Ankieta: Jak oceniasz grę?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Cyberbug 2077
Z czysto pragmatycznego punktu widzenia jest to całkowicie zrozumiałe (vide Sony) przy czym casus CP z uwagi na tematykę wyszedł...co najmniej "zabawnie".
Mierzi za to jawne wycieranie sobie korporacyjnej mordy tematem zamieszek jako pretekstu do kalkulacji w Excelu.
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Zdecydowałem się zrezygnować z preordera, ciągle czekam na grę, ale ważniejsze rzeczy mam na głowie i chcę żeby mój głos był usłyszany :)

Odpowiedz
Wszyscy czekają z premierami/otwarciami/imprezami na lepsze czasy, ale czy one nadejdą? :/

Odpowiedz
Po prostu trzeba się dobrze wstrzelić z datą pomiędzy jednym, a drugim kataklizmem. ;)

A tak na poważnie, to ten rok jest apokaliptyczny dla szeroko pojętego biznesu, więc nie dziwię się że firmy są dość ostrożne.

Odpowiedz
No Redzi już full corpo-retard:

[Obrazek: comment_1592230400rLDQpgdxWhWTYtCtIkYMWc.jpg]

Odpowiedz
Kogoś to dziwi? To jedna z największych firm z branży w Europie. Warta więcej niż Ubisoft.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Mnie nie dziwi, ale pokazuje jaka władze ma ruch LGBT, niedaleko kroczy BLM.

Odpowiedz
Bo to wcale nie jest tak, że obecnie mamy ten ich miesiąc (+ jakiś rekord żałosnych wypowiedzi polityków w Polsce) i te kolorki zaraz znikną.

Odpowiedz
Dobra, nie róbmy światopoglądowego w forum tematycznym, chociaż wszyscy wrażliwi już się chyba wynieśli. Jakby co to ja jestem jak najbardziej za prawami dla gejów, ale oni potrzebują wsparcia najbardziej właśnie w krajach arabskich, gdzie zrzuca się ich z dachów. Reszta w wątku homofobicznym.

Odpowiedz
Goodbye Sweet Prince...

tzn. Cyberpunio znowu przełożony, tym razem z września na listopad.

https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1273647385294626816

Odpowiedz
Małe zaskoczenie, ale ufam Redom i ich przekładanie zazwyczaj daje owoce.

Teraz jednak przesunięcie Ghost of Tsushima jest całkiem możliwe :)

Odpowiedz
To akurat wydaje się mało prawdopodobne - został tylko miesiąc do premiery, więc raczej się tutaj nic nie zmieni.

A to, że Redzi przesunęli swoją grę to przynajmniej mój portfel odpocznie trochę dłużej. ;)

Odpowiedz
Ja jebie.

Odpowiedz
Pewnie wyjdzie razem z Bloodlines 2 i znowu Wampira nikt nie kupi, tak jak było z jedynką przez HL2 :)

Odpowiedz
Mam nadzieję, że pokażą jakiś mocny konkret tego 25 czerwca, bo tak to lipa. Poziom podjarania spada.

Odpowiedz
2012: 3 lata produkcji powinny wystarczyć, popykamy w 2015
2015: ...
2018: *beep*
2018: "grę da się przejść od początku do końca", zajebisty zwiastun, może wyjdzie w 2019
2019: premiera w kwietniu 2020! zapowiedziana prawie rok wcześniej, nie ma bata, po 8 latach produkcji na pewno się wyrobią
2020: przesuwamy premierę o 5 miesięcy, na wrzesień
2020: przesuwamy zwiastuny
2020: przesuwamy o 2 miesiące

No trochę długo :)

Odpowiedz
No spoko, ale Wiedźmina 3 też przesunęli dwa razy. Raz z końcówki 2014 na luty 2015 i potem na maj. Praktycznie identyczna sytuacja jak teraz.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
I nadal wyszła zbugowana ;)

Odpowiedz
Grałem zaraz po premierze i nie pamiętam, żebym miał problem z grą ;)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
To jest raczej rozsądna decyzja. Prawdopodobnie gra nie porywa na PS4 i XOne, a miało być niby graficzne jebnięcie. No i pewnie byłoby sporo narzekań na to. Teraz zawsze będzie można powiedzieć "a kup se nową konsolę i odczep się pan" i wina spadnie na posiadacza za słabego sprzętu.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości