Ankieta: Jak oceniasz "Jurassic World: The Fallen Kingdom"?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]

Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Jurassic Park / Jurassic World (1993-2021)
Czytam, że reżyser mówił, że wyciął 15 minut. Więc pewnie to wróci.

To walę to, miałem iść w czwartek ale skoro film jest słaby a poza tym wyjeździe dłuższa wersja...
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Ja ostatecznie poszedłem by choć raz zobaczyć na wielkim ekranie starą trójkę i nie żałuję, ale nie jest to film, który trzeba zobaczyć w kinie jak Top Gun.

Odpowiedz
Też chciałam iść na oba. Pójdę tylko na Top Gun ;)
Szkoda bo liczyłem, że zakończą dobrym filmem a czytam, że np. jest mało dinozaurów i zgonów. Ble...

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Przypomniał mi się najlepszy meta-dowcip wypowiadany przez Jeffa G.

We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
W sumie, nie był taki zły jak niektórzy twierdzą. Ale jakiś taki "mało parkowy". Wincej jutro.

Odpowiedz
Nieco mnie zdziwiło jak bardzo nieistotny z perspektywy serii jest ten film. Jedyne co z niego wynika to
Mnie to tam w zasadzie powiewa, ale tematycznie to już "Fallen Kingdom" bardziej sprawiało wrażenie finałowej części.

A san film to zdecydowanie za długa, ale koniec końców przyjemna głupotka. Nic na to nie poradzę. Widzę dinozaura to cieszę się jak dziecko.
For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odpowiedz
Ale finał był beznadziejny. Powtórka z JW, tyle, że 3 razy mniejsza

Odpowiedz
Park Jurajski 1993 rok Premiera Kinowa w polsce [ Relacja ]

https://www.cda.pl/video/11266150b7

Odpowiedz
Na pewno ta nowa trylogia starała się poprawić pewne rzeczy, które wkurzały fanów wcześniej. Czyli Alan+Ellie lub Spinozaur zabijający Rexa (co mnie nie obchodziło tak bardzo, ale pamiętam dawne dyskusje na forach i niektórzy naprawdę przyjęli to ciężko tak samo jak to, że Rex zawsze ginął w starciu z King Kongiem). I nie mam im tego za złe, że chcą zrobić coś dla fanów. Park Jurajski nie popełnia dwa razy tych samych błędów ale popełnia nowe.

To chyba odpowiedni moment by skończyć. Jak kiedyś zabiorą się za nowe filmy będą mogli poprawić te nowe błędy. Czasem biorą sobie krytykę do serca i w takim Dominionie było już sporo animatroniki. Albo pójdą bardziej w dzieciarnie. Mimo wszystko mogliby zacząć ponownie zabijać więcej postaci a nie same czarne charaktery. Jeśli faktycznie to wszystko przez to, że twitter się wkurzył jak zabili niańkę w Jurassic World to niech dadzą sobie spokój.

Odpowiedz
Z okazji premiery Dominion postanowiłem powtorzyć sobie pierwsze 3 części

Jurassic Park

Super film, wspaniały klimat przygody z momentami grozy, dobra dawka humoru, sympatyczni bohaterowie w tym sympatyczne i nie denerwujące postacie dziecięce. Fajny soundtrack i do tego sceny z dinozaurami które wciąż robią wrażenie

9+/10

The Lost World: Jurassic Park

Tutaj już troszkę gorzej ale dalej całkiem sympatycznie, na plus napewno Goldblum, fajny klimat i lokacje i Pete Postlethwaite. Sceny akcji też bardzo w porządku. Na minus Julianne Moore za którą po prostu nie przepadam, i postać urzędasa od InGen. Nie jestem też pewien co do końcówki ale przynajmniej była efektowna.

7/10

Jurassic Park III

Tutaj już zaczynają się schody. Neill powraca i w sumie trochę dźwiga ten film ale inne postacie nie zachwycają, szczególnie para Macy i Leoni. Nie mówiąć już ich synalku któy mnie masakrycznie wkurzał. Na plus jak zwykle dinozaury a i sam film dało się obejrzeć bezboleśnie (bo krótki) ale przy następnych powtórkach chyba będę go sobie odpuszczał.

5/10

Na dniach obejrze po raz pierwszyWorld  i Fallen Kingdom i zobaczymy jak będzie

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon