Gry komputerowe z mega wypasioną grafiką

Odpowiedz
Takie filmiki są super i w ogóle, ale w grach na większą skalę się to z obecnymi next genami nie wydarzy.

Odpowiedz
wali mnie ta grafa, gdy w grach zwykle jest tylko do ogladania. rownie dobrze mozna na jutubie lecplej wlaczyc

Odpowiedz
It is genuinely hard to make robots look scary and this trailer succeeded.


Odpowiedz
Bardzo fajne, wygląda jak duchowy sequel Alien Isolation, retrofuturyzm i w ogóle. Robocikowi przydałaby się jeszcze poklatkowa animacja z Terminatora 1 dla pełnego efektu.
http://huntersky.deviantart.com
''WHATTUP, BIOTCH!" - Harrison Ford

Odpowiedz
Bardzo fajne? Nie siedzę głęboko w temacie, ale jak dla mnie, to jest najlepszy trailer gierki ostatnich lat. 10x lepszy niż nieprzyzwoicie wręcz hajpowane "Calysto Protoco"l, które wygląda tak sztampowo strasznie, że ziewam.

Odpowiedz
(18-06-2022, 22:07)Mental napisał(a): It is genuinely hard to make robots look scary and this trailer succeeded.

lol co trudno sprawic, zeby roboty byly straszne? chyba na odwrot wlasnie

Odpowiedz
ABC Warrior z Dredda to moja największa trauma z dzieciństwa, więc jebac potwory, wilkołaki i inne takie. Ten skurwysn zabrał mi kilka godzin snu więc zgadzam się z Cornem. Crovem.

Odpowiedz
Crov, czemu jesteś taki opryskliwy w tym temacie? Masz tylko ps3 i zazdrościsz innym next genowej grafiki?

Odpowiedz
bo gejmery sie bedo podniecaly, ze grafa ladna a potem dostana znow gre na szynach bieda film press x to win the game :(

Odpowiedz

Odpowiedz
to kolejny element nwo i wielkiego zastęstwa. chca poglebic zidiocenie spoleczenstwa.

Odpowiedz
Ja popieram generalnie opinię Crova, ale nie wiem co wygrałem. Demka technologiczne to opium dla ludu. Współczesne giery są mega generyczne i oparte na powtarzalnych assetach, choćby taki FTL pokazał że grywalność nie ma nic wspólnego z grafiką.
Polski już nie ma.

Odpowiedz
Ten robot wygląda niepoważnie. Przez te oczy.

Edit. No tak, wiedziałem, że ten wygląd coś mi przypomina:

[Obrazek: Mason_Verger_Gary_Oldman.jpg]

Odpowiedz

Odpowiedz
Długo wyczekiwany remake System Shocka jedynki wygląda wyśmienicie. Bardzo ładna gra świateł, ładny styl graficzny i estetyka. Cyber psychedeliczny horror w kosmosie.


Odpowiedz
Looo kurvele, nie wiedzialem, ze to wychodzi, a zeby bylo smieszniej, wczoraj zrobilem sobie nostalgiczna wyprawe w starocie i ogladalem akurat te dwie recki SS:



Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
Grałem w demko, podobało mi się. Bardzo fajnie wybrnęli z problemów jakie powoduje przenoszenie takich staroci na nowoczesne silniki graficzne. Nie wiem jak to dokładnie opisać, ale jest i nowocześnie i oldskulowo zarazem.

Odpowiedz
O kurcze pieczone, straszne to:


Odpowiedz
Ten nowy silnik Unreala rzeczywiscie robi wrazenie.

Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości