LucasArts/LucasfilmGames
Dawno dawno temu, istniała firma co się LucasArts zwała i tworzyła niesamowite gry w oparciu o wszystko co stworzył George Lucas, czyli gry ze świata Gwiezdnych wojen, czy Indiany Jones, ale i więcej. Kojarzy może ktoś piracką serię Monkey Island, z którą na pewno się twórcy Piratów z Karaibów inspirowali? Tak, to wszystko było LucasArts. I wiem co niektórzy myślą: "LucasArts, myślałem, że to tylko legenda?". 

Ale nie to wszystko prawda, w dawnym dawnych czasach, before the dark times, before Disney. Chociaż wiem, że np. dla niektórych Star Wars: Battlefront bez "microtransactions" może brzmieć jak science-fiction, ale znowu to wszystko prawda. 

Była to niezwykła firma, która dała masę wybitnych gier, jak chociażby Star Wars Knights of the Old Republic I i II. A swego czasu zapowiedziana była genialnie wyglądająca gra Star Wars 1313:

Do tej pory każdego roku zapalam świeczki, ku pamięci tej gry, która nigdy nie powstała :(

Zaraz po przejęciu Lucasfilm przez Disney, LucasArts przestało istnieć, a grami ze świata Star Wars zajęła się najbardziej przerażająca firma we Wszechświecie EA GAMES!!!
Teraz Disney na nowo reaktywuje Lucasfilm Games:
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/to-ma-byc-nowa-era-dla-gier-star-wars-disney-powoluje-lucasfilm-games/qfnx7ql

Ale wiadomo to nie będzie to samo. Ja sam mógłbym tu godzinami wypisywać ulubione gry od LucasArts, ale może i tutaj znajdą się jacyś miłośnicy tej firmy i ich gier. A jak to jakich?

Pozdrawiam serdecznie i Niech Moc będzie z Wami! 
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys

Odpowiedz
Najmilej wspominam serię Jedi Knight i pierwszy Kotor, granie w nie to była czysta magia.

Odpowiedz
Czy grał już ktoś z was w tę najnowszą grę Squadrons? Czy jest warta uwagi?
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho

Odpowiedz
Czekam, aż EA Play trafi do Gamepassa, wtedy sobie ogram 10 godzinne demo, ale kumpel mówił że to jedna z najlepszych gier na VR. Muszę go odwiedzić chyba :)

Odpowiedz
Możesz przestac czekać, EA Play jest Game Passie.

Odpowiedz
Niestety nie mam obecnie konsoli, a PC opóźnione bez konkretnej daty.

Odpowiedz
A widzisz, myślałem że skoro na Xboxie jest to na PCie też :)

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości