Denis Villeneuve
Jestem skonfundowany. Czy czasem nie miało być jakiejś Kleopatry z Gal Gadot w roli głównej? To miało być to, czy jakiś inny film? Ile tych "Kleopatr" w końcu ma wyjść?
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
Kleopatra Gadot chyba umarła już dawno.

Odpowiedz
O, to tak samo jak historyczna Kleopatra :)
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
Chociaż w tym przypadku trzymają się faktów.

Odpowiedz
(10-11-2023, 12:04)yacajackowski napisał(a): Kleopatra Gadot chyba umarła już dawno.
Oficjalnie chyba jeszcze nie, ale od kiedy zmienił się reżyser z Jenkins na jakąś inną babkę, sprawa przycichła.

Na niekorzyść tego z Gadot działa jej słabnąca popularność (nie będzie już pewnie WW), no i zielone światło dla projektu Denisa.



Ja mam nadzieję, że DV jeszcze przed tym filmem weźmie się za ten miniserial z Jake'em.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Szamale, Zendaja i Wodewil - zieeeeeeew.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Lubię Zendayę, ale kompletnie nie pasuje mi na Kleopatrę. Pal licho kolor skóry, ale zdecydowanie zupełnie inny typ urody reprezentuje i do tego pod wpływem Euforii ciągle widzę w niej szarą licealistkę, a nie królową Egiptu.

Odpowiedz
Żenada. Nie dość, że Netflix dopiero co nasrał na szlachetne imie Kleopatry dokumentem od Jady Pinkett Smith, co wkurwiło poł świata, a tu takie wieści...Moge się założyć, że za miesiac dostenimy informacje, że do obsady dołącza Florence Pugh. Brakuje jeszcze Marka Antoniusza - obstawiam Toma Hollanda.
Youniverse

Odpowiedz
Tomek to człowiek Sonacza, więc szanse są.

Chyba, że to się jakoś nie zepnie dobrze z terminarzem czwartego Spider-Mana. Ale w sumie Z też tam będzie grać. Hmm. To co, zdjęcia "back to back" i Denis reżyserem kolejnego Marvela

Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Rozczarowujący wybór Villeneuve'a. Myślałem że po Diunie na jakiś czas odpuści wyskobudztetowe widowiska i zajmie się czymś mniej komercyjnym. Szkoda.

Odpowiedz
Jeszcze adaptacja "Syna" Nesbo czeka w kolejce. Miniserial. Przed strajkami były jakieś przecieki, że będą to kręcić na początku przyszłego roku i wszystkie odcinki DV zrobi.

Ploty chyba wynikały z tego, że w tym roku szukali już lokacji do zdjęć.


+Podpięty jest pod to sci-fi co Fincher wiele lat temu chciał zrobić: Spotkanie z Ramą. Też pewnie wysokobudżetowe.


Ta "Kleopatra" wydaje się mało ciekawa. Casting bardziej odrzuca, niż ekscytuje. Wolałbym jakąś nową, nieznaną, świeżą twarz w tej roli.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Odkąd z projektem przestał być łączony Fincher, to w sumie wyjebane kto zrobi i zagra w tej Kleoptarze. Villeneuve plus Zendaya i tak lepsza opcja niż Gadot plus jakiś nieznany reżyser.

Odpowiedz
W sumie to wszystko mi w tym projekcie rajcuje poza scenarzystą i castingiem, choć z drugiej Tymoteusz dostanie może wreszcie okazję do zagrania czegoś innego, niż kolejnej poważnej bądź niepoważnej inkarnacji Elio. Chciałbym by te prognozy Ricthmana wyjątkowo się nie sprawdziły, bo za grosz nie widzę Zendayi w hellenistycznym wdzianku.

Niemniej wciąż jestem ciekaw tego politycznego thrillera w historycznych szatach od Villenuve'a i dobrze, że to projekt Gadotki idzie do odstrzału, a nie ten.

Odpowiedz
Ale Z jako Cleo to raczej nie prognoza. Ja już widziałem chyba rok temu tę plotę, że Denis ją właśnie wybrał do tej roli.

Wysłane przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.




Odpowiedz
Marek Antoniusz mógł być tylko jeden




Odpowiedz
Mulatka Cleopatra o wyglądu wychudzonej nastolatki, no idealnie. I jeszcze sialamet... Chętnie bym obejrzał taki film, ale nie z nimi i nie pod batutą Vilanelelu który dla mnie stał się zbyt pretensjonalny.
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości