Powiem krótko - Jeden z najgorszych Polskich filmów jakie widziałem :shock:
Aż razi że pojęcie o tytułowym Hakerowaniu scenarzysty było zerowe. Humor większość czasu wymuszony (Zwłaszcza aluzje filmowe były beznadziejne...) a fabuła ani trochę ciekawa. No i znów beznadziejny motyw Mafi...
Zastanawia mnie poco lecieli do USA nakręcić finałową scenę. Od tak jedną plażę pokazali (równie mogła by być polska różnicy by to nie zrobiło) i to wszystko.
Co tu wiele mówić porażka na całego...
Aż razi że pojęcie o tytułowym Hakerowaniu scenarzysty było zerowe. Humor większość czasu wymuszony (Zwłaszcza aluzje filmowe były beznadziejne...) a fabuła ani trochę ciekawa. No i znów beznadziejny motyw Mafi...
Zastanawia mnie poco lecieli do USA nakręcić finałową scenę. Od tak jedną plażę pokazali (równie mogła by być polska różnicy by to nie zrobiło) i to wszystko.
Co tu wiele mówić porażka na całego...
12-09-2007, 23:11







