Dzieci grajace u rodziców
#1
[temat wydzielony z krótkiej piłki po recenzji "zabawa, zabawa"] 

Ciekawie, że córka grywa u matki. Jakie jeszcze takie przykłady kojarzycie (rodzic rezyser, dziecko aktor w jednym filmie), bo ja mam chwilowo jakies kompletnie zacmienie :D

Nie wiem czy ten temat jest potrzebny, ale nie chciałem robić chlewu w krótkiej piłce, bo sam zaczałem :)

Odpowiedz
#2
Jodorkowsky obsadził syna jak był dzieciakiem w jednym filmie minimum. Miał potem dać mu jeszcze role przy Diunie.

W Krecie Jodorowsky nawet jeszcze zagrał.

Odpowiedz
#3
Ach, Marten Holden Weiner w Mad Men mi sie przypomnial. Dosc duza rola, od pierwszych odcinków do samego końca.

Odpowiedz
#4
W najgorszych filmach Argento zwykle pojawia się Asia.

Odpowiedz
#5
Loooool. To serio syn showrunnera? :O

Odpowiedz
#6
Sofia Coppola w Ojcu Chrzestnym.

Odpowiedz
#7
Tak, Kuba - czym wlasnie czesto krytycy w pierwszych sezonach usprawiedliwiali jego dziwne aktorstwo :) 

Dzieki eggmandp, to jest wlasnie ten oczywisty przyklad ktory mi umykał.

Odpowiedz
#8
Koterscy - to od razu mi przyszło na myśl :D
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
#9
Ooo, to też dobry przykład. 

Widzę, że Eastwood też dawał Scottowi jakies cameo od czasu do czasu w swoich filmach.

Odpowiedz
#10
(24-01-2019, 17:42)Snuffer napisał(a): Tak, Kuba - czym wlasnie czesto krytycy w pierwszych sezonach usprawiedliwiali jego dziwne aktorstwo :) 

To on nie miał grać dziwnie? :P Postać (jestem na 5 sezonie) jest tak maksymalnie dziwna, że widz normalnie odczuwa dyskomfort jak Glen się pojawia. Byłem pewien, że to zamierzony w 100% zabieg (którego nadal kompletnie nie rozumiem). To prawdopodobnie jeden z góra 3 wątków które w "Mad Menie" nie mają u mnie 12/10

Odpowiedz
#11
Świętej pamięci syn Stallone'a w Rockym 5.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
#12
Najbardziej reprezentatywnym przykładem jest chyba jednak Anjelica Huston, która za występ w filmie ojca ("Honor Prizzich") dostała Oscara.

Odpowiedz
#13
Z kinowych nowości - "Powrót Bena". Główną rolę gra Lucas Hedges, a reżyseruje jego ojciec Peter Hedges.

Widzę też na filmwebie, że Bryce Dallas Howard występowała w kilku filmach ojca ("Grinch", "Piękny umysł" i "Apollo 13"), ale podejrzewam, że raczej była statystką. Podobnie Jason Reitman, który jest oznaczony w kilku filmach Ivana.

Odpowiedz
#14
Córka Kubricka, Vivian, jako córka dra Floyda w 2001. W jedynej scenie w filmie, którą bym wywali. Plus w jeszcze mniejszych rolach w Shining, Full Metal Jacket i Barry Lyndon.


Odpowiedz
#15
Filmu nie widziałem, ale Kevin Smith obsadził swoją córkę Harley Quinn Smith (lol) w "Yoga Hosers".

Trochę w inną stronę, ale dalej kumoterstwo - John Nolan, wujek Christophera i Jonathana Nolanów. U tego pierwszego przewinął się przez Batmanowską trylogię, u drugiego odgrywał jednego z czołowych antagonistów w serialu "Person of Interest".

Odpowiedz
#16
Grievous - plus ślepy dziadek wreczajacy koce w Dunkierce.

Kuba - miał grać tak, to prawda - creepy, nieprzyjemnie, ale pamietam ze kilku krytyków w sezonach 1-3 zwracali uwage na jego sredni raczej warsztat. Od 4ego i od jego dorastania jest już lepiej.

Odpowiedz
#17
Znana polska aktorka dubbingowa, Miriam Aleksandrowicz zaczynała grać u swej matki, Zofii Dybowskiej-Aleksandrowicz. "Bo na swoje dzieci łatwiej się krzyczy, niż na cudze :)". 


I nie daleko pada od jabłoni - jej syn, Jan-Aleksandrowicz-Krasko też grał w reżyserowanych przez nią dubbingach. Zresztą jego pierwsza (chyba) rola dubbingowa to była w Brygadzie RR robionej przez p. Miriam (grał małego słonika w odcinku, gdzie kradziono orzeszki w zoo).

Odpowiedz
#18
Robert Rodriguez obsadził swojego syna w Planet Terror. W alternatywnym zakończeniu jego postać przetrwała zombie apokalipsę. We właściwym filmie podczas zabawy bronią strzela sobie w głowę. Podobno w momencie kręcenia Rodriguez tę drugą opcję trzymał w tajemnicy przed swoją pociechą.
I do not believe in the creed professed by the Jewish Church, by the Roman Church, by the Greek Church, by the Turkish Church, by the Protestant Church, nor by any church that I know of. My own mind is my own church

Odpowiedz
#19
Synowie Rodrigueza grali także w Rekinie i Lavie 3D jako młodszy Rekin.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości