Grand Theft Auto (seria)
#61
(26-08-2012, 08:41)Hitch napisał(a): Co raz wychodzą jakieś zacne pozycje, od "Batmana" przez "Red Dead Redemption" po "Uncharted", a ty trzymasz konsolę w szafie?
Pierwszego batmana ograłem jeszcze na 360tce, drugiego niestety ukradłem i pokonałem na kompie. A co do Uncharted 3 (pierwsze dwie części stoją na półce, 2 w kozackim steelbox'ie) i RDR, to jakoś mnie do nich nie ciągnie. Chociaż pewnie teraz zakupił bym je za grosze na Alledrogo.

Odpowiedz
#62
Cytat:A jakbym ci pożyczył swoją płytkę, to też kradzież?
No niestety tak - w świetle obecnego debilnego prawa i idiotycznych zasad, jakie wydawcy sami ustalają:) Tyle że pazerność wydawców to temat na osobną dyskusję.

Odpowiedz
#63
Rockstar Games - coraz ładniejsze gry, coraz ładniejsze artworki.

[Obrazek: 1351097747.jpg]

Odpowiedz
#64
I just peed a little.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#65
Oby jeszcze na obecną generację.

Odpowiedz
#66
Tym bym się nie przejmował. Do maja nie wyjdzie nowa generacja, a jestem pewny, że GTA5 spadnie dokładnie w maju. Na twoim miejscu bym się martwił raczej, ile płyt zajmie na klocku :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#67
RDR zajmowało jedną (i wyglądało lepiej niż na PS3 - wyższa rozdzielczość, lepsze cienie, więcej traw itp. szczegółów, większy framerate), więc o to bym się nie martwił.;)

Odpowiedz
#68
Oczywiście masz prawo wierzyć, w co tylko zechcesz ;)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#69
http://www.lensoftruth.com/head2head-red-dead-redemption/

A ty masz prawo grać w swoją rozmytą, zubożoną graficznie wersję.:)

Odpowiedz
#70
(26-10-2012, 12:36)Hitch napisał(a): Do maja nie wyjdzie nowa generacja, a jestem pewny, że GTA5 spadnie dokładnie w maju.
Wrzesień. O ile zakład?

military, porównywanie pikseli średnio mnie obchodzi, bo odpalam grę na PS3 i jest piękna, so who gives a fuck? :)


Odpowiedz
#71
Yep, mnie też to nie obchodzi, ale skoro już Hicz zaczął flejma, to niegrzecznie byłoby go nie pociągnąć.:)

Odpowiedz
#72
Cytat:Wrzesień. O ile zakład?

Skąd ten pomysł?

Cytat:Hicz zaczął flejma

Flejma od razu :)
Wskazuję tylko braki techniczne u konsolowego giganta. A na tych filmikach porównawczych ja nigdy nie mogę dopatrzeć się różnicy. A na żywo jak oglądam działanie obu sprzętów, zawsze wygrywa PS3 :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#73
Ale co od razu na filmikach? Patrz na obrazki - najedziesz kursorem i różnica jest oczywista. Nie udawaj, że nie widzisz, bo to naprawdę słabe.:)

Odpowiedz
#74
Fajnie, tylko u mnie tak nie ma. I nie było na żadnym innym telewizorze u moich znajomych :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#75
Hicz, po prostu daj spokój, bo nie wierzę, że nie rozumiesz.:) To są powiększone fragmenty pełnego screena - więc nie, nie masz aż tak rozmytego obrazu, ale masz mniej ostry niż na x360, co widać właśnie na tych powiększeniach. Do tego nie mów, że nie zauważasz brak cieni albo niższej jakości cienie na PS3, czy też rzadszą i gorzej wyglądającą trawę.

Odpowiedz
#76
Dostrzegam na tych screenach. Nie dostrzegam u siebie na telewizorze grając w grę. Wiele razy widziałem to intro, bo wiele razy przechodziłem RDR, ale cienie nigdy nie znikały.

No, ale nieważne. GTA5 szykuje się wybornie, choć nic jeszcze o niej nie wiadomo :)
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#77
Jakoś nie chce mi się wierzyć w te screnny, ale załóżmy że to prawda.
Skoro zakładamy, że tak jest, to dlaczego rockstar sabotuje swoją grę w wersji na PS3. Bo to, że to wina sprzętu nie uwierzę, gdyż bebechy Czarnuli są w stanie wygenerować grafikę o jakości niedoścignionej przez klocka od dawien dawna. Więc powtarzam pytanie, dlaczego na PS3 gra wygląda gorzej?
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#78
Dauns, plz. Poszukaj w Google, bo nie chce mi się produkować o banałach, a naprawdę szukasz teorii spiskowej w niewłaściwym miejscu.

Odpowiedz
#79
Daj linka, oczy mnie pieką, nie chce mi się szukać. Oświeć mnie.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#80
(26-10-2012, 20:23)Hitch napisał(a): Skąd ten pomysł?
Bo maj to za wcześnie, a nawet jeśli zapowiedzą na maj, to premiera i tak zostanie przełożona, a powodem będzie - o niespodzianko! - chęć lepszego dopracowania gry :)

W grudniowym numerze GameInformera ma być ogromny materiał o V, więc czeka nas wysyp screenów, informacji i być może data premiery, chociaż w to ostatnie wątpię.


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wiedźmin / The Witcher - seria Gieferg 971 155,457 03-04-2024, 20:46
Ostatni post: shamar
  The Last of Ass - seria Red 2,368 240,982 03-02-2024, 02:35
Ostatni post: Hitch
  Five Nights at Freddy's (seria) / FILM Lawrence 5 3,948 07-11-2023, 03:50
Ostatni post: shamar
  Tomb Raider (seria) peju 123 29,917 28-09-2023, 14:27
Ostatni post: Żółte Krzesło
  Resident Evil (seria) Snappik 284 54,505 04-04-2023, 17:58
Ostatni post: Hitch
  Silent Hill - filmy (2006 / 2012) i seria gier Mierzwiak 417 69,732 20-10-2022, 20:28
Ostatni post: shamar
  Uncharted (seria) simek 615 90,459 04-08-2022, 16:34
Ostatni post: Mefisto
  Metal Gear Solid (seria) Anielski_Pyl 150 34,651 11-05-2021, 21:50
Ostatni post: Wawrzyniec
  Prince of Persia - seria gier military 27 8,754 10-09-2020, 14:20
Ostatni post: shamar
  Seria "Souls" i Bloodborne military 69 16,671 17-12-2019, 21:29
Ostatni post: patyczak



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości