He-man (1983, 1990, 2002, 2021)
#61
(26-07-2021, 21:19)Corn napisał(a): Obejrzałem 3 odcinki. Zapraszam do dyskusji.


Ej to jest naprawdę dobry pomysł. Albo można było pójść w tym kierunku:
.

A co do Teeli, to ona wpisuje się w ten najnowszy obraz bohaterek. I nie chodzi mi nawet oto, że teraz narzekam, że więcej kobiecych postaci się pojawia. Tylko dlaczego jak się pojawiają to są tak strasznie antypatyczne. I to jak współcześni twórcy tworzą kobiece charaktery, to chyba nieświadomie robią postacie negatywne. Wracając do Teeli:
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#62
Właśnie wysłuchałem bardzo fajny podcast, z którym się zgadzam w wielu elementach, a dokładnie z dwójką prowadzących, którzy najbardziej chwalą. Trochę narzeka Misty, znany z mistycyzmu popkulturowego, nie jest aż tak zadowolony jak pozostała dwójka z seansu. Jedynie bym się przyczepił tego, że za mało o muzyce powiedzieli.
https://konglomeratpodcastowy.pl/konglomerat-podcastowy/masters-of-the-universe-revelation-czesc-1/

Odpowiedz
#63
Właśnie do mnie dotarło, że już gdzieś to widziałem - fabuła jest zerżnięta z Avatara: Legendy Korry - miks pierwszego i drugiego sezonu
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#64

Odpowiedz
#65
Macie marudy ;)

[Obrazek: mOpAsHy.jpg]
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#66
(28-07-2021, 19:48)Badus napisał(a): Macie marudy ;)

[Obrazek: mOpAsHy.jpg]

Oj tak byczq :) 


Odpowiedz
#67

Odpowiedz
#68
Eee... Nie nadążam już za tym, co się dzieje. Ile ma być tych nowych "He-Manów"? Teraz już od razu kręci się równolegle różne adaptacje?

Serial od Kevina Smitha to przynajmniej animację miał dobrą, natomiast to tutaj wygląda... dziadowsko. Ta stylistyka do mnie w ogóle nie trafia. Kojarzy mi się z tymi CGI-serialami ze "Star Wars". Ale skoro serial Smitha wyglądał dobrze, a zawiódł, no to może skoro ten wygląda źle, to niespodziewanie okaże się dobry?

Pewnie nie.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
#69
Tak wyglądające animacje skreślam z miejsca. Ich poziom fabularny nie ma znaczenia.

Odpowiedz
#70


:)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.

Odpowiedz
#71
"Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn."

Profil Letterboxd

Odpowiedz
#72
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#73
Co, jest jeszcze gorzej? Nie chce mi się gościa słuchać.

Odpowiedz
#74
Posłuchaj, idealnie podsumowuje tę żenadę. No a jak mimo wszystko nie chce ci się słuchać, wystarczy, że spojrzysz na miniaturkę tego filmiku i to, co stało się z Evil-Lyn XD
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#75
Oto aktorski He-Man.


Odpowiedz
#76
Może będą to kręcić na raty, najpierw sceny z Adamem, później reszta zdjęć i na końcu sekwencje z He-Manem i albo w tym czasie przypakuje trochę i dadzą mu jakiś muscle suit albo użyją CGI.

Odpowiedz
#77
Myślę, że raczej z opresji będzie ratowała go binarna postać they/them.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#78
Przeciez to oczywiste, ze dopakuje i to w zajebiscie krotkim czasie. Holy ma takich dietetyków i trenerow(i chemie) przy produkcjach ktorzy potrafia z aktorami zrobic cuda wiec spokojna glowa.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#79
No z tym to jednak różnie bywa. Na przykład Alicja do Tomb Raidera dopakowała, ale Ruby Rose do Batwoman już nie. Więc nie wiem jak to będzie z aktorką na zdjęciu od Pelivarona.

Odpowiedz
#80
No proszę, okazuje się, że nawet ja mam warunki fizyczne, żeby zagrać He-Mana.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pinocchio (reż. Guillermo del Toro, 2021) Pelivaron 49 6,946 03-01-2024, 16:47
Ostatni post: marsgrey21
  Luca (2021) - animacja Pixara Pelivaron 2 1,452 08-07-2021, 15:13
Ostatni post: yacajackowski
  Hotel Transylvania (2012-2021) Persona non grata 4 2,601 17-05-2021, 17:11
Ostatni post: Trailery Srailery



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości