Co to za film?
#41
http://us.imdb.com/title/tt0099188/
sprawdz tutaj
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
#42
Merci Deina :!: :!:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tanhauser Gate. All those ... moments will be lost in time, like tears...in rain. Time to die.

Odpowiedz
#43
poszukuje oryginalnego tytułu filmu ( ja miałem na VHS) Zaczarowany łuk . przygodowy film pamietam tyle ze koles posiadajacy ten łuk miał blizne w kształcie strzały reszta mi się rozmazuje ...

Update sam znalazłem

http://imdb.com/title/tt0082027/
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
#44
Mój brat poszukuje tytułu pewnego filmu jeszcze z odległych czasów VHS mianowicie na ziemi rozpowszechniała się jakaś potężna choroba albo wirus, a ludzie zmuszeni byli przenieść się na Antarktydę gdzie możliwość zarażenia była znikoma czy cos w tym stylu . Może ktoś kojarzy ten film ??


Aha i jeszcze mój mały niezidentyfikowany film. Pamiętam ze kiedyś sporo razy leciał w tv chyba na TVP rano ale to bardzo dawno temu. Film opowiadał pewnej wyprawie śmiałków starym statkiem , nie wiem dokładnie gdzie się wybierali ale po drodze natrafiali na różne potwory z głębin. Jeden charakteryzował się świecącym intensywnie żółtym światłem z wody , pamiętam ze pod koniec filmu bohaterowie nurkują albo cos w tym stylu i zostają zaatakowani przez jakieś gigantyczne długie ryby. Nigdy nie mogę załapać o jaki film mi chodzi bo pomysły z kapitanem Nemo i przeglądem staroci na TCM już się wyczerpały.

Odpowiedz
#45
sprawdz tutaj:

pierwszy:
http://www.imdb.com/title/tt0080768/maindetails

drugi:
http://www.imdb.com/title/tt0078474/maindetails

jedyne co mi podpasowalo
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
#46
to prawdopodobnie te filmy wielkie dzięki :D

Odpowiedz
#47
szukam tytułu filmu chyba z lat 80
fabuła maszyny buntuja sie przeciw ludziom kosiarka wariuje i "kosi" koszącego " itp ale głownie z "maszyn " chodzi tu o cięzarowki a zwłaszcza jedna z namalowanym chyba jokerem ...
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
#48
LPC chodzi o "Maximum overdrive" czyli "Maksymalne przyspieszenie"

kicnij na strone:
http://www.imdb.com/title/tt0091499/
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#49
that is it ! thanks bucho.

a szukałem tego na IMDB bez rezultatow ... :wink:

nie pamietam z tego filmu esteveza a juz do głowy mi nie wpadło ze to S. King ...
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
#50
deina napisał(a):http://us.imdb.com/title/tt0099188/
sprawdz tutaj

Zauważyliście kto jest reżyserem tego filmu? :shock:

Odpowiedz
#51
LPC napisał(a):that is it ! thanks bucho.

a szukałem tego na IMDB bez rezultatow ... :wink:

nie pamietam z tego filmu esteveza a juz do głowy mi nie wpadło ze to S. King ...

... i to NAJGORSZY ze wszystkich filmów na podst. S. Kinga, a przez niego wyreżyserowany. Straszne to, ale nie we właściwym sensie.

Odpowiedz
#52
ksiazka pewnie o niebo lepsza , a film ogladałem jako mały chłopiec a od dziecka lubiałem filmy fantasy sci-fi i horrory i pamietam ze film wtedy mi sie bardzo podobał :wink:
A single pussy hair can pull a battleship through the desert

Odpowiedz
#53
Z tego co wiem, Maximum Overdrive nie jest ekranizacją. Miało być zdaje się opowiadaniem, ale King przerobił je na scenariusz.

Odpowiedz
#54
znalazlam te forum przez przypadek :) i postanowilam sie zalogowac.. mam nadzieje ze bedziecie mi mogli pomoc. otoz postanowilam sobie odswierzyc pamiec i ogldanac fiml " przyczajony tygrys, ukryty smok" a ze neta mam nie dlugo wiec postanowilam posciagac sobie muzyczke.. i przypadkiem napotkalam na taki tytul "new crouching tiger, hidden dragon" jest to do nabycia w amerykanskiej sieci i nie wiem tak dokladnie co to.. otoz wyszlo to rok po "przyczajonym tygrysie.." i mozna zdobyc na dvd.. czy jest to kontynuacja dalszej powiesci filmu??
"śmierć nie jest problemem, problemem jest życie bez sensu" buddyzm

Odpowiedz
#55
military napisał(a):Z tego co wiem, Maximum Overdrive nie jest ekranizacją. Miało być zdaje się opowiadaniem, ale King przerobił je na scenariusz.

Czytałem, że jest na pdostawie opowiadania "Ciężarówki".

Odpowiedz
#56
Niewiele pamiętam z tego filmu, ale może któreś z Was skojarzy. Samej fabuly niestety nie pomnę, ale kojarzę niezmiernie pozytywną postać nastoletniego brata głównego bohatera, który ginie w tragicznym wypadku. To sama końcówka filmu. Po jego śmierci znajdują w jego portfelu listę, którą od dawna prowadził - kompendium zasad, które postanowił stosować w życiu i którymi się kierował oraz rzeczy, które chciał zrobić przed śmiercią.
Jego brat traktuje to jako swoisty testament i postanawia przejąć schedę.

Pamiętacie może coś takiego?
It has been said that time heals all wounds. I do not agree. The wounds remain. In time, the mind, protecting its sanity, covers them with scar tissue, and the pain lessens, but it is never gone.

Odpowiedz
#57
dzieki za odp. ludzie..wiedzialam ze mozna na was liczyc.. :/
"śmierć nie jest problemem, problemem jest życie bez sensu" buddyzm

Odpowiedz
#58
To nie jest na pewno sequel, bo gdyby takowy sie pojawil, na pewno nie przemknalby niezauwazony. W takim razie - co to jest?

To nowy, zrobiony przez calkiem nowych autorow film na podstawie tego samego opowiadania. To film zrobiony dla telewizji, który od razu trafił na video i DVD. Tu trochę o amer. wydaniu: http://dvd.ign.com/articles/526/526802p1.html

Odpowiedz
#59
Może to niezupełnie odpowiada wątkowi, ale nie będę robił nowego dla jednego pytania. Bo oto wczoraj polsat nadał Leona (w wersji panoramicznej - cud-miód, nie spodziewałem się, gdyby nie reklamy co 15 minut, to nawet bym obejrzał do końca). Ale scena, w której Stansfield zabija rodzinę Matyldy jest jakaś... dziwna. A raczej jej podkład muzyczny. Zawsze mi się wydawało, że podczas tej rozwałki grał Beethoven, a wczoraj leciały jazgoty Serry bodajże, czy kto tam skomponował muzykę do filmu. Czy ja miałem zwidy, czy naprawdę powinien tam być Beethoven? Może to był director's cut? A jeśli tak, to czy Besson upadł na głowę, zmieniając jeden z najlepszych kawałków w filmie?

Odpowiedz
#60
Witam!!

widzialemkiedys jak to bywalo jeszcze na VHSie film..niepamietam tytulu ani obsady, mysle ze film powstal pod koniec 80 lub na poczatku 90 lat i ogolna fabula kreci sie wokol faceta porwanego przez obcych, ktorzy robili na nim badania......nie pamietam dobzre ale chyba jechal on z kolegami pikapem przez las i auto nagle padlo i stanelo w srodku nocy w lesie...lub tez oni wszyscy zatrzymali sie bo zobaczyli cos w tym wlasnie lesie....prawie wszyscy uciekli oprocz tego wlasnie jednego goscia.....z tego co rowniez pamietam to na plakacie do filmu byla postac stojaca w slupie swiatla....
podobno film zostal zrobiony na podstawie prawdziwej historii....

Z GORY DZIEKI ZA POMOC!

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nasze pomysły na film Mierzwiak 136 24,699 08-04-2024, 12:13
Ostatni post: marsgrey21
  Teledysk jak film Debryk 66 7,759 26-12-2023, 14:54
Ostatni post: OGPUEE
  Film vs Rzeczywistość - czy nietrzymanie się realiów czyni film sraką? Kryst_007 26 2,279 27-11-2023, 01:02
Ostatni post: Scheckley
  Pomyłki obsadowe psujące film Gieferg 36 9,161 28-10-2022, 19:54
Ostatni post: OGPUEE
  Mój pierwszy raz - film lub scena... Debryk 1 888 06-06-2021, 14:06
Ostatni post: Rozgdz
  Prekognicja, czyli oceń film, który zaraz obejrzysz military 77 25,013 04-03-2017, 00:43
Ostatni post: Juby
  Teatr vs. Film simek 58 15,978 28-03-2015, 23:09
Ostatni post: perrie
  Film snem, nietypowe zakończenie simek 22 8,228 19-09-2012, 14:07
Ostatni post: RandoMan
  Zgłoś swój film na ECU 2012! EcuFilmFestival 0 1,707 10-11-2011, 12:59
Ostatni post: EcuFilmFestival
  Prawdziwy film, czyli istota kina Bodzio 22 7,775 07-08-2011, 20:23
Ostatni post: MauZ



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości