Gry komputerowe z mega wypasioną grafiką
#41
Macie gdzies pod reka trailer do tej poki co w ogole mnie nie grzejacej gry Alan Wake? ;) Luknalbym sobie i zobaczyl, czy faktycznie robi takie wrazenie. Screeny z krzesla nie spychaja, a zmiany pogodowe wprowadzono juz przeciez do niejednej gry. :P

Odpowiedz
#42
Mierzwiak napisał(a):A w przygotowanie pewnie San Andreas Stories :wink:

Jeszcze 6 godzin i 15 minut do trailera. Co za napięcie :twisted:
Juz tylko 3 godziny :D
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#43
Jakuzzi napisał(a):Macie gdzies pod reka trailer do tej poki co w ogole mnie nie grzejacej gry Alan Wake? ;)


Alan Wake E3 2006 Trailer

640x360, 13 MB

STANDBY="Loading Windows Media Player components..." TYPE="application/x-oleobject">
width="425" height="350" ShowControls="1" ShowStatusBar="0" ShowDisplay="0" autostart="0">



Alan Wake Video

640x360, 18 MB

STANDBY="Loading Windows Media Player components..." TYPE="application/x-oleobject">
width="425" height="350" ShowControls="1" ShowStatusBar="0" ShowDisplay="0" autostart="0">



Alan Wake Teaser

640x360, 5 MB

STANDBY="Loading Windows Media Player components..." TYPE="application/x-oleobject">
width="425" height="350" ShowControls="1" ShowStatusBar="0" ShowDisplay="0" autostart="0">


Odpowiedz
#44
Jakuzzi napisał(a):Screeny z krzesla nie spychaja, a zmiany pogodowe wprowadzono juz przeciez do niejednej gry. :P
Podaj mi tytuł jednej gry w której są takie efekty pogodowe, a wpłacę Ci na konto 100 zł. Obaj wiemy, że nie dostaniesz ani grosza :twisted:

Proszę bardzo, filmik prezentujący grę: Yossa to co podałeś to trailery nie pokazujące gameplaya.


PS. Zwiastun GTA będzie o 1:00, a nie o północy - ponieważ mieliśmy zmianę czasu, a zegar ze strony rockstara korzysta z widnowsowego zegara na naszych kompach, w Polsce mamy małe przyspieszenie :wink:

Odpowiedz
#45
JEST!!!!!!!!!

Quick Time:

CODEBASE="http://www.apple.com/qtactivex/qtplugin.cab" height="640" width="425">





WMV HD:
STANDBY="Loading Windows Media Player components..." TYPE="application/x-oleobject">
width="425" height="350" ShowControls="1" ShowStatusBar="0" ShowDisplay="0" autostart="0">



Odtworzyli Nowy Jork (ale wciąż nazywa się to Liberty City)... grafika, cienie... WOW. To będzie najlepsza gra w historii.

[Obrazek: gtaiv0001kf0.th.jpg][Obrazek: gtaiv0002td9.th.jpg][Obrazek: gtaiv0004kb0.th.jpg][Obrazek: gtaiv0005he2.th.jpg]
[Obrazek: gtaiv0006cx3.th.jpg][Obrazek: gtaiv0007jx8.th.jpg][Obrazek: gtaiv0008ry3.th.jpg][Obrazek: gtaiv0009gi6.th.jpg]

Odpowiedz
#46
Ludzie, opanujcie sie troszke. ;)

Apeluje o chocby minimum tresci w postach, oraz panowanie (jednak) nad slownictwem. ;)

Posty Mentala i Deckarda poszly do piachu...

Odpowiedz
#47
romeck: a co mozna o tych screenach powiedziec? Wgniataja w fotel. Gdyby nie to, ze mam Xa, jutro rano odwiedzilbym pcworlda po nowe bebechy do kompa, bo to cos bedzie mialo spore wymagania ]:->
Swoja droga nazwa "paplanina" sugerowala lzejsza moderacje....
No nic, mea culpa :) postaram sie o wiecej tresci w moich nastepnych postach.

Odpowiedz
#48
Romeck, a jak niby miałem zareagować na te screeny? :) Zareagowałem naturalnie. domagasz sie ode mnie sztuczności? :)

Odpowiedz
#49
Wszystko fajnie ale nie podoba mi sie ten typek z trailera. Juz sto razy wolalbym niemą postać, ktora moglbym se zaprojektowac od podstaw jak w RPGach. Albo ktoras z postaci z wczesniejszych gier.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
#50
Ble, kolejne GTA. Po raz 10 to samo, tylko z nieco lepszą grafiką. Mnie się znudziło już przy Vice City. San Andreas było rozwlekłe i nudne, bez siedzenia przy tym tygodniami raczej niczego nie dałoby się osiągnąć - więc poszło z dysku w niebyt. Najlepszą częścią GTAi jest i tak "dwójka", bo żadna następna nie miała już w soundtracku tak świetnych stacji jak KGBH i takich piosenek jak Taxi Drivers albo Jesus My Savior.

Odpowiedz
#51
Nie no, kurde, chcę być modem i chcę tego człowieka zbanować :D

ja z kolei uważam, że GTA z części na część jest coraz lepsze, a właśnie za najsłabszą część uważam "dwójkę ;) ".

No i Alan Wake - Mental, jak ogólnie się pracuje z Xboxem, jest ok? Jak oceniasz tą konsolę? Bo mam zamiar kupić i kupię ją prawdopodobnie przede wszystkim dla tej gry (to będzie exclusive dla PC i Xboxa, dlatego leję na PS3 ciepłym moczem [choć też zawsze stałem po stronie PS, ale Sony dało dupy i tyle]). A nie mam zamiaru inwestować w kompa nie wiadomo ile, tylko po to, żeby dwa miesiące później, po premierze AW, okazało się, że Crysis muszę odpalać już na średnich detalach. Dlatego konsolka będzie zawsze lepsza od kompa ;) Pomijając to, że po prostu na konsolach lepiej (i wygodniej) się gra.
Aktualnie rządzi: ja

Odpowiedz
#52
Ponoć najlepszy OST ma Vice City Stories [które swoją drogą już prawie mam :)]...

A co do trailera najnowszej części... Jaki komp to udźwignie bez tysiąca LOADINGów? Trzeba będzie zainwestować w PlayStation3 :) Szkoda, że to wszystko takie krótkie...

Odpowiedz
#53
Mush Room napisał(a):(to będzie exclusive dla PC i Xboxa, dlatego leję na PS3 ciepłym moczem [choć też zawsze stałem po stronie PS, ale Sony dało dupy i tyle]).
Mush, ostatnio pojawiła się informacja że gra pojawi się jednocześnie i na X360 i na PS3. Ale gdybym miał kupować konsolę to i tak wybrałbym X, lepsze gry i w ogóle.

hops napisał(a):Jaki komp to udźwignie bez tysiąca LOADINGów?
Biorąc pod uwagę że - jeśli będzie tak jak do tej pory - wersja PC ukaże się w czerwcu 2008 - pojawi się trochę nowego sprzętu :)

Cytat:Szkoda, że to wszystko takie krótkie...
No, trochę szkoda, ale premiera gry w październiku, jak na tak wczesny etap to i tak powala. Czuję że jak pojawią się filmiki prezentujące gameplay, doznamy małego orgazmu :wink:

Soundtracka z VCS nie słyszałem (znam tylko z GTAIII, VS i SA), ale za najlepszy z tej trójki uważam ten z VC. Ach, klimacik i te klasyczne hity w stylu "Atomic" Blondie.

Odpowiedz
#54
GTA IV - to będzie gra, na którą zawsze czekałem :)

Mush Room napisał(a):No i Alan Wake - Mental, jak ogólnie się pracuje z Xboxem, jest ok?

Swoją konsole sprzedałem. Suka jeb*** zaczęła się wieszać. Katowałem ją przez miesiąc aż tu pewnego dnia zwis. Potem zwisów robiło się coraz więcej i w końcu wystawiłem iksa na allegro razem z całym oprzyrządowaniem. Wyszedłem na tym całkiem dobrze, więc jakoś specjalnie nie żałuję. Proponuje poczekać - wkrótce microsoft ma wypuścić jakiś nowy model z lepszym chłodzeniem i efektywniej rozpmieszczonymi bebechami, bo w tych starych modelach temperatura osiąga milion stopni, nawet po dołączeniu coolera do obudowy.

xboxa oczywiście polecam, bo to bydle nieziemskie (jak ktoś się jara grami, rzecz jasna), ale warto poczekać na udoskonalony model :)

i jeszcze odnośnie GTA: pierwsze dwie cześci były oczywiście fajne... 10 lat temu :) GTA Vice city, San Andreas i ta nowa czwóreczka to jest dopiero ostra jazda i wolna amerykanaka, bezkarne mordowanie przechodniów (brakuje mi kobiet z wózkami :)), wyścigi, przekleństwa, strzelaniny, zajebista muza, wszystko co lubię :)

Odpowiedz
#55
Mental, ale Ty miałeś X360 czy pierwszego X-Boxa?


Już sobie wyobrażam skok ze spadochronem z Empire State Building :D
I wreszcie woda w GTA wygląda jak woda.

Odpowiedz
#56
xbox360

Odpowiedz
#57
Aha.


Przypomina mi się, jak chyba za czasów kiedy wyszło Vice City, wyobrażałem sobie GTA jakie bym chciał - z realistyczną grafiką, z takimi cieniami... dzięki Rockstar :D

Miasto wygląda jak Nowy Jork, ale na statku napisane jest Liberty City, czyli to nowa wersja znanego już miasta. I teraz pytanko: czy twórcy pójdą tym tropem i w GTAV zobaczymy w nowej oprawie Vice City?! Wyobrażacie to sobie?

PS. Idę o zakład że będzie można się przejechać tą kolejką górską :wink:

Odpowiedz
#58
Mierzwiak napisał(a):Biorąc pod uwagę że - jeśli będzie tak jak do tej pory - wersja PC ukaże się w czerwcu 2008 - pojawi się trochę nowego sprzętu :)
Na który mnie stać nie będzie :)
Za obecnego potwora, co stoi mi przy biurku, zapłaciłem prawie 4 tysiaki. Najlepsze w tym jest to, że prawie w ogóle nie gram na komputerze. Czekam właśnie na takie gry... No i trzeba będzie kolejnego tysiaka wywalić. Albo kupić wspomniane PS3. [/me jest na zawsze wierny SONY :)]

Mierzwiak napisał(a):Soundtracka z VCS nie słyszałem (znam tylko z GTAIII, VS i SA), ale za najlepszy z tej trójki uważam ten z VC. Ach, klimacik i te klasyczne hity w stylu "Atomic" Blondie.
Zgadza się - OST z VC to była potęga i aż ciężko uwierzyć mi, że w VCS może być jeszcze lepszy. Dam znać w ten weekend jak to jest :)

Odpowiedz
#59
Mój komp był kupiony w grudniu 2003 i sprawował (sprawuje) się dobrze. Co prawda w takiego Far Cry'a sobie nie pogram, ale San Andreas śmigało. Jedynym wyjściem będzie nowy komp albo konsola - wolałbym to pierwsze jednak, tylko skąd wziąć kasę :cry:

Odpowiedz
#60
Co do GTA to za najlepszą część uważam Vice City. SA już mi się tak bardzo nie podobało, jak dla mnie była trochę przebajerowana (misje z tańcem?). Mam nadzieję, że czwórka okaże się o wiele lepszą grą od SA.
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości