Expendables / Niezniszczalni
https://movieweb.com/expendables-4-filming-start-date-randy-couture/

Wiadomo, że to zwykłe pierdololo, ale coś może się dziać za kuluarami ;)

Odpowiedz
Tylko ja chciałbym, żeby złolem był (jak wg. plotek) brat bliźniak Van Damma? Świetny pomysł i kolejny smaczek odnośnie starych filmów VHS, tu Van Damma
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Couture już nie pierwszy raz pierdoli, że już zaraz będą kręcić.

Noi i co z tym nikomu niepotrzebnym spin-offem ze Stathamem?

Odpowiedz
Stallone stwierdził, że w październiku zaczynają kręcić spinoff "Christmas Story"...

https://movieweb.com/expendables-4-production-start-date-sylvester-stallone/

NIe mam w sumie żadnych oczekiwań. Ale obejrzę, jeśli oczywiście to dojdzie do skutku.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Kolejny akcyjniak ze Stathamem, grającym Stathame. Po Statham to komu?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Bo Statham fajny jest?

Odpowiedz
Ostatni spin-off znanej serii ze Stathamem był marny, więc i tu się nie nastawiam, że będzie inaczej. Poza tym istotą Expendables jest zebranie gwiazd kina akcji z dawnych lat, a Stathama to tej grupy nie zaliczam.
Jeśli w obsadzie nie będzie co najmniej kilku znanych nazwisk z czasów VHS, nie widzę powodu, żeby to w ogóle oglądać.

Odpowiedz
Eee tam, kolejny film gdzie Statham będzie się bił - Oscara nie dostanie ale może być spoko. Ja tam lubię do chipsów i piwka coś takiego obejrzeć więc luzik, łyknę spokojnie jak wyjdzie.

Odpowiedz
No ja Stathama oglądam tylko "przy okazji" (Ex, F&F), sam w sobie nie stanowi dla mnie powodu, żeby obejrzeć film.

Z ciekawości sprawdziłem, co z nim widziałem poza dwiema w/w seriami - Snatch (nie pamiętam jego roli), The Bank Job (bo dostałem DVD w prezencie) i The Meg (bo rekin) - tyle w temacie.

Odpowiedz
Staham to taki trochę fajniejszy The Rock, ale nie jest jakimś szczególnym wabikiem dla mnie, po prostu stroszy brwi, dobrze wypada w scenach walk i to tyle, nie ma charyzmy porównywalnej do tej Arniego czy Sly'a.

Odpowiedz
Chyba nikt nie ma charyzmy Terminatora czy Rambo ale Statham to IMO mój ulubiony kopacz kina akcji klasy B (I niższej) więc pewnie moich szekli w kinie nie zostawię ale jak będzie dostępny to na pewno obejrzę w domku do piwska.

Odpowiedz
(19-08-2021, 08:37)Gieferg napisał(a): No ja Stathama oglądam tylko "przy okazji" (Ex, F&F), sam w sobie nie stanowi dla mnie powodu, żeby obejrzeć film.

Z ciekawości sprawdziłem, co z nim widziałem poza dwiema w/w seriami - Snatch (nie pamiętam jego roli), The Bank Job (bo dostałem DVD w prezencie) i The Meg (bo rekin) - tyle w temacie.


Doprawdy? A gdzie "Kurier", "Italian Job", "Crank" choćby?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Kolejne potwierdzenie że ten spinoff chyba jednak będą kręcić. Część expendablesów powraca a dołączają Tony Jaa, 50 Cent i Megan Fox. Fajnie, że mają kręcić, ale jak na razie z nowych "nabytków" cieszy tylko ten pierwszy. 
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Tylko po co. Totalny bezsens
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Jest Dolph i Sly = obejrzę.

Odpowiedz
Andy Garcia dołącza do expendabli.

Edit:
Chyba naprawdę kręcą tę czwórkę/spinoff. Pierwsza fotka z planu.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/jason-statham-sylvester-stallone-50-cent-megan-fox-new-expendables-movie-cast-1235004992

Megan Fox?

Snipesa i Banderasa szkoda, że nie ma.

Odpowiedz
(08-10-2021, 07:42)Gieferg napisał(a): Megan Fox?
Na to wygląda. Pokazała też swój strój:

Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.

Odpowiedz
Ależ ta seria zapierdala na dno.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Kto w ogóle wpadł na pomysł kręcenia jakiegoś gówna - spin offu? Który spin-offem nie będzie bo i tak wracają główni aktorzy?

I ch. tu chodzi?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Expendables II (reż. Simon West) 2012 Martinipl 639 131,691 07-10-2014, 16:20
Ostatni post: shamar
  The Expendables 2010 vast 335 64,344 11-01-2013, 01:57
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości