Hawkeye (2021)
Ja odpaliłem.

Rozwalenie wieży skojarzyło mi się z Bennym Hillem.

Nie, nie kupuję, że jakaś delikatna laska potrafi rozwalać dwa razy większych schabów.

Tak, znam komiksowy oryginał, ale podejrzewam że premise był lepiej przeprowadzony (i Kate Bishop pojawiła się, gdy Hawkeye był tymczasowo martwy).

Odpowiedz
Nie warto. Haylee jako Kate wygląda dobrze, ale nie znam komiksowego oryginału, więc nie wiem czy to plus, czy po prostu sympatia do aktorki. Hawkeye ma jedno ujęcie, które w sumie pasuje do niego (jak łapie rzucony koktajl mołotowa i odrzuca), a rzekomy klimat świąt to... nachalna pioseneczka i choinka widoczna gdzieś w tle. No i jest Rogers Musical (XD).

Odpowiedz
W sieci wszyscy piszą, że "czuć klimat Die Hard".

Odpowiedz
Klimat Die Hard xD Ktoś chyba za cel uznał przyrównanie tego do jakiejś klasyki. No to wrzucili piosenkę i choinkę w tle oraz troszkę śniegu i już - mamy Die Hard :D 

Zwiastun cieniutki, Barton - poza mołotowem - cieniutki. Nawet poratowali się ujęciem z Endgame, które ma w sobie więcej klimatu i gracji niż cały trailer.
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
E tam i tak zapowiada się lepiej niż serial o męczenniku Falconie.
http://www.filmweb.pl/user/tynarus120
Forum światopoglądowe filmowe

Odpowiedz
(13-09-2021, 17:17)marsgrey21 napisał(a): W sieci wszyscy piszą, że "czuć klimat Die Hard".
[Obrazek: tenor.gif]

Odpowiedz
Nie no. Święta, dwoje głównych bohaterów różniących się wiekiem, pościgi samochodowe - to ewidentnie Lethal Weapon. Hawkeye to generał McAllister a młoda to pan Joshua. Czy jakoś tak.
Trailer zwiastuje beznadzieję, ale przynajmniej bezpretensjonalną, w przeciwieństwie do Wandy i Fail-cona.

Odpowiedz
(13-09-2021, 17:39)Snappik napisał(a): Barton - poza mołotowem - cieniutki.

Dla mnie jeden z najgorszych momentów trailera. Tak niedorzeczne, że skojarzyło mi się z protezą, Dwaynem Johnsonem i "Drapaczem chmur" :)

Odpowiedz
Chyba oglądamy co innego. Ja tu widzę bezpretensjonalny serial superbohaterski z wybuchami, akcją i żarcikami w dodatku ze spoko parą aktorów na froncie. Czego się spodziewaliście po 2137 produkcji Marvela? ;)
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Cytat: Ja tu widzę bezpretensjonalny serial superbohaterski z wybuchami, akcją i żarcikami w dodatku ze spoko parą aktorów na froncie.
Ja też to widziałem w przypadku zwiastunów Wandy i Falcona i Lokiego, a jak wyszło, wiemy doskonale :) obstawiam, że teraz będzie trochę więcej akcji, może ze dwie naprawdę fajne sekwencje, świetnie odegrane główne role (i te na dalszym planie pewnie też), kilka sympatycznych żartów i... reszta w standardowym, dennym serialowym sosie.

Odpowiedz
Vincent gives no fuck.

https://mobile.twitter.com/vincentdonofrio/likes?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Lajkuje tweety o powrocie Kingpina.

Odpowiedz

Cameosek? :)

Odpowiedz
Prędzej wariant, a cameo będzie miał Mobius z TVA XD

Odpowiedz
Z tymi wariantami to Marvel sobie w sumie dobrze to przemyślał - jak kwit nie będzie się zgadzał to cyk, Tony Stark wraca do MCU (o ile Robert da się namówić) :)

Odpowiedz
Obstawiam, że taki był zamysł - usprawiedliwiona furtka do ponownego ściągnięcia głównej eki Avengers w możliwym uber-finale za 10-15 lat ;)
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
Już to zrobili nawet, z Gamorą. Niby ta sama, ale jednak inna, więc... jakiś fundament już jest.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon