Cobra Kai (2018)
Zastanawiam się, co nie gra z postacią Robbiego, bo on ma naprawdę mocną historię, opuszczony przez ojca, matka alkoholiczka, zawsze sam, próbuje wyjść na prostą, postępować słusznie, a zawsze za to obrywa i wszyscy go opuszczają, sam aktor nie jest zły, gra porządnie, a mimo to cała postać nie wybrzmiewa tak jak powinna... Sam nie wiem.

Może teraz gdy Robbie będzie full on dark side to się to zmieni i okaże się, że właśnie w takim wątku odnajdzie się lepiej.

Odpowiedz
Może właśnie taki był zamiar - dokopać mu przez 3 sezony, utaplać w błocie, zdradzić go, napuścić na niego Murzynów w poprawczaku, sprawić aby Johny przedkładał czasem dobro Miguela nad jego dobrem itp... To jest dobra motywacja aby w końcu w gościu coś pękło.

Jeśli podobno historia jest napisana na 6 sezonów, to Robby tutaj odegra jeszcze sporą rolę aby na końcu mógł "bring balance to the Force".

Odpowiedz
Trzeci sezon to w ogóle fabularnie przypomina "Zemstę Sithów", Kreese to 100% Palpatine.

Karate Wars: Revenge of the Kreese

[Obrazek: the-karate-kid-3-e1530285779911-700x373.jpg]

"..Once more the Cobra will rule the Valley and we shall have peace."

Odpowiedz
https://movieweb.com/daniel-is-the-real-bully-karate-kid-cobra-kai/

It’s canon!

Teraz mogę już umrzeć.

Odpowiedz
LOL, ktoś zrobił screenshota z tej długiej wiadomości w CAPS LOCKU którą Johny pisał do Ali na Facebooku :D

Enjoy:


Odpowiedz
Ja mam nadzieję, że przekonają w końcu aktora grającego Dutcha do pojawienia się.

Odpowiedz
Oby. Ale nie chcę aby w ogóle dotykali Karate Kida 4, nie wspominając nawet o tym pomiocie z 2010 roku. (choć Jackie Chan by pewnie świetnie się spisał w Cobra Kai)

Odpowiedz
Ten remake to był poroniony pomysł, film o kung fu nazywający się "Karate Kid"...

Odpowiedz
I 3. sezon obejrzany. Ech, i znowu tyle trzeba czekać... Ale mam nadzieję, że nakręcą znowu kolejny, świetny, emocjonujący sezon. Skończyło się tak jakby faktycznie miał nas czekać już tylko finał tej historii, ale skoro piszecie, że podobno ma być 6 sezonów i do tego jeszcze jakieś spin-offy... No cóż, zobaczymy. Jedno jest pewne, bardzo lubię serię "Karate Kid" oraz "Cobra Kai" i już nie mogę się doczekać następnego sezonu.

P.S.: Szkoda, że w tym sezonie zrezygnowano z postaci, którą odgrywał Paul Walter Hauser, chociaż wiem, że tak właściwie niewiele wnosił do głównej fabuły.
I can see your conciliation. I wanna see your conciliation.

Odpowiedz
A kto powiedział, że Stingray nie wróci?

Kylera i tej blondyny nie było w drugim sezonie, a w trzecim się pojawili.

Odpowiedz
Kogo uważacie za najlepszy towar w całej serii? I powiedzmy że się skupiamy na młodszej części obsady.

Odpowiedz
Wcześniej powiedziałbym, że Moon, ale w tym sezonie blondyna "Yasmine" wypiękniała głównie dzięki innemu uczesaniu i to ona jest numero uno jak dla mnie.

Odpowiedz
Żadna nie jest w moim typie, ale z braku laku postawilbym na Tory.

Odpowiedz
1. Moon
2. Yasmine.
3. Tory z braku laku.

Odpowiedz
Ależ ten serial się zrobił infantylny w 3. sezonie. Jak dla mnie to 70% magii uciekło. Większość posta dam w spoilera. Uwaga, będzie ściana tekstu, niczym Johnny do Ali, choć bez capslocka:D

Ale są też oczywiście pozytywy.


Ogólnie za ten sezon daję 5.5/10 i moje oczekiwania co do czwartego sezonu znacząco spadły. Już wiem czego mogę się spodziewać. Narzekam na realizm trzeciego sezonu, a zapowiedź pojawienia się wiadomo kogo sugeruje, że będzie w tej materii jeszcze gorzej. Totalna parodia. 

Jak dla mnie większości postaci mogłoby nie być. I tak ten serial ciągnie Johnny. Skupić się na nim, na jego synu, wywalić większość postaci, a Kreese od biedy niech zostanie tym ostatecznym złolem. Tu i tak nie da się już tego zmienić. Ja tylko żałuję, że nie zrealizuje się główny powód dla którego zacząłem oglądać ten serial

Odpowiedz
Masz rację w większości tego co piszesz. Ja też chcę aby to był serial Johny'ego i tylko jego. Mam cichą nadzieję, że koniec końców tak będzie.

Na Silvera tak nie psiocz - ja wiem że on zrobił parodię w KK3, ale jaka to była parodia!! Ale z drugiej strony, nie sądzę aby zrobili z niego kogoś takiego jak w KK3, sam aktor też być może nie będzie chciał już tego tak zagrać.

Backstory Kreese'a nie podeszło Ci?

Odpowiedz
Raczej mam neutralne podejście do jego backstory. Dobrze ktoś napisał o kliszach, ale jakoś mnie nie raziło. Podobnie wątek Ali. Mogłoby go nie być, ale nie mam pretensji, że się pojawił.

Odpowiedz
Wreszcie skończyłem trzeci sezon. W przeciwieństwie do pierwszych dwóch ten musiałem zmęczyć. Infantylny, irytujący, za bardzo skupiony na dzieciarni. Nie wiem czy w ogóle tykać kolejny jeśli powstanie.
Bardzo mało Johnny'ego, La Russo w ogóle spędza idiotycznie czas na Okinawie i przechodzi weekendowy kurs nowych technik, no po prostu żenada bez luzu i dystansu poprzednich sezonów.
Dla mnie klapa.

Szacun za napierdalankę w jednym ujęciu, jaka by nie była, widać sporo włożonej roboty.

Odpowiedz
+1, im dłużej od seansu, tym gorzej o nim myślę.

Odpowiedz
No u mnie też, fabularnie jest gorzej, zaczynaj denerwować pewne kwestie.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Yellowstone (Paramount, 2018-) Mental 243 43,339 28-02-2024, 17:37
Ostatni post: Mefisto
  Ślepnąc od świateł (HBO, 2018) hanys 209 45,662 26-09-2023, 16:52
Ostatni post: Mental
  Succession (HBO, 2018-) nawrocki 293 38,948 18-06-2023, 19:58
Ostatni post: deymos
  The Haunting of Hill House (2018) patyczak 123 18,946 03-08-2022, 01:19
Ostatni post: shamar
  The Kominsky Method (Netflix, 2018) Pelivaron 1 1,585 29-04-2021, 19:35
Ostatni post: Trailery Srailery
  Chilling Adventures of Sabrina (2018- ) Netflix Bradesinarus 37 8,397 03-12-2020, 17:09
Ostatni post: Trailery Srailery
  Waco - 2018 slepy51 9 3,119 26-04-2020, 21:55
Ostatni post: Pelivaron
  Patriot (Amazon, 2015-2018) Snuffer 17 5,370 04-03-2020, 16:28
Ostatni post: Snuffer
  Maniac (2018, Netflix) Pelivaron 27 6,624 30-10-2018, 22:18
Ostatni post: kundel bury
  Ash vs Evil Dead (2015-2018) Szaman 117 36,798 10-08-2018, 01:03
Ostatni post: shamar



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości