DC/Vertigo: zapowiedzi, plotki, gorące newsy (temat ogólny)
(24-10-2021, 08:46)raven.second napisał(a):
Cytat:naprawdę powinien obejrzeć animację "Injustice" bo ta jest zrobiona bardzo pod filmy właśnie.
Dzięki, nie. Widziałem żenujący klip z jakiegoś więzienia czy gdzieś, gdzie Damian rzuca kijkiem w Nightwinga, ten dostaje w łeb, pada na ziemię i umiera XD

Tak, postać Damiana w tym filmie to - mówiąc krótko - wrzód na dupie pod każdym względem. Zresztą cała ta scena w więzieniu jest w ogóle bez sensu bo gromada słabiaków startuje z piąchami i "Justice League musi się zjednoczyć" choć w ogóle nie musi.


Jak mówię nie znam komiksów "Injustice" za to znam "Kingdom Come". I te rzeczy które są z "Kingdom Come" są .. całkiem niezłe. 

(Tak btw Joker zabijający Lois Lane też jest wzięty z "Kingdom Come." I tam też za to zginął, tylko to nie Sups go zabił ;)

Tak samo te wszystkie kwestie "pod DCEU" - koncepcja multiversum, jak to się przydaje pod universum, itd.

No i postać Supsa - jak Superman może pójść "za daleko" pozostając jednocześnie Supermanem. Bo to właśnie jest cały czas Superman, co widać zwłaszcza na końcu. 
To właściwie standardowa w DCEU postać "szlachetnego villaina" który ma powody i nie postrzega siebie jako "tego złego".  Zupełnie niepotrzebnie dodano mu różne dziwne "odpały" które często mocno się z tym wszystkim kłócą.

Tak btw ten film jest perfekcyjnym wytłumaczeniem motywacji Batflecka w BvS ;)


Odpowiedz
https://www.comicbookmovie.com/aquaman/the_trench/aquaman-spinoff-the-trench-was-really-a-secret-black-manta-movie-confirms-filmmaker-james-wan-a189095

Cytat:The canceled Trench spin-off movie was really going to be a secret Black Manta movie.

No to w takim razie dobrze, że to anulowali :)

Odpowiedz
Pewnie z powodu Johnsa, bo to on wymusił wprowadzenie Black Manty w pierwszej części, a po aferze z Fisherem siedzi cicho jak mysz pod miotłą, więc skoro Manta i tak pojawi się w sequelu to spin-off całkowicie zbędny.

Odpowiedz
Tym "Trench" byłem autentycznie zainteresowany - całkiem oryginalny pomysł, jak na kino komiksowe z superbohaterami w tle. A spin-off akurat o Mancie brzmi epicko nieciekawie. Równie dobrze mogliby zrobić pełnometrażowy spin-off o starych Aquamana - taki sam poziom fajności :)

Odpowiedz
Na ten moment pewnie by się po prostu nie sprzedał. W ogóle DCEU chyba coś cienko przędzie finansowo od jakiegoś czasu...

Odpowiedz
https://deadline.com/2021/10/michael-b-jordan-val-zod-superhero-writers-darnell-metayer-josh-peters-hbo-max-1234863004/

Darnell Metayer & Josh Peters scenarzystami "Vala Zoda".

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości