Mad Max (1979-2015)
#41
Cóż, ja gościa przed Incepcją nie kojarzyłem z niczym.

Odpowiedz
#42
foty z planu Mad Max: Fury Road

Odpowiedz
#43
Fury Road nie miało być przypadkiem prequelem?
A jeśli tak to do czego? No chyba nie do Mad Max 1?
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#44
Parę pojazdów z planu:

[Obrazek: mad-max-silver-interceptor.jpg]

[Obrazek: 0899cdd2786144e1a014150975a03033.jpg]

[Obrazek: MAD-MAX-FURY-ROAD.png]

[Obrazek: MAD-MAX-FURY-ROAD-IMAGE-3.png]

[Obrazek: MAD-MAX-FURY-ROAD-IMAGE-51.png]

[Obrazek: MAD-MAX-FURY-ROAD-IMAGE-6.png]

[Obrazek: MAD-MAX-FURY-ROAD-IMAGE-7.png]

[Obrazek: MAD-MAX-FURY-ROAD-INTERCEPTOR.png]

Nie wiem jak film, ale fury wyglądają całkiem spoko.
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#45
Oldschool...
http://www.filmweb.pl/user/Corn

"Pierdu-pierdu, siala-lala; Braveheart kosmos rozpierdala" - Bucho


Odpowiedz
#46
Nie żebym na to czekał, ale te zdjęcia dają jakąś szczątkową nadzieję.
"to że gej sobie nie może wziąć ślubu to jest sprawa kościoła" - vast

Odpowiedz
#47
Rozumiem, że Mel nawet cameo nie zagra?

Odpowiedz
#48
Kolejny rimejko-reboot. Ja p...e

"That begs the question, if it’s not a sequel, and it’s not a prequel, what exactly is it? From Theron’s description this sounds like a reworking—or reboot, or remake, or whatever the hell people are calling this sort of thing these days. Max will be there, obviously, but this isn’t going to be Mel Gibson’s Max.

Tom Hardy will be playing Mad Max but this is not the Mad Max that we know from that [film],” Theron says. “Only Tom Hardy can do this Mad Max and my character is a brand new character as well.”
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#49
Charlize Theron zagrała już w jednym takim filmie, co to nie wiadomo czy był prequelem, czy nie wiadomo czym. Oby w przypadku tego filmu źle to nie wróżyło.

Chociaż na razie jeszcze daję temu filmowi kredyt zaufania.

I opis fabuły:

Cytat:Mad Maxa (Tom Hardy) spotykamy, gdy wraz z grupą ludzi ucieka przez Pustkowia przed Imperatorową Furiosą (Charlize Theron). Film będzie opowiadał o Wojnie, która stanie się następstwem konfliktu Maxa i Furiosy i będzie składać się ze świadectw tych, którzy ją przeżyli
/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#51
[Obrazek: furyroad.jpg]

Tom Hardy jako Mad Max na pierwszym zdjęciu.

Odpowiedz
#52
wygląda nieźle :)

Odpowiedz
#53
Myślę, że o Hardy' ego jako Maxa możemy być spokojni. Pytanie tylko, czy ogólny poziom filmu będzie zadowalający.

Odpowiedz
#54
Zbyt wysokich oczekiwań nie mam, z poprzednich Maxów tylko dwójkę lubię na tyle żeby postawić film na półce, w każdym razie na chwilę obecną jestem zainteresowany bo lubię takie klimaty (i zdaje się, że to sequel, nie żaden reboot, right?).

Odpowiedz
#55


/www.filmmusic.pl - me recki 
#istandbydaenerys






Odpowiedz
#56
Ja ciągle nie rozumiem statusu tego filmu w serii, to kontynuacja z totalnie innym Maxem (nieopdobnym w żadnym calu), czy tylko dzieje się w świecie Mad Maxa? A może remake?
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#57
emocjonujący filmik - myślałem, że to po prostu zlot truckerów :>
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
#58
(22-01-2013, 15:25)SonnyCrockett napisał(a): Ja ciągle nie rozumiem statusu tego filmu w serii, to kontynuacja z totalnie innym Maxem (nieopdobnym w żadnym calu)...

"Mad Max: Fury Road takes place shortly after Mad Max: Beyond Thunderdome. It follows the further adventures of Max Rockatansky.

According to George Miller: "Mad Max is caught up with a group of people fleeing across the Wasteland in a War Rig driven by the Imperator Furiosa. This movie is an account of the Road War which follows. It is based on the Word Burgers of the History Men and eyewitness accounts of those who survived." [1] "

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
#59
Bez sensu.
Znajdź 5 różnic...
[Obrazek: furyroad.jpg][Obrazek: mad-max-3-au-dela-du-dome-du-tonnerre-19...644877.jpg]

Mam w dupie że Bond miał ileś tam twarzy Max Rockatansky jest tylko jeden i bez Mela to jest bezsensowny skok na kasę, gdyby chociaż rzecz działa się w świecie Mad Maxa.
Co to jest „FIUT”? FIUT to jest skrót moich zainteresowań „Film I Uwentualnie Telewizja”
バリバリ   グシャグシャ   バキバキ    ゴクン
#Official James Francis Cameron and Christopher Johnathan James Nolan Hejter# :D

Odpowiedz
#60
znalazłem jedną, dalej nie chce mi się szukać :P
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ted (2012) & Ted 2 (2015) reż. Seth MacFarlane Lawrence 81 32,993 24-01-2024, 12:26
Ostatni post: slepy51
  Szczęki (Jaws 1975, 1979,1983,1987) Goro Gondo 70 31,981 29-12-2023, 23:49
Ostatni post: slepy51
  Fifty Shades of Grey (2015-2018) simek 468 91,320 15-12-2019, 01:36
Ostatni post: Mierzwiak



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości