Lista złych Murzynów
#1
Każde dziecko wie, że kinematografia amerykańska przez długi czas przesiąknięta była genetycznym rasizmem i dyskryminowała Murzynów. Dyskryminowała ich do tego stopnia, że w "Robocopie" Verhoevena z 1987 roku większość złych była biała, choć na dobrą sprawę wszyscy powinni być czarni. W końcu akcja rozgrywała się w Detroit - amerykańskim Mogadiszu.

Na szczęście lata dyskryminacji w Hollywood są już za nami i wreszcie czarni też mogą grać złych.

Alonzo Harris
[Obrazek: 2s6n5gw.jpg]

Dlaczego zły?
Częstuje białego narkotykami, straszy białych odsiadką i gwałtem, nie ma honoru, traktuje swoją kobietę jak przedmiot (patriarchat), namawia Latynosów, żeby zabili białego, ma w dupie własnego syna

Ordell Robbie
[Obrazek: uxbma.jpg]

Dlaczego zły?
Bo handluje bronią bez licencji - nic gorszego już być nie może. Możesz nawet zabijać - ale licencję mieć musisz.




Odpowiedz
#2
Zeus :)

Dlaczego zły?
Bo jest wielkim złym, zezowatym murzynem, który walczy z białym i , o ile mnie pamięć nie myli, łamie innemu kręgosłup.

[Obrazek: 0.jpg]
[Obrazek: 31_Zeus_Alumni.jpg]
[Obrazek: zeus1.png]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#3
Z jakiegoż fantastycznego filmu są to kadry?

Odpowiedz
#4
Ale za to dzięki TDK zrehabilitował się i został świętym murzynem, usunąć go z listy.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#5
Simon Phoenix
[Obrazek: simon-phoenix-demolition-man.jpg]

Dlaczego zły?
Bo jest szaleńcem zdolnym wyłącznie do morderstw, gwałtów, kradzieży, rozbojów, podpaleń, kradzieży, porwań... i paru innych rzeczy.

Odpowiedz
#6
(21-12-2012, 08:58)military napisał(a): Z jakiegoż fantastycznego filmu są to kadry?

"No Holds Barred"

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#7
Benny
[Obrazek: benny.jpg]
Dlaczego zły?
Przez lwią część filmu odgrywa typowego irytującego "śmiesznego" przydupasa dla protagonisty, by później okazać się zdrajcą pracującym dla Cohaagena i z radością chce zabić głównych bohaterów wielką wiertniczą maszyną.

major Grant
[Obrazek: Major_grant.gif]
Dlaczego zły
Też zgrywa spoko gościa. Jednak wychodzi na jaw jego współpraca z terrorystami. I jest dupkiem.

Odpowiedz
#8
Candyman
[Obrazek: tumblr_mbabj4VNVp1r6nawe.png]

Dlaczego zły?
Bo wypruwa ludziom flaki.

Odpowiedz
#9
Frank Lucas

[Obrazek: 3a584259855644529efe144b64772284.jpg]

Dlaczego zły?

Wykluczenie, bieda, brak dostępu do państwowej edukacji...

Odpowiedz
#10
Niewykształcony, a ubrany lepiej od państwowego gliny...
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#11
Nick Rice
[Obrazek: law_abiding_citizen08.jpg]

Dlaczego zły?
Bo jest cholernym prokuratorskim urzędasem.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#12
Najbardzieł ZŁY ze złych murzynów był oczywiscie Billy Blanks w "Królu kickbokserów". Zresztą, wystarczy obejrzeć początek filmu i zobaczyc to ZŁO wypisane na jego twarzy, choćby w scenie na plaży:



Dlaczego zły?

[Obrazek: 3.jpg]

:)
The height and weight of the victim can only be estimated from the partial remains. The torso has been severed in mid-thorax; there are no major organs remaining. Right arm has been severed above the elbow with massive tissue loss in the upper musculature... partially denuded bone remaining...

Odpowiedz
#13
"Nie Szon! Nie! Nie Szon!" - mistrz. A po kopniaku gościowi krew z karku tryska - MOCNE. Chyba wiem, co będę dziś oglądał wieczorem.

Odpowiedz
#14
Sonny

Nicky Rice to bez dwóch zdań najgorszy z Murzynów na tej liście.

military

Lucas był wporzo - to dobry Murzyn ;) Wpajał swoim braciom podstawowe wartości, ba, nawet zajęcia z etyki prowadził (Magdalena Środa byłaby z niego dumna):


Odpowiedz
#15
Pokazałem kumplowi ten temat - zaczął płakać, gdzie jest Chalky/Omar, Stringer Bell, Jules. Witki mi opadły i nie wiem co mu powiedzieć.

Odpowiedz
#16
Won od Omara!

Odpowiedz
#17
W The Wire też były złe murzyny, np:

[Obrazek: jamie-hector.jpg]

Za brak szacunku dla starszych.
Im częściej na mnie kamieniem rzucicie,
sami złożycie stos - - stanę na szczycie.


Grastroskopia - Bortal dobrze wpływa na trawienie gier


Odpowiedz
#18
[Obrazek: MCD4.jpg]

[Obrazek: chris%2Btucker%2Bfifth%2Belement.jpg]

[Obrazek: barack_obama_frown.jpg]

Sukinkota nienawidzę za Stringera:
[Obrazek: isiah-whitlock-jr_l.jpg]

[Obrazek: 11328097_gal.jpg]



Dlaczego źli?
Chciałem dać jakieś uzasadnienia, ale mi się nie chce.

Odpowiedz
#19
Bishop
[Obrazek: tnt24.info_Miasto_Anio%C2%B3%C3%B3w_2_-_...28337.jpeg]

Czemu zły?
Chce być real gangsta i sprowadzić na złą gangsta-drogę swych kumpli- drobnych złodziei i obiboków. Zabija białego sprzedawcę i swojego czarnego kolegę. A później chce załatwić resztę swych kumpli, w tym młodego Foremana, który zanim stał się lekarzem chciał być DJem ->

[Obrazek: F2-05-1215.jpg]
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#20
[Obrazek: ostatni-krol-szkocji.jpg]

zły był bardzo, nie szanował prawa do życia

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Lista filmów incelskich Derelict Machine 13 415 22-12-2023, 16:35
Ostatni post: Krismeister
  Lista obejrzanych filmów Mierzwiak 130 39,381 05-07-2021, 10:49
Ostatni post: nawrocki
  Ulubione seriale animowane dzieciństwa - lista tytułów Bucho 34 22,104 20-04-2016, 12:49
Ostatni post: al_jarid
Gwiazdka Dyskusja, lista filmów desjudi 328 56,899 02-08-2011, 13:24
Ostatni post: Gwahlur
  Lista filmów - propozycje tytułów (PLEBISCYT) desjudi 60 14,857 08-12-2010, 22:23
Ostatni post: Kubeczek



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości