GTA 6
Zaczęło się.

Podobno fragment mapki przedstawiający park rozrywki:

[Obrazek: park-rozrywki.jpg]

Podobno logotypy stacji radiowych:

[Obrazek: logosy-radio.jpg]

Podobno akcja ma być osadzano w hrabstwie Miami-Dade w bliżej niedookreślonym czasie.

Odpowiedz
To ci co się wzorują na CD Projekt RED?

Odpowiedz
Podobno.

Odpowiedz
Przecież GTA6 nie wyjdzie do przynajmniej 2025 roku :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Po sieci krąży też podobno zdjęcie screena z nagranej kamerką całej mapki, ale jest tak rozmazane i niewyraźne, że równie dobrze może przedstawiać coś innego :)

Odpowiedz
(20-07-2021, 05:48)Hitch napisał(a): Przecież GTA6 nie wyjdzie do przynajmniej 2025 roku :)
Zdziwiłaby mnie premiera wcześniej niż na jesień 2023, ale kto ich tam wie, w Rockstarze mają forsy jak lodu, ludzi, doświadczenie, czas, który może już przeznaczyli na robienie szóstki, mogą zaskoczyć i wypuścić to w przyszłym roku, ale to raczej moje chciejstwo :) jakbym miał obstawiać to pewnie 2024,5 lub 6.

Odpowiedz
Ja w przeciwieństwie do tego co pisali niektórzy odnośnie CP77 liczę właśnie na różne ciekawostki technologiczne i dopracowane mechaniki, a biorąc po uwagę poziom detali z RDR2 może być naprawdę grubo w tym temacie. Kij z historią, mam ochotę pobawić się technologicznym cackiem, niech mnie zaskoczą szczegółowością życia i reakcji NPC, interakcjami, przywiązaniem do detali. Mam dość tłumaczenia technologicznego niedołęstwa -rzekomo- genialną historią.

Odpowiedz
Też mam w dupie "historię". W GTA gram dla zupełnie innych rzeczy. W zasadzie interesuje mnie wszystko poza fabułą. Tej mogłoby nie być. Mogliby mnie po prostu zrzucić z helikoptera na środku Miami i powiedzieć "Rób, co chcesz".

Odpowiedz
Cytat:Podobno akcja ma być osadzano w hrabstwie Miami-Dade w bliżej niedookreślonym czasie.
Po sieci krąży gdzieś leak projektu okładki, z której nie wprost wynika, że akcja może być osadzona w cyberpunkowej przyszłości. Główną bohaterką będzie kobieta, a na okładce widać gościa w jetpacku. Nie zdziwię się, jak Rockstar wyjaśni CDP ;)

EDIT: Znalazłem link - https://www.nme.com/news/gaming-news/a-known-source-of-leaks-has-drawn-a-grand-theft-auto-6-scene-2985661
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Z tego rysunku nijak nie wynika cyberpunkowość. Gość z jetpackiem to żadne sci-fi a jeden z nowych coraz mocniej promowany gadżetów. Ostatnio zaczynają eksperymentować z takimi elektrycznymi. A laska na okładce cóż znak czasów. :)
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”

#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
Corn napisał(a):akcja może być osadzona w cyberpunkowej przyszłości

Akurat ten szkic budzi skojarzenia z Miami epoki eighties, kiedy nawet różowe flamingi były na koksie :)

Sonny napisał(a):Gość z jetpackiem to żadne sci-fi a jeden z nowych coraz mocniej promowany gadżetów

:)

Odpowiedz
No to napisałem, że nie wprost wynika - sporo w tym mojej interpretacji i domysłów ;)

Odpowiedz
GTAV za dużo zarabia, dajcie spokój, to na pewno prędko nie wyjdzie. Jason Schreier ostatnio pisał zdaje się, że nie ma szans na premierę wcześniejszą niż w 2024, a większość tych jego insider przecieków jednak się sprawdza.

Odpowiedz
Niech wydadzą nawet w 2026, byle kopara opadła na poziom interakcji ze światem, SI, grafiki.

Odpowiedz
Podsumowanie zamieszania z mapkami etc.

Odpowiedz
Zdałem sobie sprawę, że to będzie tak wielka gra, że przejście jej może być męką. Zarazem nie sądzę, że zobaczymy kiedykolwiek GTA 7, więc to może być pożegnanie z tytułem, bo potem będzie już tylko rozwój sandboxa i mikropłatności

Odpowiedz
Ja się dziwię, że jeszcze w przypadku szóstki dalej brną w to gargantuiczne powiększanie mapy. Myślałem że to się ludziom już przejadło. Najbardziej zadowolony byłbym z mapy wielkości tej z San Andreas, tylko żeby interaktywność weszła na nowy poziom, więcej samochód, więcej broni, więcej mechanik różnych czynności, no i możliwość wejścia do większości budynków plus możliwa ich dekonstrukcja.
Oczywiście Rockstar tak nie zrobi, tylko dowali kolejne kilometry kwadratowe piasku czy bagien.

Odpowiedz
Akurat Rockstar jest tym studiem, które może to zrobić. Zawsze byli wyjątkiem potwierdzającym regułę. ;) Mapy R* zawsze były interesujące pomimo bycia wielkimi - widać tam ogromn pracy i szczegółów, więc ja tam bym się tego nie obawiał.

GTA 7 na bank powstanie - najwyżej jak już bedziemy na emeryturze, ale ta marka musi trwać. Już jest za duża. A postęp technologiczny będzie większy, więc GTA 6 tak po prostu nie beda mogli apdejtowac wiecznie.
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości