Disappointment Blvd. (reż. Ari Aster)
Reżyser jednego z najlepszych filmów 2019 roku, czyli Ari Aster kręci nowy film. Joker w roli głównej. Sa fotki z planu i jest ciekawie :)

Obada oprócz Phoenixa:

Parker Posey, Stephen McKinley Henderson, Denis Ménochet, Hayley Squires, Michael Gandolfini, Zoe Lister-Jones, Nathan Lane, Patti LuPone, Amy Ryan oraz Kylie Rogers.

Ciekawe jak potoczy się kariera młodego Gandolfiniego :) Coraz więcej go w Hollywoodzie :)

Fabuła na razie trzymana w tajemnicy. Jedynie krótki opis: "Disappointment Blvd." ma być intymnym, trwającym dziesięciolecia portretem przedsiębiorcy, który odniósł jeden z największych sukcesów wszech czasów.

Odpowiedz
Phoenix świetnie tu zrobiony na starego łysiejącego grubasa :)

Na sam film czekam tym bardziej, bo podobno to ma być pierwszy nie-horror od Astera i on sam zapowiadał coś w klimatach Douglasa Sirka. Jestem ciekaw jak sobie poradzi w zupełnie innym typie kina.
https://www.facebook.com/MialoBycSwiatlaKameraAkcjaAleNazwaBylaJuzUzywana/
- "Światła, kamera, akcja", czyli mój blog na FB, na którym dzielę się swoją milością do kina. Zapraszam do polubienia! ;)

Odpowiedz
Muszę przyznać, że już się pogubiłem. Phoenix nie miał przypadkiem grać u Astera w tej 4h komedio-horrorze? Będącej rozszerzeniem pomysłu z tej krótkometrażówki:
https://www.imdb.com/title/tt2049400/?ref_=nm_flmg_dr_8

Czy to była tylko plota, ewentualnie Aster zmienił zdanie i realizuje coś innego?

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.

Najlepszy film:
2014 - "BIRDMAN"
2015 - "MAD MAX: FURY ROAD"
2016 - "SŁUŻĄCA"
2017 - "GHOST STORY"
2018 - "SPIDER-MAN UNIWERSUM"
2019 - "TOY STORY 4"
2020 - "NIEWIDZIALNY CZŁOWIEK"

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon