Forumowa Siłownia
hehe zapisałem się na siłkę po miesiącu przerwy. Zasady: tylko po 20:30, wejście na tyłach przez kuchnie restauracji (serio), jak policja zrobi nalot, to mówię, że jestem na szkoleniu z zaawansowanych metod treningu siłowego, a instruktor pokazuje jakieś fejkowe papiery (podobno już to robili i zawsze skutkowało). Krótko mówiąc, życie na krawędzi :)

Odpowiedz
Gdybyś założył własną siłownię w piwnicy w ramach działania oporowych to bym był pod wrażeniem a tak to pozerka. Jeszcze se fotę strzel z błyskawicami i wrzuć na Fejsa. :P
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
(11-01-2021, 13:57)Mental napisał(a): hehe zapisałem się na siłkę po miesiącu przerwy. Zasady: tylko po 20:30, wejście na tyłach przez kuchnie restauracji (serio), jak policja zrobi nalot, to mówię, że jestem na szkoleniu z zaawansowanych metod treningu siłowego, a instruktor pokazuje jakieś fejkowe papiery (podobno już to robili i zawsze skutkowało). Krótko mówiąc, życie na krawędzi :)

Mocno zajarany siłką kumpel również chodzi cały czas. Założyli sobie jakąś fejkową organizację sportową, która obecnie zrzesza około 50 członków i oficjalnie przygotowują się do zawodów. Jakichś.

Odpowiedz
A jak oni to zrobili? Trzeba na silkach jakies znajomości? Bo ja tylko do zdrofitu chodzilem a nie wiem czy w takiej franczyzie robia takie rzeczy. A kurde brakuje mi silki. Tym bardziei, ze ploty mowia o otwarciu ich dopiero w kwietniu
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
U mnie jest po znajomości. Nie wpuszczają przypadkowych ludzi.

Odpowiedz
(11-01-2021, 15:58)Mental napisał(a): U mnie jest po znajomości. Nie wpuszczają przypadkowych ludzi.
[Obrazek: 113418496-94e015d7-c249-44c0-9bef-b6bb52c04923.jpg]
Ok, droga wolna. Idziemy!
Wtedy śmieli się znowu, uważając, że to okropnie komiczne, że Paszczak przez całe życie robił to, na co nie miał ochoty, tylko dlatego, że nie potrafił odmówić.

Odpowiedz
First rule of siłownia - you don't speak about siłownia :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Siłka zaliczona. Miło powyciskać żeliwo w ciepełku, jaja przynajmniej się nie kurczą :) Jutro będę na sali sam razem z jakimś zawodowym bokserem, który ma trening indywidualny. Jak mnie poprosi, żebym został jego sparing partnerem, to mam się zgodzić czy wymigać się faktem, że noszę okulary?

Odpowiedz
Co jest, McFly? Tchórzysz? :)
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Co to jest "Nike"? To po indiańsku?

Odpowiedz
(12-01-2021, 00:03)Mental napisał(a): Siłka zaliczona. Miło powyciskać żeliwo w ciepełku, jaja przynajmniej się nie kurczą :) Jutro będę na sali sam razem z jakimś zawodowym bokserem, który ma trening indywidualny. Jak mnie poprosi, żebym został jego sparing partnerem, to mam się zgodzić czy wymigać się faktem, że noszę okulary?

Puść mu ten kawałek:

"You punk-ass niggas better hop or chill
Cause my Glock can kill twenty motherfuckers with boxer skills"

:)

Odpowiedz
Chyba jeszcze tu nie było  - a przecież aktualne ^^

Odpowiedz
(11-01-2021, 15:34)Crov napisał(a): A jak oni to zrobili? Trzeba na silkach jakies znajomości? Bo ja tylko do zdrofitu chodzilem a nie wiem czy w takiej franczyzie robia takie rzeczy. A kurde brakuje mi silki. Tym bardziei, ze ploty mowia o otwarciu ich dopiero w kwietniu

Nie znam szczegółów, ale dzisiaj miałem okazję rozmawiać z nim jeszcze raz i mówił mi jak to rozwiązali na innej siłowni:

Cytat:Oficjalnie siłownia robi niby remont i dostajesz umowę o dzieło którą niszczysz po treningu. Podpisujesz umowę, dostajesz kask, remontujesz (trening), kończysz i rozwiązujesz umowę.

Nie wiem, jak to wyglądałoby w trakcie jakieś inspekcji, ale jestem w stanie w to uwierzyć czytając o różnych dziwnych akacjach (np. kwiaciarnia na środku lodowiska).

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon