Invincible (Amazon)
#21
I dobrze, fajnie się to ogląda.

Odpowiedz
#22
Fajnie, na początku oglądało mi się tak sobie ale teraz propsuje.

Odpowiedz
#23
Dla mnie kapitalne zamknięcie świetnego sezonu. Przez pierwszą połowę odcinka odczuwałem napięcie związane z losem głównych bohaterów, co zdarza mi się przy dzisiejszych produkcjach bardzo rzadko.
Szkoda że to już koniec i trzeba czekać.


Odpowiedz
#24
Totalnie zaskoczył mnie moment, gdy Nolan
, nie spodziewałem się czegoś takiego. Nie znam komiksów, a nie chcę teraz po nie sięgać, ale to było naprawdę coś dobrego, mocnego.

Odpowiedz
#25
Jestem po czterech odcinkach. Pomysł wyjściowy jest spoko, ale jest to infantylne. Momentami tak koszmarnie infantylne (wyprawa na Marsa), że trudno to znieść, ale jestem ciekaw w jakim kierunku to pójdzie. Najchętniej przeskakiwałbym teenage dramę. Zerknąłem do tematu i jedyne co tu boli, to że w ogóle ktoś porównuje tą bajeczkę z Boysami, którzy zmiatają to jednym pierdnięciem. :)

Odpowiedz
#26
Invincible jest dużo ciekawszym remiksem superbohaterszczyzny niż Boysi IMO, którzy jadą po typowej dla Ennisa linii najmniejszego oporu. Choć rzeczywiście dramaty nastolatkowe sa już raczej mało ciekawe, niemniej napisane na poziomie. Lepsze IMO niż pierdolety Hjułiego czy Francuza. ;)

Odpowiedz
#27
Bardzo fajna rzecz. Ze świetnym pacingiem, wciągajacą fabułą, efektowną i krwawą akcją. Miłosne perypetie młodego może trochę zamulają tempo, ale mimo wszystko w jakiś tam sposób stanowią ważne dopełnienie dla reszty. Kreska taka se, za to voice casting na najwyższym poziomie.

Nie wiem, czy jest lepsze od The Boys, ale na obu bawiłem się równie dobrze. Może z lekkim wskazaniem na Niezwyciężonego.

Swoją drogą, dopiero w połowie sezonu zauważyłem, że odcinki trwają po 45 minut.

Odpowiedz
#28
Obejrzałem ostatnie dwa odcinki I sezonu i kurde, wow. Świetne to było, takie srogie 9/10, bitka wiadomo kogo wiadomo gdzie REWELACJA.

Genialnie by się coś takiego oglądało na dużym ekranie ale nikt nigdy nie da takiemu czemuś zielonego światła na blockbustera.

Odpowiedz
#29
Ostatnie dwa odcinki rzeczywiście dobre. Przez to pozostało dobre wrażenie i po ich obejrzeniu czuję, jakbym obejrzał coś lepszego niż rzeczywiście obejrzałem - w sensie, że niemal zapomniałem, jak nijakie były cztery środkowe odcinki sezonu.
W sumie "Invincible" dobrze mi się ogląda, kiedy kręci się wokół spraw związanych z Omni-Manem, natomiast kiedy skupia się na superbohaterskich przygodach jego synka (wyprawa na Marsa, odcinek na uczelni itp.) to jakoś mnie nie porywa. Nie mówiąc o tym, że to takie losowe przygody, które nie mają, póki co, wielkiego wpływu na przebieg głównej fabuły, więc wydają się być takim zapychaczem.

I do teraz nie wiem, o co chodziło z tym początkiem. Serial rozpoczyna się od tego, że rozmawia sobie dwóch strażników i jeden z nich ma taki długi, nudny monolog, w którym opowiada o swoich trudnych relacjach z synem. O co w tym chodziło? Ta postać pojawia się już tylko raz w serialu i to w krótkiej scenie. Dlaczego ktoś uznał, że dobrze będzie zacząć serial od sceny, w której nieistotna, epizodyczna postać opowiada o swoich problemach rodzinnych? Czemu to miało służyć? Nakreśleniu ojcowsko-synowskiej tematyki serialu? Chyba nie, bo dało się to zrobić w zręczniejszy sposób. Nie ogarniam, co miała wnosić ta pierwsza scena.
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
#30


The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#31
"I'm a government-designed superweapon. I'm a freaking badass!"
Zajebiste. Właśnie widzę czemu to ma tylu fanów. Nie mogę się doczekać jak zrobi się gruba a potem
Jak ja nienawidzę tego komiksu.

Odpowiedz
#32
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#33

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości