Dobre trailery złych filmów
#21
Według mnie Maczeta się nie nadaje do tego tematu, bo każdy średnio rozgarnięty kinoman wiedział, że zwiastun może i jest przyjemny, ale żeby to rozciągnąć do pełnego metrażu to karkołomne wyzwanie - jak się później okazało, Rodriguez nie jest geniuszem i nie uratował poronionego pomysłu, wyszło jak wyszło.

Odpowiedz
#22
(09-07-2015, 12:50)szopman napisał(a): Inny trailer, który zapowiadał coś ciekawego a wyszło nienajlepiej - trailer #1 do 'Terminator Genisys'. Późniejsze spoty itp już jasno zapowiadały, że będziemy mieli doczynienia z gniotem, ale ten zwiastun nr 1 naprawde zapowiadał jakąś w maire udaną kontynuacje. Zwłaszcza sceny z przyszlości ;) Na + też świetna piosenka w zwiastunie ;)

Ten trailer był fatalny pod każdym względem. Już od niego było wiadomo, że zapowiada się kupa, a nie film.

Odpowiedz
#23
Mi się podobał ;) Dopiero każde kolejne video wg mnie zapowiadało szajs ;)
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau

Odpowiedz
#24
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#25
To zapowiadalo sie na fajny film, a okazalo sie taka turbo-padaką, ze bania mała i nawet w dobrej jakości tego zwiastuna nie da sie juz znalezc:


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Trailery filmowe. LukeSpidey 11,817 1,228,002 23-04-2024, 19:10
Ostatni post: Trailery Srailery
  Najlepsze trailery Gal Anonim 30 4,807 16-03-2022, 16:54
Ostatni post: Snappik
  Programy do katalogowania filmów Yossa 16 5,695 21-05-2012, 15:22
Ostatni post: mkpl
  Poszukuję unikalnych tłumaczeń filmów z dawnych lat! maja76 2 2,183 21-01-2011, 20:27
Ostatni post: jajcasz



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości