Forum: Isolation
Jak desjudi zasugerował jest temat odizolowania forum od głównej strony. Wszyscy się heroicznie zadeklarowaliśmy że w razie czego kasa będzie ale poważnych propozycji przeprowadzenia procesu nie ma.
Napisałem więc do desa wiadomość że rozważam opcję przejęcia pierdolnika. Wychodzi że jako jedyny. Mogę więc papierowo przejąć kwestie domeny i hostingu ale o zarządzaniu forum to na ten moment nie mam pojęcia. Koszta nie są jakieś monstrualne ale nie planuję też sponsorować samodzielnie tej piaskownicy aż tak mi na was nie zależy. Ja was w większości nawet nie lubię. :)
Do rzeczy. Od desa dostałem info o obecnych przepływach ludzi i miejscu jakie potrzeba na serwerze i przy opcji pozostania na zenboxie wychodzi że ogarniający działanie forum hosting będzie kosztował 344 zł/rok do tego domena gdzie cena zależy od tego jak miałaby brzmieć, np. forumkmf.pl 12,18 zł w pierwszym roku.

Pytanie więc czy bawimy się dalej w tej formie i wtedy czekam na konstruktywne propozycje jak to organizujemy albo dajemy desowi przyzwolenia na anihilację tego miejsca a sami migrujemy na zielone pastwiska innych forów by krzewić heretyckie zwyczaje?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Oczywiście, że zostajemy i dalej obrzucamy się gównem, przy okazji pisząc coś o filmach.

Trzeba wybrać headadmina, adminów i modów i jazda.

Oprawa graficzna mi się podoba, nie zmieniałbym jej ale silnik chyba nie jest już zbyt nowoczesny.

forumkmf.pl - "o filmach i nie tylko. Bez poprawności politycznej"

Odpowiedz
Większość zmian na portalach czy forach jest ciulowa, więc ja też jestem za pozostawieniem klasycznej wersji :)

Fajnie, jednak jak co miesiąc zmienialibyśmy to tło bo Joker to już chyba zagościł na stałe.

No i od siebie też dorzucę ze 2 czy 3 złote.

Odpowiedz
pytanie czy na pokrycie kosztów nie sensownie byłoby założyć patronajta? on oczywiście pobiera prowizję, ale wpłacanie na patronite wydaje mi się łatwiejsze i bardziej przejrzyste niż jakieś wewnętrzne zbiórki
tak że o.

Odpowiedz
Zróbmy wybory władz. Będzie zabawnie

Oczywiście dorzucam, ile trzeba. Zbyt kocham to miejsce, żeby zniknęło. Sprawa życia i śmierci.

Jednocześnie chcę wyrazić tutaj szacunek.

@desjudi
Nie wiem, co powiedzieć. Wiem, że nie pałasz miłością tego forum w obecnej formie, ale to jest piękne na maksa, że nie skreślasz go, rozumiesz ludzi, którym na nim zależy i jeszcze pomagasz ogarnąć to przeniesienie. Maksymalny szacunek dla Ciebie.
.

Odpowiedz
Nawet zaokrąglając sumkę do 400 zł rocznie (domena to opłata jednorazowa, czy miesięczna?) z uzbieraniem kasy nie powinno być problemu. Chętnych jest dość dużo ;)
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Tak jak Sonny wspomniał - opcja z pozostaniem na zenboxie, ale z przeniesieniem forum na inne konto i pod inną domenę to najbardziej optymalne rozwiązanie. Miesięczny koszt będzie oscylował wokół 30zł, więc naprawdę niewiele.
Drobne zmiany kosmetyczne są do zrobienia od ręki, ale upgrade forum, jakieś nowe funkcjonalności, lifting wizualny i UX, to już robota dla specjalistów (albo dla amatorów jak ja, którzy mieli chęci i czas, żeby dłubać w forum po godzinach - da się, istnienie tego miejsca jest na to dowodem).

Odpowiedz
Cytat:Napisałem więc do desa wiadomość że rozważam opcję przejęcia pierdolnika.

Gośc, który juz kiedyś walnął focha i się pożegnał, żeby za jakiś czas wrócić. Great :)

Cytat:ale o zarządzaniu forum to na ten moment nie mam pojęcia.

Do działań moderacyjnych - głównie zwalczania śmieciarzy można mnie uznać za chętnego. Zaglądam prawie codziennie.
Inne sprawy techniczno-administracyjne robiłem tylko na darmowym forum http://www.eravhs.fora.pl/ więc tak średnio się znam.
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(03-09-2020, 14:54)Gieferg napisał(a): Gośc, który juz kiedyś walnął focha i się pożegnał, żeby za jakiś czas wrócić. Great :)

Uwierz mi że nie chce sobie dokładać kolejnych obowiązków ale ktoś musi być mężczyzną jeżeli ten cyrk ma dalej działać. :)

Koszta stałe w rozbiciu na kilka osób nie są duże (10 osób rocznie zapłaci tylko ok. 40 zł) ale jest kwestia ich podziału. Dobrowolne składki? Cel raz w roku? Robimy zarząd i on płaci wg udziałów? Jakiś filantrop obiecuje opłacać wszystko?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Jestem za tym, żeby zmieniać jak najmniej - zostać nawet przy tym samym silniku, będziemy sobie tylko zmieniać tło co miesiąc :) Idealnie by było przenieść wszystko po prostu pod inną domenę i tyle. Ja chętnie zostanę jednym z adminów.

Odpowiedz
Spoko byłoby, gdyby nasi polegli (i ci z ostatnich miesięcy, i ci z zamierzchłych czasów) powrócili.

Nowe forum, nowe rozdanie, hehe. ;)

Odpowiedz
Dzwońcie do Phila, Moniki, Mierzwiaka i tych których wymiotło ostatnio ;)

Odpowiedz
Choć sam się za bardzo nie udzielam, ale lubię czytać Wasze dyskusje i w razie czego chętnie też dorzucę się do kosztów.

Odpowiedz
Ja jestem przeciwnikiem zmian. Przyzwyczaiłem się do tego co jest i wolałbym nic nie zmieniać.
Co do administrowania, moderowania itp. to zupełnie mnie to nie obchodzi i nie mam żadnych ambicji.
Najwyżej kasa na utrzymanie.
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
Tylko ja korzystam jeszcze ze starego skina sprzed 10 lat?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Nie, ja też. Zapomnialem, ze jest nawet jakas wersja z tłem. Stary skin najlepszy.

I zglaszam sie na admina, zeby rozdawac mody i bany. Ale nie bede sie narzucal. Tylko tak awaryjnie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
(03-09-2020, 15:55)Doppelganger napisał(a): Dzwońcie do Phila

Do tego Phila, który skasował tysiące swoich postów, a z nimi również cudzych i stwierdził, że gardzi tym miejscem?
Po hooy? :)
AS FOR THE GOOD NEWS... THERE'S NO FUCKIN' GOOD NEWS
Nie interesuje mnie kino ogólnie, a jedynie filmy o tym, co mnie interesuje.
Recenzje filmów i komiksów

Odpowiedz
(03-09-2020, 21:20)Gieferg napisał(a):
(03-09-2020, 15:55)Doppelganger napisał(a): Dzwońcie do Phila

Do tego Phila, który skasował tysiące swoich postów, a z nimi również cudzych i stwierdził, że gardzi tym miejscem?
Po hooy? :)

Aby sprawdzić czy zyje bo podobno tak często chodził na The Last Jedi że aż umarł.

Taki żarcik sceniczny.

Odpowiedz
Żyje i dalej gardzi forum :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
A forum nim. :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon