Ankieta: Jak oceniasz film?
10/10
9/10
8/10
7/10
6/10
5/10
4/10
3/10
2/10
1/10
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.

Man of Steel (2013)
Apropo włosów, założę się, że Clark od teraz będzie kręcił loczek za każdym razem jak założy strój.

Odpowiedz
i pewnie będzie scena w budce telefonicznej z przebierania, wyjdzie ale zapomni czerwonych gaci więc się wróci do budki

Odpowiedz
Marsgrey, szanuję że bardziej Ci siedzi Snyderowy eS czy ten cool z New52, nie każdemu musi leżeć klasyczny Clark, nie będę Ci go siła wciskać do gęby jak warzywa w szkole bo to przyniesie tylko odwrotny skutek, ale mógłbyś zrozumieć jedną rzecz - że po tym jak ciągle narzekacie że w XYZ nie uszanowali esencji jakiejś postaci/historii (Star Wars, Star Trek, cokolwiek, ciągle się to słyszy) a potem gdy Gunn pokazuje że nakręci Supermana DOKŁADNIE takiego jakim zawsze był i miał być, i jakiego fani komiksów o nim chcieli, to jednak nie, jednak nie pasi. To ekstremalna hipokryzja. Wkurwia mnie to. Tak po ludzku, mnie to wkurwia. Nic bym nie mówił gdyby nie milion tekstów narzekających na wszelkie zmiany i oddające peany do "klasyki".

I kolejna rzecz, pokaż dowód że Gunn udaje miłość do komiksów. Bo trochę średnio to wygląda że podajesz swoje projekcje na jego temat jako fakty, nie zostawiając nawet poszlak czy teorii, czegokolwiek na podparcie. Ktoś to może przeczytać i uwierzyć Ci na słowo, i szerzyć w internecie dalej.

Majtki muszą być. Superman bez majtek wygląda dziwnie. One idealnie łamią kolorystykę. Jeżeli nie będzie majtek, to chociaż niech będzie duży czerwony pas jak w stroju New52, żeby brak czerwieni w tym miejscu jakoś wynagrodzić.

Cytat:ludziom już się ulewa tymi filmami po obu stronach, quantumania flop, shazam flop.


I żadnego z nich nie produkował Gunn. Nawet nie dałeś mu szansy. Czyli skreślasz go też za cudze projekty których nie tykał? Tak samo jak w przypadku The Batman, już sobie wyrabiasz emocje przed premierą. I potem ku zaskoczeniu, opinie na forum napiszesz akurat dokładnie taką jak sobie założyłeś w głowie wcześniej. Nie pisze tego by się z Tobą bić na riposty, ale naprawdę spójrz na to czasem z boku. Na chłodno.

Odpowiedz
Naprawdę ?

Od stu lat "antysnyderowcy" nie rozumieją ni w ząb że od MoS Superman miał w filmach wytyczoną drogę do właśnie klasycznego Supermana. Były całe godziny p***dolenia głupot w Internecie a w zasadzie nadal nikt nie rozumie że to właśnie pokazania Supsa w JL pasuje do wcześniejszych MOS i BvS - bo tak to jest poprowadzone w filmach. Snyder to właśnie wyraźnie w filmach zaznaczał.

Z kolei snyderowcy też tego nie rozumieją, mimo że sam Snyder kiedyś powiedział jaka jest ta droga Supermana.

Teraz pojawia się Gunn i zapowiada że zrobi.. dokładnie to co miało tutaj być już sto lat temu gdyby nie perturbacje i użeranie się z wrzaskunami. I niektórzy spuszczają się nad tym jak nad prawdą objawioną chociaż kompletnie nie ma nad czym.

A Ciebie takie drobiazgi wkurwiają? Oj, chyba nie masz nerwów na takie fora i dyskusje chłopie...

Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości