Cobra Kai (2018)
Świetne.

To jakoś zawsze w maju miało chyba premierę? Pierwsze dwa sezomy kapitalne, dawać ten trzeci ;)

Odpowiedz
Już wiadomo czemu tak zwlekali z promocją trzeciego sezonu.

Cytat:‘Cobra Kai’ Closing In On New Streaming Home With YouTube Poised To Release Hit Series Ahead Of Season 3

https://deadline.com/2020/05/cobra-kai-closing-in-new-streaming-home-youtube-release-season-3-series-netflix-hulu-1202941951/amp/?__twitter_impression=true

Odpowiedz
Netflix kupił prawa do Cobra Kai i tam właśnie będzie miał premierę trzeci sezon, na razie nie wiadomo jednak kiedy.

Odpowiedz
Hmm, a pierwotnie to chyba miało być tak, że YouTube poczeka z premierą 3. sezonu aż twórcy nie znajdą nowego domu (od początku mówiono o Netfliksie), ale premiera tak czy srak będzie na YT.

Po prostu kolejne sezony będą już finansowane i tworzone dla kogoś innego - nowy producent będzie miał oczywiście prawa do pokazywania trzech poprzednich serii.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Sezony 1 i 2 od 28 sierpnia na Netflixie, jak i sezon 3 w swoim czasie ;)

Odpowiedz
[Obrazek: 8fdz00xutyi51.jpg]

[Obrazek: d51556e07c94e253299a9242040555fe.gif]

Odpowiedz

Odpowiedz
Pierwszy sezon obejrzany na Netflixie. Duża niespodzianka, bo uświadomiłem sobie, że wcześniej obejrzałem tylko te darmowe odcinki, więc jak później robi się bardziej poważnie i mniej śmieszkowato byłem zaskoczony.

Serial niesamowicie żongluje klimatem 90sów komedią, teenage dramą, serem. Szczególnie wrażenie robi na mnie ten klimat 90sów nie będący tanim nostalgia tripem. Raczej jakby twórcy przesiedzieli w jaskini te circa 30 lat.

Parę minusów:
Johnny fantastyczny w swoim szczerym, nieświadomym prostactwie. Wzbudza sympatię a do tego fabuła stawia go w niemożliwej sytuacji. Jak ktoś już wspominał chemia w odcinku z samochodem fantastyczna miedzy nim a Dannym. Zresztą Danny też nieźle balansuje między dupkiem ale kolesiem któremu w sumie wyszło ale np. ma daremnego dzieciaka.
Na celowniku sezon drugi :)

Odpowiedz
Bardzo fajny serial, miliard razy lepszy niż oryginał. Ale niestety powiela jego największą bolączkę - ukazanie sztuk walki, trenujących i marne sceny akcji.

Rozumiem, że 35 lat temu mógł być z tym problem, ale teraz znalezienie kilku fajterów do obsady nie powinno stanowić żadnego kłopotu.

Ale mimo wszystko ogląda się spoko. I ciekawe, że Will Smith wolał wyłożyć kasę na to niż na sequel remake'u ze swoim synem :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Moja dziewczyna średnio lubi karate Kida ale ten serial jej podszedł co mnie zaskoczyło. Oglądamy sezon 2 właśnie (ja po raz drugi) i naprawdę dalej mi się to bardzo podoba.
Ona lubi też "Pretty in Pink" Johna Hughesa, więc czeka ją fajna niespodzianka.

Klimat jest świetny. Serial dla młodzieży idealny - w końcu coś fajnego i wartościowego.

Oczywiście, parę rzeczy jest naciąganych ale to ma być proste i właśnie do młodzieży trafiać.

A LaRusso jak był dupkiem, tak nim pozostał.

Team Johny FTW.

A ta usunięta scena pokazuje jakie świetne pomysły mają twórcy:

Ciekawe jak ta cała murzyńska tłuszcza by na to dziś zareagowała? :D

Odpowiedz
(01-09-2020, 09:59)Craven napisał(a): Na celowniku sezon drugi :)

Polecam też, aby na celownik wziąć sobie soundtrack. Najlepszy kawałek, równie motywujący do działania co "Montage" z South Park i Team America:

/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Niezłe, ale to o wiele lepsze!

Odpowiedz
King Cobra z finału S1 na pewno nie raz będzie brzmieć w głośnikach. Ale z tej okazji do łask wróciło "Advanced training" z Kickboxera i "Meditation and training" z Hard to Kill :D

Ruszam z drugim sezonem, i już jest trochę złota. Scena z dokobrowanym Challengerem, Johnny odsyła świeżaków żeby przyszli jutro "and bring your checkbooks" po czym słychać w tle "what?" :D, we admit boys and girls... gender what?... is this a prank call?

Odpowiedz
Mieć takie cudo...

Odpowiedz
Cobra Kai Hall of Fame

[Obrazek: 119233529_185350906443696_56134091876389...e=5F903FE8]

Ale brakuje tutaj Snake'a choć oficjalnie w Cobra Kai nie był. Ale nadawałby się idealnie ;))

To syn Johna Avildsena, Jonathan. I miał całkiem niezły talent, tutaj przesłuchania do roli Mike'a Barnesa w Karate Kid 3:

Świetna fota:

[Obrazek: dagmzofghou21.jpg]

Odpowiedz
Trzeci sezon od 8 stycznia 2021

Odpowiedz
Tutaj jest przerobiony flagowy kawalek Joe Esposito! Brakowało mi go bardzo:

Jest też scena na Okinawie. Czy ten czarny to Chosen? Czy Samantha LaRusso zapłaci za swoje winy?

Fajny teaser. 2021 się dobrze zacznie!

Jaram się jakbym miał 15 lat :)

Odpowiedz
O pierwszym sezonie już pisałem - zloto z masą serca i kapitalnym klimatem przełomu 80 i 90. A najlepsze, że ten klimat wchodzi jak dobra whisky. Gładko i bardzo przyjemnie.

Jestem po 6 odcinku 2 sezonu i też cholernie mi się podoba. Oglądam dalej i czekam na 3 sezon.

Odpowiedz
Tez ostatnio łyknąłem obydwa sezony. Faktycznie przyjemna rzecz, udanie wskrzeszająca ducha oryginału, sprytnie przesuwająca akcenty fabularne, dostosowująca gatunkowe schematy do swoich potrzeb i w pełni korzystająca z atutu w postaci oryginalnej obssdy. W drugim sezonie twórcy niestety chwilami sprawiali wrażenie, jakby zbytnio nie mieli pomysłów na dalszy rozwój młodych bohaterów i z czasem niektóre wątki stały się irytujące, ale emocjonujący (a przy tym mocno naiwny mimo wszystko) finał to wynagrodzil. Ciekaw jestem w która stronę pójdą kolejne sezony, bo formuła rywalizacji dwóch dojo zdaje się być na wyczerpaniu.

Odpowiedz
Szczerze mówiąc to te młodzieńcze trójkąty i tak zostały przedstawione wyjątkowo zjadliwie na tle innych tego typu produkcji, a scena gdy Johnny wyjawia Miguelowi o tym jak zostawił Robby'ego utkwiła mi bardziej w pamięci niż cokolwiek z sezonu pierwszego który jednak ogólnie jest lepszy od drugiego.

Tak czy inaczej nie mogę się doczekać trzeciego sezonu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon