Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.





Man of Steel (2013)


Nie moja robota, ale inspiruje, żeby dorobić do tego filmu alternatywne audio :)

Odpowiedz
Motyw Zimmera jest doskonały a ten pasuje jak pięść w odbyt.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Bla bla bla.
Coś czuję, że muzyka z Superman Returns w końcu mi się do czegoś przyda :P
Przy okazji kolorki by można podkręcić.


Odpowiedz
(22-04-2021, 23:57)Gieferg napisał(a):

Nie moja robota, ale inspiruje, żeby dorobić do tego filmu alternatywne audio :)
Serio, nie pasuje ta muzyka do obrazu. Zreszta jak wspomnial Shamar oryginal jest doskonaly.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Oryginalna muzyka z MoS jest spoko (ale z BvS już jest do dupy, poza kilkoma kawałkami), no i można ją z powodzeniem podłożyć do czegokolwiek i będzie pasować (różne kawałki Zimmera ładuję regularnie do filmów z gór, MoS się jeszcze nie załapał, ale czeka w kolejce), ale muzyka Williamsa = Superman. Jedyny i niepowtarzalny.

Odpowiedz
Amen.
Don't play with fire, play with Mefisto...
http://www.imdb.com/user/ur10533416/ratings

Odpowiedz
Dithipline ith doing what you hate to do but doing it like you love ith - Mike Tyson

Odpowiedz
Z Kryptończykami jest w "Phantom Zone" prof Hamilton, więc to raczej oczywiste że mają wrócić. Faora, ach :)

Odpowiedz
łezka

welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
Kogo oni tam na te pokazy zganiają? Jakichś niezrównoważonych ludzi, którzy nigdy nie widzieli lecącego Supka? Czy ludzie naprawdę tak emocjonalnie przeżywają filmy? I to żeby chociaż jeszcze dobre filmy ;)
Życie to nie tylko filmy, więc prowadzę sobie blog o książkach:
https://mowisietrudno.blogspot.com

Odpowiedz
Odejdź. Nie znasz się.
Sam chciałem klaskać na Bohemian Rhapsody ale trochę obciach by był gdybym robił to sam.
welcome to prime time bitch!

Kenner, just in case we get killed, I wanted to tell you, you have the biggest dick I've ever seen on a man.

Odpowiedz
to w Indiach jak wychodziło ZSJL to oglądali MoS, BvS i Ligę Zacka i dlatego takie reakcje fanów ale szczerze ja bym dostał pierdolca chociaż jak byłem na premierze EndGame o 19-ej wieczorem w moim kinie to było spokojnie i bez wrzasków

Odpowiedz
(24-02-2023, 17:52)al_jarid napisał(a): Kogo oni tam na te pokazy zganiają? Jakichś niezrównoważonych ludzi, którzy nigdy nie widzieli lecącego Supka? Czy ludzie naprawdę tak emocjonalnie przeżywają filmy? I to żeby chociaż jeszcze dobre filmy ;)

Niektórzy tak przeżywają mecze, też nieźle pojebane :>

Odpowiedz
Już rzygam tą tęczą.


Odpowiedz
Masz ból dupy o Gunna podejrzewam na kilku płaszyznach, to w każdym jego wpisie i komentarzu znajdujesz coś żeby się doczepić i posączyć jad. Opis nowego Supermana napawa wyłącznie optymizmem co do tego jak tym razem go pokażą, a Gunn jako reżyser to już przyśpieszona gwiazdka. Trzeba jeszcze przeczekać ostatnie filmy starego DC i jedziemy od Legacy z nowym rozdziałem. Miejmy nadzieję udanym.
Właśnie to, że mówię głupstwa, czyni mnie człowiekiem

Odpowiedz
Przede wszystkim na płaszczyźnie mówienia ludziom tego co chcą usłyszeć i robienia filmu laurki, chęci przywrócenia nawet gaci byle tylko przypodobać się wszystkim ściemą o tym jak bardzo kocha komiksy pomimo tego, że z każdej poważnej postaci robi klauna (cześć Drax, Mantis, Vigilante,, King Shark i już nie długo Adam Warlock), ale to się skończy zanim się zacznie, ludziom już się ulewa tymi filmami po obu stronach, quantumania flop, shazam flop.

Odpowiedz
Nom, tym razem będzie kompletnie nowy, odważny sposób pokazania Supermana :p



Ten Gunn to niezwykły człowiek, wizjoner, może nawet wręcz geniusz ^^

Odpowiedz
Prometuesz

Odpowiedz
swoją drogą Clark bez okularów i fryzem Supka przy pracownikach remontujących dom matki trochę komicznie wygląda

no cóż skoro Gunn ogłosił nowy film to można założyć nowy temat i tam te jego wypociny wrzucać

Odpowiedz
Apropo włosów, założę się, że Clark od teraz będzie kręcił loczek za każdym razem jak założy strój.

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  








Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości