Karbala (2015) reż. Krzysztof Łukaszewicz
#41
Fajna parodia amerykańskiego kina wojennego.

3/10
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#42
"Helikopterek w płomykach", i to takich z czerwonej bibuły poruszanej podmuchem wentylatora.

Może kiedyś nakręcimy porządne kino tego typu, ten film takowym nie jest. Realizacyjnie to bieda i wkurwiające potrząsanie kamerą z lewej na prawo ilekroć coś się dzieje (pod koniec jest nawet jeden taki moment gdy akurat nic się nie dzieje a i tak kamera trzęsie się jak wściekła, komicznie to wygląda), kiepski montaż i paskudna korekcja barwna. Jeśli zalanie wszystkiego żółcią i prześwietlone tło nawet w scenach kręconych przy zachmurzonym niebie (brak ostrego słońca) miało mnie przekonać że akcja dzieje się na wschodzie, to się nie udało.

Ani na sekundę nie uwierzyłem że ci faceci to żołnierze, ot, znane gęby poprzebierane w mundury. O jakichkolwiek charakterach nie ma mowy, nikt tu się nie wyróżnia, no chyba że na minus jak Królikowski, ale to raczej wina tego jak fatalnie napisany jest jego bohater i sam wątek.

Inny problem to ukazanie samych wydarzeń: z dużym zdziwieniem przyjąłem podaną pod koniec informację, że nasi utrzymali się aż przez trzy dni i noce.

3/10

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Demon (2015) (Reż. Marcin Wrona) Lawrence 8 3,510 29-10-2017, 21:35
Ostatni post: Bradesinarus
  "Bracia" (2015) - reż. Wojciech Staroń bardamu 0 1,221 05-02-2017, 19:48
Ostatni post: bardamu
  Ziarno prawdy (2015) Capt. Nascimento 15 5,004 13-02-2016, 23:20
Ostatni post: Hitch
  [oddzielony] Karbala (2015) reż. Krzysztof Łukaszewicz Arahan 0 331 29-04-2015, 13:08
Ostatni post: Arahan



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości