Marvel Cinematic Universe (temat ogólny)
Mnie najbardziej w Kangu ciekawi co z Mandarynem. Oboje bedą większymi villainami na kilka lat czy Mandaryn okaże się ostatecznie jednostrzałowcem? W co wątpie skoro wprowadzają pierścienie

Odpowiedz
Jeszcze 5 lat temu nie wyobrażałem sobie przegapić czegokolwiek z MCU włączając w to seriale, dzisiaj nie mógłbym dbać mniej o to wszystko, całkowicie mi się przejadło, czekam wyłącznie na Strange'a i to tylko z powodu tego, że reżyseruje to Sam Raimi.

Odpowiedz
(14-09-2020, 19:46)marsgrey21 napisał(a): Jeszcze 5 lat temu nie wyobrażałem sobie przegapić czegokolwiek z MCU włączając w to seriale, dzisiaj nie mógłbym dbać mniej o to wszystko, całkowicie mi się przejadło, czekam wyłącznie na Strange'a i to tylko z powodu tego, że reżyseruje to Sam Raimi.

High five!

Odpowiedz
Ja tylko na Thora.

Odpowiedz
Jeszcze Spider-Man wcześniej wychodzi ;)

Odpowiedz
Here we go again

Żeby odbębnić standardową procedure - ja czekam na prawie wszystko, dla mnie najciekawsze w MCU zaczyna się teraz. Eternals, Shang-chi, wątek Kanga, seriale i GoTG 3 oraz DS2 interesują mnie bardziej od prawie wszystkich poprzednich projektów Marvela.

Odpowiedz
No ja też jestem w obozie Marvelowskiego wypalenia, gdzie tylko DS2 i GotG3 wzbudzają jakąś tam ekscytację, ale skoro DC potrafiło czymś zainrygować, to i Marvelowi pewnie się uda.

Odpowiedz
Thor, Strange i serial z Olsenką. Tylko to mnie kręci, ale nie na tyle, by iść do kina. Chyba, że zwiastuny okażą się naprawdę fajne, a "główny motyw" kolejnej fazy kupi mnie w całości.

Odpowiedz
Tatiana Maslany została SHE-HULK!

https://deadline.com/2020/09/she-hulk-tatiana-maslany-marvel-series-1234578701/

Odpowiedz
O, no prosze. Ciekawy cast.
Ale lepiej niech Moon Knighta dają

Odpowiedz
https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/ms-marvel-finds-directors-in-pakistani-oscar-winner-bad-boys-for-life-filmmakers-exclusive

Twórcy Bad Boys For Life, weteranka seriali a na koniec dwukrotna zdobywczyni Oscara za krótkometrażówki - tak prezentuje się ekipa Ms Marvel. Sam casting mamy poznać na dniach i mówi się, że może to być aktorka podkładająca głos w grze.

Odpowiedz
Pierwsza zapowiedź serialu WandaVision


Plus plakat...
[Obrazek: f1a5dfcea2e9f776med.jpg]

Odpowiedz
Wygląda jak najbardziej unikalny projekt MCU. Bardzo się jednak zdziwie jak zabawy formą pociągną dłużej niż 2 odcinki :P
Niemniej wygląda to intrygująco i ciekawi mnie połączenie z Lokim i Strangem

Odpowiedz
Slabiutko to wygląda. Niby cos swiezego, zabawy forma, ale jakies to wszystko dla mnie bez wyrazu. Ogladajac zwiastun ziewalem, takie nudne. Nie o takiego Marvela nic nie robilem.
Terminator | Aliens | Terminator 2: Judgment Day | True Lies | Titanic | Avatar
Directed by James "THE KING" Cameron

Odpowiedz
Bo Vision to najnudniejsza postać w MCU. Niby pomysł jest spoko, ale sam trailer pomimo krótkiego czasu trwania dluży się okrutnie.
We don’t play finals, we win them - Sergio Ramos.

Odpowiedz
Cytat:Niby cos swiezego, zabawy forma, ale jakies to wszystko dla mnie bez wyrazu.
Niestety, mam takie same odczucia - poprzedni materiał był lepszy, jakoś bardziej intrygujący i paradoksalnie ukazywał więcej niż ten. Ale i tak obejrzę, bo to, Thor i Dr Strange to jedyne rzeczy od Marvela, na które naprawdę czekam.

Cytat:Bardzo się jednak zdziwie jak zabawy formą pociągną dłużej niż 2 odcinki
Pewnie tylko pierwszy odcinek taki będzie i Wanda będzie szukała odpowiedniego "miejsca" dla siebie i zakończy się halloweenowym specjalem, a potem już z górki, "normalny" świat i wydumane problemy :)

Odpowiedz
Jeśli leaki fabularne sa prawdziwe to raczej normalny swiat nie będzie normalnym światem aż do końca. Mnie chodziło głownie o motywy jak z sitcomu i zabawy kolorami, jazda z mocami Wandy wpływajacymi na rzeczywistość raczej będzie motywem przewodnim.
Oby leaki się sprawdziły to fabuła powinna dać rade i nieźle namieszac.

Odpowiedz
Moja intuicja podpowiada mi, że to tylko taka typowa marvelowa podpucha, z wierzchu wygląda jakby chcieli zrobić coś oryginalnego, ale w środku dostaniemy to samo, dlatego ten zwiastun nie wzbudził we mnie żadnej ciekawości.

Odpowiedz
Nie jestem fane, ale rzetelnie oglądałem prawie wszystko z MCU, ale Disney po Endgame nie zrobił absolutnie niczego co przekonałoby mnie do poświęcenia czasu na którykolwiek z zapowiadanych tworów. Jakbym się mógł przenieść w czasie ze dwa lata do przodu i wybrać cokolwiek Marvelowego z Disney+, to rzuciłbym okiem tylko na Thora i Black Widow.

Odpowiedz
https://variety.com/2020/tv/news/nick-fury-series-samuel-l-jackson-disney-plus-1234782313/


Odpowiedz

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  






Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Captain Marvel (2019) Kuba 555 67,133 06-04-2024, 01:56
Ostatni post: Gieferg
  Marvel Cinematic Universe Quiz Anekses 1 1,315 03-06-2018, 22:43
Ostatni post: Gieferg



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości