Mierzi za to jawne wycieranie sobie korporacyjnej mordy tematem zamieszek jako pretekstu do kalkulacji w Excelu.
02-06-2020, 22:04
|
Cyberbug 2077
|
|
Z czysto pragmatycznego punktu widzenia jest to całkowicie zrozumiałe (vide Sony) przy czym casus CP z uwagi na tematykę wyszedł...co najmniej "zabawnie".
Mierzi za to jawne wycieranie sobie korporacyjnej mordy tematem zamieszek jako pretekstu do kalkulacji w Excelu. 02-06-2020, 22:04
Zdecydowałem się zrezygnować z preordera, ciągle czekam na grę, ale ważniejsze rzeczy mam na głowie i chcę żeby mój głos był usłyszany :)
02-06-2020, 22:50
Wszyscy czekają z premierami/otwarciami/imprezami na lepsze czasy, ale czy one nadejdą? :/
03-06-2020, 11:11
Po prostu trzeba się dobrze wstrzelić z datą pomiędzy jednym, a drugim kataklizmem. ;)
A tak na poważnie, to ten rok jest apokaliptyczny dla szeroko pojętego biznesu, więc nie dziwię się że firmy są dość ostrożne. 03-06-2020, 12:00
Kogoś to dziwi? To jedna z największych firm z branży w Europie. Warta więcej niż Ubisoft.
15-06-2020, 17:53
Bo to wcale nie jest tak, że obecnie mamy ten ich miesiąc (+ jakiś rekord żałosnych wypowiedzi polityków w Polsce) i te kolorki zaraz znikną.
15-06-2020, 18:25
Dobra, nie róbmy światopoglądowego w forum tematycznym, chociaż wszyscy wrażliwi już się chyba wynieśli. Jakby co to ja jestem jak najbardziej za prawami dla gejów, ale oni potrzebują wsparcia najbardziej właśnie w krajach arabskich, gdzie zrzuca się ich z dachów. Reszta w wątku homofobicznym.
15-06-2020, 18:32
Goodbye Sweet Prince...
tzn. Cyberpunio znowu przełożony, tym razem z września na listopad. https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1273647385294626816 18-06-2020, 18:09
Małe zaskoczenie, ale ufam Redom i ich przekładanie zazwyczaj daje owoce.
Teraz jednak przesunięcie Ghost of Tsushima jest całkiem możliwe :) 18-06-2020, 18:10
To akurat wydaje się mało prawdopodobne - został tylko miesiąc do premiery, więc raczej się tutaj nic nie zmieni.
A to, że Redzi przesunęli swoją grę to przynajmniej mój portfel odpocznie trochę dłużej. ;) 18-06-2020, 18:15
Pewnie wyjdzie razem z Bloodlines 2 i znowu Wampira nikt nie kupi, tak jak było z jedynką przez HL2 :)
18-06-2020, 19:14
Mam nadzieję, że pokażą jakiś mocny konkret tego 25 czerwca, bo tak to lipa. Poziom podjarania spada.
18-06-2020, 21:04
2012: 3 lata produkcji powinny wystarczyć, popykamy w 2015
2015: ... 2018: *beep* 2018: "grę da się przejść od początku do końca", zajebisty zwiastun, może wyjdzie w 2019 2019: premiera w kwietniu 2020! zapowiedziana prawie rok wcześniej, nie ma bata, po 8 latach produkcji na pewno się wyrobią 2020: przesuwamy premierę o 5 miesięcy, na wrzesień 2020: przesuwamy zwiastuny 2020: przesuwamy o 2 miesiące No trochę długo :) 18-06-2020, 23:44
No spoko, ale Wiedźmina 3 też przesunęli dwa razy. Raz z końcówki 2014 na luty 2015 i potem na maj. Praktycznie identyczna sytuacja jak teraz.
19-06-2020, 00:18
To jest raczej rozsądna decyzja. Prawdopodobnie gra nie porywa na PS4 i XOne, a miało być niby graficzne jebnięcie. No i pewnie byłoby sporo narzekań na to. Teraz zawsze będzie można powiedzieć "a kup se nową konsolę i odczep się pan" i wina spadnie na posiadacza za słabego sprzętu.
19-06-2020, 09:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2020, 09:13 przez Albertino.) |
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |