Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
#21
Ah, czyli pokażą na dniach jeszcze więcej?
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
#22
Zdecydowanie, generalnie dla ciekawskich polecam ten wątek:

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/

Tam cyberpunkowe świry dogrzebią się do najdrobniejszych detali i sekretów zawartych w zwiastunie (a wygląda, że jest tego więcej niż mogłoby się wydawać).

[Obrazek: jdQBQbQ.png]

Odpowiedz
#23
Może Sony też pokaże "swój" materiał? W końcu to tytuł multiplatformowy.

@Bucho
Zróżnicowane dzielnice są chyba oczywistościa. Rany jaki to ma potencjał! Nie zdziwię się jeśli ta gra wyjdzie za jakieś 3 lata dopiero.

ORBITAL AIR SPACE CENTER na mapie metra :)

Odpowiedz
#24
Właśnie przyszło mi do głowy kolejne, generalne skojarzenie, działające MEGA na korzyć wyglądu tego zwiastunu.

Wiecie co to jest? To jest DREDD. TO JEST DREDD GARLANDA W FORMIE GRY!!!!!! Ten sama, zajebista, przesycona kolorami dystopia.


Hajp mode on, skurczybyki.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
#25
Pewnie jakiś krótki (do 5 minut) gameplay u Sony i ten pokaz dla dziennikarzy. Kurde, uwielbiam Redów za takie wiadomości

Odpowiedz
#26
Dredd, dokładnie, też o nim pomyślałem.

Odpowiedz
#27
Nie to żebym się chwalił ale mi to zalatywało Dreddem już przy pierwszym obejrzeniu...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#28
Akira też tam jest.

Odpowiedz
#29
Intryguje mnie kwestia wszczepów. Będa odblokowywane jako zdolności za kolejne poziomy? Czy dostaniemy normalne drzewko zdolności a wszczepy będzie trzeba kupować.
Na początku jest mapa miasta, wygląda całkiem sporo, jestem ciekaw czy w gre nadal wchodza tereny wokół miasta.

Odpowiedz
#30
Bucho, na mapie metra masz min.
- Northside industrial district
- Little China
- Japan Town

Odpowiedz
#31
(11-06-2018, 00:30)Mierzwiak napisał(a): @Bucho
Zróżnicowane dzielnice są chyba oczywistościa. Rany jaki to ma potencjał! Nie zdziwię się jeśli ta gra wyjdzie za jakieś 3 lata dopiero.


Dla was bankowo sa, ja skonczylem przygody z grami na Boulder Dash :)

Przesadzam, ale pisze to bardziej w strone komentarzy, ze lepiej by bylo, gdyby caly swiat gry utopiony byl w tym samym klimacie co teaser. Imo wystacza jakies sensowne, rozbudowane misje na tego typu dzielniach i bedzie wystarczajaco slodko, bo swiat w CP juz na dzien dobry ma kilka razy wiecej sensu niz ten w BR.


@@@

Rzeczywiscie pachnie Dreddem:




(11-06-2018, 00:48)Mierzwiak napisał(a): Bucho, na mapie metra masz min.
- Northside industrial district
- Little China
- Japan Town


Pierdoleni detektywi :) Dziekowac. Hołlimoli, sky is the limit.
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#32
O taki billboard wypatrzyłem :)

[Obrazek: GsOF83j.jpg]

Odpowiedz
#33
(11-06-2018, 00:36)shamar napisał(a): Nie to żebym się chwalił ale mi to zalatywało Dreddem już przy pierwszym obejrzeniu...

Ale ja "wolny" jestem :)

[Obrazek: dreamworks-simple-jack-retard-movie-offe...e-down.jpg]
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz
#34
Generalnie bardzo nie podoba mi się tylko kilka kadrów i to są wszystkie te momenty, kiedy zwiastun najbardziej przywodzi na myśli GTA:

#1
Niby noc, ale nie podoba mi się klimat tego kadru.

#2
To samo, mógłbym pomylić z GTA.

#3
Tutaj też coś nie gra, ale idzie tą scenkę wybronić. Tak samo jak tę:

#4
Tym razem bardziej Watch Dogs.


Natomiast zdecydowanie więcej jest kadrów dobrych, lub genialnych. Mój absolutny faworyt:

#5

I reszta w kolejności od najlepszych:

#6

#7

#8

#9

#10

Odpowiedz
#35
(11-06-2018, 00:47)Kuba napisał(a): Na początku jest mapa miasta, wygląda całkiem sporo, jestem ciekaw czy w gre nadal wchodza tereny wokół miasta.
To na teren miejski nie wygląda:
[Obrazek: RfRuyNh.jpg]

Odpowiedz
#36
Czarni cyber-albinosi najlepsi :)

To ujecie "nocne" wyglada jak zachod slonca. Slonce zachodzi z poswiata, znaczy, ze jutro bedzie ladna pogoda :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#37
Fakt Mierzwiak, zapomniałem o tym ujęciu :)

https://www.cyberpunk.net/en/quadra

Odpowiedz
#38
W trailerze było też ukrytych kilka kodów na darmowe kopie Wiedźmina 3 z dodatkami do pobrania na Xboksa, ponoć już wykorzystane. Skubańce :)

Odpowiedz
#39
W sumie nie zdziwiłbym się gdyby na konferencji Sony zaprezentowali zwiastun w wydaniu nocnym :)

Odpowiedz
#40
(11-06-2018, 00:59)Kluski napisał(a): Mój absolutny faworyt:

Ta ejtisowa, elektro-kurtka. Zakochany.
Fuck the cavalry and the committee that recieves 'em.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości