LOST (ABC, 2004-2010)
Byly. Nie zasmiecaj tematu, jezeli nie masz nic do dodania na temat serialu albo w odowiedzi - dzieki. :)
#ChristopherLOLan #ChristopherTrollan

Odpowiedz
Nie było. Wiem bo powtarzałem kilka lat temu.
Każdy odcinek jest ważny a jeśli chcesz oglądać wybiórczo to jesteś niegodny oglądać tego wyśmienitego serialu.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
No widzisz, a ja powtarzałem całość ze trzy miesiące temu i ilość bzdurnych fillerów w tym serialu ścina z nóg. Szczególnie odcinki Kate-centryczne bolą.

Niestety sam nie znalazłem takiego opracowania i musiałem się męczyć chociażby z takim drugim sezonem, gdzie akcja nie przesuwa się nawet o godzinę... przez trzy odcinki.

Ale mimo to całość dość szybko wchłonąłem. I przy okazji się wkurwiłem, bo okazało się, że na Amazon Prime jakaś pocięta wersja szóstego sezonu jest. Choć może to i lepiej, bo szósta seria ssie.
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
Pocięta wersja? Niby czemu?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Bo brakuje w niej scen i ogólnie jest dziwnie zmontowana? I ta sama wersja jest ponoć na Netflixie i została przygotowana bez powodu i wiedzy twórców, co głośno krytykują przy każdej okazji?
Postępować należy tak, aby niczego nie robić, a wtedy panować będzie ład.
--
Laozi

Odpowiedz
To nie pierwszy przypadek jak jakiś serial na jakiejś platfomie jest z odcinkami pociętymi, skróconymi, np. jest tak z Synami Anarchii, że na Netflixie niektóre odcinki są krótsze o 15- 20 minut, od tych samych odcinków, które są na Amazonie i trwają około godziny. Wiem też że Walking Dead jest krótszy, ale nie widziałem żadnego odcinka na N, więc nie wiem co wycięte. Tata ogląda SoA i zauważył, że np. pilot netflixowy SoA jest krótszy pd tego samego odcinka na Prime i inne odcinki też. A przez skrócenie wiele odcinków ma zupełnie inny początek, w innym miejscu pojawia się czołówka, inne są sceny po czołówce. Myślałem że Netflix wyciął sceny erotyczne i przemocy, a wcale nie, bo podobno nic takiego co można by ocenzurować, tylko sceny jak bohaterowie rozmawiają, jeżdżą, z piosenkami w tle, przynajmniej w tych odcinkach z Netflixa, które porównał z wersją z Amazona. Nie mam pojęcia dlaczego platformy wrzucają takie okrojone wersje seriali i jeszcze jak piszecie o Lost, bez zgody twórców.

Odpowiedz
No cóż, kolejny argument za tym, że streaming jest słaby i lepiej byłoby kupić wydanie fizyczne danego serialu :p

Odpowiedz
Powtórzyłbym sobie ten serial, ale jest z nim taki problem, że jest przesadnie rozwleczony i w pewnym momencie gubi się zainteresowanie, może kiedyś wpadnę na jakiś fajny fanowski edit skupiony na esencjonalnych wątkach Zagubionych.

Odpowiedz
(12-01-2021, 23:56)marsgrey21 napisał(a): Powtórzyłbym sobie ten serial, ale jest z nim taki problem, że jest przesadnie rozwleczony i w pewnym momencie gubi się zainteresowanie, może kiedyś wpadnę na jakiś fajny fanowski edit skupiony na esencjonalnych wątkach Zagubionych.

Takie już istnieją, jednak tylko do dwóch sezonów. Sprawdzałem, są świetne.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon