16-06-2016, 15:37
|
Indiana Jones
|
|
Ej, ludzie. Przecież przez te 10-12 lat Marion mogła wykitować, syn wyjechać itp? Rocky w "Creedzie" też jest wdowcem, a po synu ani śladu ; )
"Y es que eso es y, creo, será siempre el cine: una manera maravillosa de soñar" J. Potau
Ktoś pamięta o czym był IJ4:KotCS? Szacun ;)
For us, there is no spring. Just the wind that smells fresh before the storm.
16-06-2016, 16:05 (16-06-2016, 14:30)al_jarid napisał(a): ... więc jak byś potem wyjaśnił, że akcja dzieje się przed "Królestwem" a Indy wygląda starzej? Przecież może dziać się 2 lata przed "Czaszką". Włosy mu ufarbują i będzie w miarę ;)
welcome to prime time bitch!
Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man. 16-06-2016, 17:42
Jak Ford zemrze, ciekawe czy będą robić postać Indy'ego w CGI skoro tak się rozpaczliwie bronią przed recastem.
16-06-2016, 17:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-06-2016, 17:55 przez Gieferg.) Cytat:“George is going to be an executive producer on it with me,” he said. “Of course — I would never make an ‘Indiana Jones’ film without George Lucas,” Spielberg said. “That would be insane.” 22-06-2016, 22:49
Brawo! Brawo Panie Spielberg! I bardzo się cieszę i tak powinno być. :) I nic tu więcej mądrego na razie nie napiszę, ale taka przyjaźń mi się podoba. I nawet jeżeli obecność Lucasa będzie tylko symboliczna, to ładnie ze strony Spielberga, zwłaszcza, że pewnie wielu by wolało inaczej. I tylko czekać (może nawet nie tutaj) na komentarze stylu "CGI", "zrujnowane dzieciństwo" "Bring J.J." itd.
22-06-2016, 23:40 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-06-2016, 23:49 przez Lawrence.)
Dawać George'a. Może to i gnojek, ale nasz gnojek. Po Force Unleashed zacząłem go zresztą bardziej doceniać - może i zawiódł w prequelach, ale przynajmniej się starał, a J.J. nie starał się wcale.
23-06-2016, 06:15
Jaka subtelna aluzja do krytyki Przejaśnienia Nocy :)
Tylko że gdyby Krucjata wyszła dzisiaj, Arka byłaby z 2008 roku. 8 lat a 38 to nieco różny okres dzielący filmy, no ale plusik za dobre chęci <daje lizaka> 22-11-2016, 10:03
Gdyby powstał w 2015, Indy w świątyni musiałby unikać nie trzech ostrzy wysuwających się ze ścian, ale latających robotów śmierci wyposażonych w piły mechaniczne, po których skakałby jak McClane po odrzutowcach.
22-11-2016, 10:04 (22-11-2016, 09:36)Phil napisał(a): ale pewnie takie dostałby recenzje na forum, gdyby powstał w 2015.Kolektywizacja zawsze na propsie. ;) Ostatnia Krucjata jest super. Przy ostatnim odswiezaniu moja ulubiona czesc serii. Ale to mi przypomina, ze warto by bylo zrobic sobie powtorke Indy'ego. No i dwójka ma Szort Ralnda i irytujaca lasie Spielberga. :D 22-11-2016, 10:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-11-2016, 10:42 przez Gal Anonim.)
Nigdy nie byłem jakimś wielkim fanem dwóch pierwszych części, ale trójka wprost uwielbiam, a czwórki nie oglądałem i dobrze mi z tym ;D
22-11-2016, 10:50
To ja z kolei trójkę, owszem, lubię, ale jakoś zdecydowanie mniej niż dwie pierwsze części. To już jednak nie ten klimat. Może za dużo tu komedii w porównaniu do poprzedników?
22-11-2016, 11:19 (22-11-2016, 09:36)Phil napisał(a): Nie no, żartuję. Kocham ten film (10/10), ale pewnie takie dostałby recenzje na forum, gdyby powstał w 2015. Mało subtelne, ale mogę pochwalić za dobre chęci. ;) Przy czym skoro już się tak bawimy, to gdyby Krucjata powstała w 2015 roku, to Indy zmieniłby płeć i wszystko by mu się bez problemów udawało, zamiast Seana Connery 'ego byłby Danny Glover, połowę wątków nie byłoby wyjaśnionych, a przeciwnikiem zamiast Nazistów byliby Bieda-Naziści z emo generałem jako przeciwnikiem. A i w środku filmu, mielibyśmy zupełnie nic nie wnoszącą scenę akcji. ;) OK, a teraz możemy przejść do spekulowania nad 5 częścią. 23-11-2016, 19:25 Cytat:Swój rasizm podkreśliłeś już w temacie o "Rogue One", wystarczy, załapałem.A w czym Glover jest gorszy od Connery'ego? 24-11-2016, 10:40
Czepiasz się, że Glover zamiast Seana to rasizm, a ja tego nie czaję. Co tam rasistowskiego oO. Czemu Glover miałby być gorszy? ;)
24-11-2016, 11:00
A co to ma za znaczenie jakiego koloru skóry by był. Piję do twojego wytykania rasizmu ;)
24-11-2016, 11:39 (24-11-2016, 09:16)Phil napisał(a):Lolrens, ty rasisto, jak śmiesz twierdzić, że dziś czarny mógłby grać w Indiana Jonesie!? :P W Indiana Jonesie moga grac tylko biali, rasisto!Lolrens napisał(a):zamiast Seana Connery 'ego byłby Danny Glover 24-11-2016, 18:04 |
|
|
| Użytkownicy przeglądający ten wątek: |
| 1 gości |








