na ekranie lub podbnych. Tam sie rozplywaja nad tym jak wyglada takie She Hulk czy Ms Marvel.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo, że Disney wyznacza studiom od efektów irracjonalnie krótkie terminy. Po co marnować budżet na post produkcję, skoro można go wydać na metamfetaminę i małoletnie prostytutki.

Odpowiedz
Było kilka takich dość sporych wypowiedzi ludzi, którzy pracowali przy filmach marvelowych. Nie wiem czy ktoś je weryfikował, ale brzmiały wiarygodnie. Najbardziej interesująca była relacja gościa, który mówił, że ostatnie ujęcie z CGI do bodaj Doktora Strange 2 wysyłał w dniu światowej premiery, kiedy czerwony dywan już był rozłożony.

Ciekawa też była historia, jak koleś musiał zrobić jakieś zmiany w efektach do ujęcia, a ekipa, która miała to potem składać w gotowy film była nieogarnięta i zrobiła się afera, bo nie umieli obsłużyć plików. Skończyło się tym, że facet przez telefon im mówił po nocy co mają robić.

Brzmi to wszystko absurdalnie patrząc na rangę produkcji
.

Odpowiedz
Ludzie się zachowują jakby odkryli Amerykę... To proste, kiedyś poświęcano czas na te filmy, marvel wyznaczył standard tworzenia dużej ilości produkcji, studia by móc dostać zlecenie muszą oferować niskie stawki, następnie marvel po kilkumiesięcznej pracy przychodzi i mówi, że jednak nie, zamiast tej dopracowanej sceny, wolą tą nową która wcale nie jest lepsza od oryginalnej i twórcy mają tydzień by ją zrobić po nadgodzinach, a potem taki osioł jak Waitii się z nich naśmiewa publicznie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości