Junktech: Duel - Post-Apo mordobicie
Żarówka 
Czołem forumowicze! Jak wiecie, dłubię czasami gry i czasami się one podobają Uśmiech Mój najnowszy projekt, gra karciana (napierdzielanka, a jak!) jest osadzona w Post-Apo i ma tytuł Junktech: Duel. To szybka gierka dla dwóch osób, w której przy użyciu żetonów akcji (ciosy, bloki, uniki) oraz kart bijemy przeciwnika lub próbujemy uniknąć łomotu. W grze jest 5 bohaterów, każdy ma swoją talię kart, z której wybieramy dostepne akcje w trakcie walki - każdą postacią gra się nieco inaczej. Ogólnie, losowość znikoma, dużo blefu, próby przewidywania ruchu przeciwnika oraz odrobina refleksu. Gra jest już ufundowana, a dzięki wparciu społeczności rozbudowujemy zawartość pudełka. Jeżeli grywacie w karcianki, chcecie pobić kogoś przy piwku i lubicie Post-Apo, zapraszam na stronę projektu:

Cena gry to 55zł z dostawą - mamy też klimatyczną matę w ofercie Uśmiech -

Link do akcji ---> https://wspieram.to/Junktech

Troszkę grafik z gry i kart - wykonał je Radosław Jaszczuk
loading podpis...

Odpowiedz
Czołem forumowicze! Czego możecie nie wiedzieć to fakt że projekt w dalszym ciągu nie dotarł do żadnego z polskich wspierających. @Martinipl Oby wspierający z KS byli tak samo wyrozumiali i nie przeszkadzał im prawie półroczny brak komunikacji z twórcą któremu wpłacili pieniądze Oczko

Odpowiedz
Użytkownik Martinipl, czyli Jarosław Biliński proszony jest o kontakt ze wspierającymi grę Junktech: duel. Nieodpowiedzialne, gowniarskie zachowanie i podejrzenie wyłudzenia ponad 20 tys. Zł

Przepraszam innych użytkowników forum, ale drogi Martinipl unika kontaktu i odpowiedzialności, a to forum sprawdza regularnie.

Odpowiedz
Ile tematów zamierzasz obsrać swoim postem?

Odpowiedz
Jestem zainteresowany.

Odpowiedz
Te, gdzie się udziela. Może do niego dotrze co odjaniepawla. To są ostatnie próby dania szansy przed pozwem zbiorowym, do którego się przymierzamy. Swoją drogą współczuję posiadania w waszej społeczności kogoś takiego.

Co do obsrywania - akurat gówno wybilo od jednego z waszej społeczności. 12 lat na forum, tysiące postów, wiec to żaden anonim tu. Może go tknie, jak został tu napietnowany

Zainteresowanych wałem odsyłam na wspieram.to do projektu Junktech: duel

Odpowiedz
Cytat:Swoją drogą współczuję posiadania w waszej społeczności kogoś takiego.
Niepotrzebnie. Jak każde forum w internecie tak i to zrzesza przypadkowych ludzi. "Nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie", hmm?

Cytat:Co do obsrywania - akurat gówno wybilo od jednego z waszej społeczności. 12 lat na forum, tysiące postów, wiec to żaden anonim tu.
Dla mnie anonim, nie mam pojęcia kto to, nie znam osobiście i powtarzam: to tylko forum, więc daruj sobie ten pretensjonalny ton. Ani ja ani nikt inny nie odpowiadamy za to kim są i co prywatnie robią użytkownicy, o ile to co piszesz to prawda i Martini faktycznie dopuścił się przestępstwa, a nie stało się coś co powoduje opóźnienie w wydaniu gry. Zakładam jednak że skoro może pisać na forum, to jakakolwiek wiadomość do osób dzięki którym zebrał ponad 20 tys. zł też nie powinna stanowić problemu.

No ale to forum filmowe, a nie Twoje prywatne poletko gdzie możesz sobie w dowolnym miejscu rzucać oskarżenia wobec kogoś, więc jeśli zamierzasz ciagnąć ten temat, to rób to proszę w stosownym miejscu, czyli tutaj. Choćby jeden post dotyczący tej sprawy napisany poza tym wątkiem poskutkuje natychmiastowym zbanowaniem Twojego konta.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości