Elizabeth Olsen
#1
[Obrazek: Elizabeth-Olsen:-Fashion-Magazine-2015--01.jpg]

Co myślicie o najmłodszej i najbardziej utalentowanej z sióstr Olsen? Ja osobiście uważam ją za jedną z moich absolutnie ulubionych aktorek, zaraz obok Emmy Stone i Evy Green. Elizabeth to posiadaczka przeuroczego uśmiechu, od którego nie można oderwać wzroku, magnetyzującego i hipnotyzującego spojrzenia a przede wszystkim nieprzeciętnego talentu, sprawiającego, że oglądanie jej na ekranie jest nie tylko przyjemnością pod względem wizualnym ale przede wszystkim gwarancją wysokiego aktorskiego poziomu! Naprawdę cieszę się, że jej kariera nabrała wiatru w żagle. O dziwo osobiście odkryłem ją nie w "Martha Marcy May Marlene", w którym zaprezentowała niesamowitą dyspozycję aktorską ale w "Red Light" Rodrigo Cortesa. Swoją drogą co się stało z tym reżyserem, który świetnie się zapowiadał ("Pogrzebany" czy właśnie wspomniany "Red Light")
Najlepszy film 2021: Titane
Najlepszy film 2020: Pewnego razu w Hollywood
Najlepszy film 2019: Parasite
Najlepszy film 2018: Suspiria






Odpowiedz
#2
(26-10-2018, 00:19)Bradesinarus napisał(a): Elizabeth to posiadaczka przeuroczego uśmiechu, od którego nie można oderwać wzroku, magnetyzującego i hipnotyzującego spojrzenia
i głosu którego mógłbym słuchać godzinami.

Odpowiedz
#3
Bodaj najbardziej przereklamowana facjata aktorki na tym forum.
Nie wiem co ludzie w niej widzą. Max 6-7/10.

A jak wypada aktorsko? Widziałem tylko w MCU i Godzilli, gdzie nie miała wiele do pokazania, choć w finale IW wypadła w porządku.

Odpowiedz
#4
Gieferg +1
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#5
(26-10-2018, 00:54)Gieferg napisał(a): Bodaj najbardziej przereklamowana facjata aktorki na tym forum.
Nie wiem co ludzie w niej widzą. Max 6-7/10.

A jak wypada aktorsko? Widziałem tylko w MCU i Godzilli, gdzie nie miała wiele do pokazania, choć w finale IW wypadła w porządku.

Co do umiejętności aktorskich to polecam obejrzeć wspominane wcześniej "Martha Marcy May Marlene". Tam zagrała tak, że klękajcie narody.
Najlepszy film 2021: Titane
Najlepszy film 2020: Pewnego razu w Hollywood
Najlepszy film 2019: Parasite
Najlepszy film 2018: Suspiria






Odpowiedz
#6
Jestem całym sercem za tym tematem. W szczególności polecam najnowszy serial stworzony przez Facebooka - "Sorry for your loss", gdzie Olsenka próbuje ułożyć sobie życie po stracie męża. Bardzo wiele rzeczy mogło pójść nie tak w tym projekcie, ale wyszedł z tego jeden z najlepszych seriali tego roku. Takie, powiedziałbym, nawet nie dramedy, a traumedy. Fani Olsenki - obczajajcie obowiązkowo.

Odpowiedz
#7
Dzięki za polecenie! Jak skończę "Sabrinę" na Netflixie na pewno się zabiorę.
Najlepszy film 2021: Titane
Najlepszy film 2020: Pewnego razu w Hollywood
Najlepszy film 2019: Parasite
Najlepszy film 2018: Suspiria






Odpowiedz
#8
(26-10-2018, 00:19)Bradesinarus napisał(a): Co myślicie o najmłodszej i najbardziej utalentowanej z sióstr Olsen?


Bardzo przeciętnej urody aktorka, wyglądająca jak ciągle niewyspana kura domowa.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#9
do kroćset fur beczek! taki piękny temat, ale nie. Nie na warcie Shamara.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
#10
Co w nim niby pięknego?

Odpowiedz
#11
(27-10-2018, 15:33)Krismeister napisał(a): do kroćset fur beczek! taki piękny temat, ale nie. Nie na warcie Shamara.


A co to moja wina, że tak ją widzę? W sumie... moja :)
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#12
(27-10-2018, 14:39)shamar napisał(a):
(26-10-2018, 00:19)Bradesinarus napisał(a): Co myślicie o najmłodszej i najbardziej utalentowanej z sióstr Olsen?  


Bardzo przeciętnej urody aktorka, wyglądająca jak ciągle niewyspana kura domowa.
Jeśli tak wyglądają niewyspane kury domowe to jak wspaniale muszą wyglądać wyspane :o 


Najlepszy film 2021: Titane
Najlepszy film 2020: Pewnego razu w Hollywood
Najlepszy film 2019: Parasite
Najlepszy film 2018: Suspiria






Odpowiedz
#13
Uważam że każdy kto pisze takie rzeczy powinien załączać zdjęcie swojej kobiety. Tak dla zabawy ;)

Odpowiedz
#14
Lepsze byłoby swoje zdjęcie i zapis doświadczeń z kobietami. ;)

Odpowiedz
#15
https://www.instagram.com/p/ByOe2Bwl2cl/?utm_source=ig_web_copy_link

Chciałbym kiedyś taki szczęśliwy jak Olsenka na tym filmiku ;)
Najlepszy film 2021: Titane
Najlepszy film 2020: Pewnego razu w Hollywood
Najlepszy film 2019: Parasite
Najlepszy film 2018: Suspiria






Odpowiedz
#16
Elizabeth Olsen się zaręczyła https://wmji.iheart.com/content/2019-08-01-avengers-star-elizabeth-olsen-engaged-to-musician-robbie-arnett/
Najlepszy film 2021: Titane
Najlepszy film 2020: Pewnego razu w Hollywood
Najlepszy film 2019: Parasite
Najlepszy film 2018: Suspiria






Odpowiedz
#17


<3

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości