Stały bywalec
Liczba postów: 5,947
Liczba wątków: 6
(21-11-2022, 15:41)Snappik napisał(a): Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że przy tej części Indy'ego Ford jest mniej szorstki w mediach niż wcześniej. Albo przytulił niezłą gażę, albo ten film naprawdę może się udać mimo dziadka w roli głównej, który od 30 lat nie zmienił ciuchów.
No Ford to tam ostatnio na pewno bardzo dużo pieniążków przytulił od Disneya (Indiana + 2 występy w MCU). Nic dziwnego że taki zadowolony :) Ja też bym się uśmiechał 24h/dobę gdyby mi tyle płacili.
Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
zombie001, member of Forum KMF Film.org.pl since Jul 2013.
21-11-2022, 20:33
NUMA Director
Liczba postów: 2,092
Liczba wątków: 2
Tyle, że on raczej tej kasy nie potrzebuje. A przynajmniej tak to sobie tłumaczę, bo wierzę że zagrał w Indym żeby zrobić dobry film.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
21-11-2022, 20:36
Movie Lover
Liczba postów: 7,227
Liczba wątków: 73
Pewnie pojednanie ze Shortem po 38 latach tak pozytywnie na niego wpłynęło :)))
21-11-2022, 20:42
NUMA Director
Liczba postów: 2,092
Liczba wątków: 2
Skany z Empire:
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
23-11-2022, 11:57
There Can Be Only One!
Liczba postów: 10,958
Liczba wątków: 15
Na tym drugim wygląda jak Jack Ryan a nie Indy ;)
23-11-2022, 12:02
NUMA Director
Liczba postów: 2,092
Liczba wątków: 2
I chyba wjechały tam jakieś efekty komputerowe, gdzie go nieco wygładzili, ale, kurde, generalnie wygląda dobrze :)
Trochę szerszy kadr:
@Edit:
Ponoć tytuł to "Indiana Jones and the Dial of Destiny". To jeszcze plotka, więc zobaczymy.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
23-11-2022, 21:09
Stały bywalec
Liczba postów: 12,604
Liczba wątków: 29
One Last Quest - już wiadomo. Zginie ;).
(23-11-2022, 12:02)Corn napisał(a): Na tym drugim wygląda jak Jack Ryan a nie Indy ;)
Raczej jak Kimble z sequela Ściganego :).
23-11-2022, 21:11
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-11-2022, 21:12 przez OGPUEE.)
Stały bywalec
Liczba postów: 10,339
Liczba wątków: 5
Oskarmeister
Liczba postów: 6,855
Liczba wątków: 18
Szkoda, że nie dali jakiejś roli Goslingowi. Ich wywiady z okresu Blade Runnera 2049 to najlepsza rzecz w internecie.
23-11-2022, 21:16
Stały bywalec
Liczba postów: 3,096
Liczba wątków: 28
(23-11-2022, 21:13)Albertino napisał(a): A mi się z tym od razu skojarzyło ;)
https://www.imdb.com/title/tt0107206/mediaviewer/rm3481348608/?ref_=tt_md_3
Indy będzie ochraniał JFK ;)
23-11-2022, 21:36
NUMA Director
Liczba postów: 2,092
Liczba wątków: 2
Raczej Nixona, bo akcja toczy się w 1969.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
23-11-2022, 21:46
Stały bywalec
Liczba postów: 3,096
Liczba wątków: 28
Może to flashbacki jak w "Na linii ognia" ;)
23-11-2022, 21:53
NUMA Director
Liczba postów: 2,092
Liczba wątków: 2
Jakby kogoś interesowało, to tu są pełne skany z nowego numeru Empire.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
23-11-2022, 22:17
Agent Mossadu
Liczba postów: 32,355
Liczba wątków: 4
(23-11-2022, 12:02)Corn napisał(a): Na tym drugim wygląda jak Jack Ryan a nie Indy ;)
Ano :)
Na pierwszym ma za to wielgachny nos, i choc to wina screena to i tak smieszy :)
Holiness is in right action, and courage on behalf of those who cannot defend themselves.
24-11-2022, 00:40
NUMA Director
Liczba postów: 2,092
Liczba wątków: 2
Tak mniej więcej ma wyglądać logo z tytułem - Disney będzie używał tego nowego. Nie wiem po co to zmieniać do ostatniego filmu...
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
24-11-2022, 10:49
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2022, 10:50 przez Dirk.)
Fhtagn
Liczba postów: 5,360
Liczba wątków: 9
Cytat: po co to zmieniać do ostatniego filmu...
Bo najpewniej to jest ostatni film z Fordem i zarazem pierwszy z kimś, kto go zastąpi, dlatego nowe-stare logo.
24-11-2022, 10:56
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2022, 10:56 przez raven.second.)
NUMA Director
Liczba postów: 2,092
Liczba wątków: 2
Ale jak ktoś go zastąpi, to nie będzie już Indiana Jones... A nazwisko postaci jako nazwa całego uniwersum to raczej słaby pomysł.
Poza tym, na razie ma powstać serial o Abnerze Ravenwoodzie.
Chociaż też nie wierzę, że nie będzie jakiegoś remake'u za jakiś czas.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
24-11-2022, 11:03
Movie Lover
Liczba postów: 7,227
Liczba wątków: 73
A to nie jest fanmade? Wnioskuję po jakimś nicku w prawym dolnym rogu.
24-11-2022, 11:05
NUMA Director
Liczba postów: 2,092
Liczba wątków: 2
Sam plakat tak. Ale tytuł i logo mają być takie, jak na tym plakacie.
Wszystko jest możliwe, niemożliwe zabiera tylko trochę więcej czasu.
24-11-2022, 11:07
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-11-2022, 11:07 przez Dirk.)
Miszczu AVTAKa 2014/18/22
Liczba postów: 30,485
Liczba wątków: 67
(24-11-2022, 11:03)Dirk napisał(a): Ale jak ktoś go zastąpi, to nie będzie już Indiana Jones...
Będzie Diana Jones - tak to się skończy, idę o zakład. Ten film to będzie typowy amerykański kupsztal z momentami.
24-11-2022, 14:10
|