Ankieta: Czy jeste
TAK, nakaz mo
[Wyniki ankiety]
 
 





Kult-czapki oraz inne nakrycia głowy, czyli 15 pkt do lansu
#1
jak wiadomo, jestem super. każdy to wie. rzesza moich fanów (co oczywiste, głównie płci żeńskiej) rośnie w silę, zafascynowana ponadprzeciętną inteligencją i erudycją niżej podpisanego. co tydzień zasypują mnie listami następującej treści: "Mental, jesteś świetny, chciałabym się z tobą przespać" albo "Mental, jak dorosnę, chcę być taki jak ty". nawet lewstwo do mnie pisze: "Mental, wiem, jestem głupi, ale przyrzekam, że zmądrzeję - daj mi tylko szansę". korespondencja ta nie robi na mnie wielkiego wrażenia, gdyż czytam w niej same banały na swój temat. są jednak wyjątki. ostatnio napisał do mnie Jacek, lat 23, mieszkaniec wsi na Podkarpaciu, któremu bardzo spodobał się cykl "x pkt do lansu i x pkt do epy". zacytuję fragment listu i mam nadzieje, że Jacuś się nie obrazi: Załóż może temat o kapeluszach (taki jak ten z okularami czy kamizelkami). Sam chciałem, ale stwierdziłem, że nie napiszę tak zabawnego wstępu jak ty.

moje wzruszenie po przeczytaniu tej korespondencji było tak wielkie i szczere, że postanowiłem spełnić prośbę Jacka. zasady są takie: wklejamy foty osób noszących nakrycie na głowie, ale musi to być nakrycie, w którym i TY chciałbyś wyjść na miasto. jeżeli np. uważasz, że kowboje to brutale i wieśniaki, a noszenie kapelusza kowbojskiego to żenada do trzeciej potęgi Bohra-Heisenberga, to wiadomo, że nie wyjdziesz na miasto w kowbojskim kapeluszu, no chyba że chcesz dostać wpierdol + z laczka za ryj. jeżeli zaś uważasz, że noszenie bejsbolówki zimą przy temperaturze minus 20 stopni to szczyt epy, wklejasz fote gostka w bejsbolówce. jeżeli zaś uważasz, ze czapki z pomponami to obciach w dzielni i nie ma chooja we wsi, żeby coś takiego założył na impre do remizy, to nie wklejasz czapki z pomponem.

mam nadzieje, że zasady są na tyle zrozumiałe, by wklejać co popadnie bez ich przestrzegania. ja pierwszy:

pre-produkcja nowego filmu Mela już trwa!

[Obrazek: 0,,6651158,00.jpg]

bejsbolówka (najlepiej ze złamanym daszkiem) - niezbywalny atrybut każdego rednecka z południa USA:

[Obrazek: costner.jpg]

Odpowiedz
#2
Nie zapomnijmy o największym kultowcu:
[Obrazek: 45706.1.jpg]
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#3
Zapomniałeś, że Jacek lat 23 jest prawiczkiem i członkiem klubu szachowego.

Kapelusze wiadomo, w pytke. Sam noszę bo na wsi mieszkam i latem słońce jest okropne. Do koszenia trawnika nie ma nic lepszego jak kapelusz, wsiowe czapeczki-baseballówki gówno dają.

[Obrazek: attachment.php?attachmentid=13081&stc=1&...1196347831]

[Obrazek: justified.jpg]

No i kult nad kulty

[Obrazek: indiana_jones_temple_of_doom.jpg]
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#4
[Obrazek: 3635038_std.jpg]

[Obrazek: clint_eastwoodgoodbad-thumb-300x202-14.jpg]

Odpowiedz
#5
[Obrazek: michael-corleone-al-pacino.jpg]

[Obrazek: sixfeetundernathanielfi.jpg]

Odpowiedz
#6
Nie wiedziałem. Mimo wszystko fajnie wygląda w czapeczce.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#7
dość tego! miarka się przebrała! dyskryminacja mniejszości oraz słabszych na tym forum staje się pomału nie do zniesienia. że niby kobiety czapek już nie noszą? no ok, Snuffer wrzucił jedną, ale jedna to za mało - parytet być musi!

[Obrazek: 122208_bello_400X400.jpg]

[Obrazek: moviessstone.jpg]

bonusowo ziom nad ziomy z najkultowszym nakryciem głowy. na oko 10000 do epy albo nawet więcej! i z braku laku można by go wtrynić do wątku z kamizelkami - no ale wtedy doszłoby do multiplikacji epy i jądro galaktyki zamieniłoby się w czarną dziurę!

[Obrazek: wire-omar.jpg]

[Obrazek: omar1.jpg]

a tutaj ciut bardziej urlopowo:

[Obrazek: omar-in-paradise.jpg]

Odpowiedz
#8
Danus, dlaczego jeszcze nie zedytowałeś tego posta? Bój się Boga, co za żenada i kompromitacja.



Kate Winslet i nakrycie głowy wielkością niemal dorównujące Titanicowi:

[Obrazek: katetitanic.jpg]

Odpowiedz
#9
[Obrazek: quint.jpg]

[Obrazek: Roguerevone.jpg]
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#10
Mierzwiak napisał(a):Bój się Boga
W Boga nie wierzę!
Mierzwiak napisał(a):co za żenada i kompromitacja
Sam jesteś żenada i kompromitacja. Mam sprawdzać każdego aktora którego fotę chcę wrzucić do tematu, czy był chory na raka czy na grypę? Troszeczkę przypasuj z osądzaniem ludzi bo i Ciebie kiedyś osądzą!
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#11
slepy51 - parytet zachowany - to się ceni:) nawet złammy daszek na głowie rednecka-piwosza jest!

Odpowiedz
#12
[Obrazek: dracula.bmp.jpg]

[Obrazek: Les-Aventures-extraordinaires-dAd%C3%A8l...omo-01.jpg]
www.filmweb.pl/user/Azgaroth_2

Odpowiedz
#13
Danus napisał(a):Mam sprawdzać każdego aktora którego fotę chcę wrzucić do tematu, czy był chory na raka czy na grypę?
Nie masz sprawdzać, tylko zareagować na swoją wpadkę. Zrobiłeś to (w końcu) więc ok.

Odpowiedz
#14
Danus napisał(a):Mam sprawdzać każdego aktora którego fotę chcę wrzucić do tematu, czy był chory na raka czy na grypę?

Litosci.. A ty niby myslales, ze czemu on w tej czapce nagrode odbieral, dla lansu? Przypominasz sobie jakiegokolwiek innego aktora, ktory odbieral jakas filmowa nagrode w czapce?

Odpowiedz
#15
Jakuzzi napisał(a):Litosci.. A ty niby myslales, ze czemu on w tej czapce nagrode odbieral, dla lansu? Przypominasz sobie jakiegokolwiek innego aktora, ktory odbieral jakas filmowa nagrode w czapce?
Litości, a może on byłby pierwszy. Fota usunięta nie ma tematu. Zluzujcie dupska.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
#16
[Obrazek: beztytuumbz.jpg]

Epicki pojedynek.
W lewym narożniku: czapka Wermachtu ze złamanym daszkiem i nałożonymi goglami. W prawym narożniku: szkocki beret z pomponikiem.

[Obrazek: popeye_doyle.jpg]
Najbardziej kultowe nakrycie głowy ever

Odpowiedz
#17
Hej, a co z kapeluszem na polityków? :roll:

[Obrazek: Oddjob.jpg]
22.04.2011

Odpowiedz
#18
[Obrazek: 70638050.jpg]

;-)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#19
Ten temat jest tak denny, że nie mogłem go ominąć:

[Obrazek: jack2.jpg]

[Obrazek: nocountry_moss.jpg]
Oświadczenie: The Wire jest najlepszym serialem jaki widziałem. Six Feet Under jest na drugim miejscu.

Odpowiedz
#20
[Obrazek: 1190160506_1.jpg]

Zero lansu. Sam kult!
https://the-twilight-area.com/ - strona poświęcona serialowi "The Twilight Zone"
http://www.strefamrokupodcast.pl/ - podcast o "Strefie Mroku"
https://readersinitiative.podbean.com/ - podcast o literaturze wszech treści

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kult pomarańczowego słoneczka Mental 33 10,781 21-02-2021, 16:05
Ostatni post: slepy51
  Sequele, które nie powinny powstać czyli "dla mnie ta seria skończyła się na..." shamar 30 6,679 17-05-2020, 12:08
Ostatni post: kordian_slowackiego
  Obejrzane filmy oscarowe, czyli forumowicze w statystykach Cassel 62 18,915 05-03-2018, 22:28
Ostatni post: Grievous
  Twardziele z Teksasu, czyli 1000 pkt do epy Mental 32 9,643 08-09-2015, 11:10
Ostatni post: Mental
  Koniec filmu, czyli... mapkowy 45 11,997 21-10-2014, 16:45
Ostatni post: Vesper Lynd
  Okulary, czyli +10 pkt do lansu Mental 103 31,375 01-08-2013, 15:13
Ostatni post: OGPUEE
  Biceps, kaptur, triceps- masa. siła rzeźba, czyli milion pkt do lansu. Danus 16 9,134 30-12-2012, 17:11
Ostatni post: EL-Kal
  Cygara czyli +10 do epy i +100000 do lansu :) Azgaroth 30 10,895 19-11-2012, 13:07
Ostatni post: lapko
  Łysa pała, czyli +100 pkt do epy Mental 46 13,719 13-08-2012, 20:07
Ostatni post: Ash
  White podkoszulek, czyli nieskończoność do lansu i epy Mental 61 12,655 02-06-2010, 19:22
Ostatni post: Phlogiston2



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości